Şimdi Ara

KAPIYA MİT AJANLARI GELDİ !!! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
4.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 16 Eylül 2012; 2:54:48 >
  • Gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum kardeşim.
  • Adam büyük şok atlatmış hala diyorlar yok aga yalan söylüyorsun kanıtla filan ulan gözümün önünde oldu olay, hatta tam anlamadım translate yaptım yazdığını. Vay be bizde içki resmi veya Atatürk resmi filan paylaşıyoruz almasınlar içeri ergenekondan filan ?
  • Bu adam yalan söylemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senin için 2 dk bunu okumakla gecti ve hakkımı helal etmiyorum
  • MIT in isi gucu yok twitter facebookta takiliyor. Hadi onuda gectim ajan nasil geliyor ? Polis ile ortak calismiyormu ?

• hocam onlar facebooku takip etmiyorlar. büyük ihtimalle dendiği gibi yabancı bi eleman şikayet etmiştir konsolosluğa falan, konsolosluk da mitle iletişime geçmiştir. olası.

ayrıca bu başbakana küfürden falan alınanların sebebi arkadaşlarından birinin şikayet etmesi. yoksa polisin işi gücü yok onlara bakmaz
  • Arkadaş Türktelekom'un yeni projesiyle internetde fişlenme devrine geçildi yani yazdığınız herşey artık yetkililere ulaşabilir.
  • polis gelse anlarım da mit ajanı niye geliyor ? koskoca mit twitter' da yazan seye mi inanacak ?

• inanıp doğru düzgün yorum yapanlara teşekkür ederim, geri kalan csb fln deyip kendini cool oluyo zanneden ergenoviçlere lafım yok artık takılsınlar, vizeyi bekliyorum, alabilirsem yazarım burdan.
  • K. bakmada acayip güldüm ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

K. bakmada acayip güldüm ya

aslında gülüncek bişey ama inşallah etkilemez vizeyide anı olarak kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

arkadaşlar, romanya vizesi için geçen hafta başvurdum orda master yapcam baya arkadaşım var daha öncede gittim. Ve ben şakacı biriyimdir twitterda ve face te "vize vermezlerse bütün romen arkadaşlarımı davet edip konsolosluğun önünde öldürüp 2 ülke arasında savaş başaltcam" yazmıştım ingilizce. hatta romen arkadaşlarda gülüp yorum yaptılar beni tanırlar.

yaklaşık 2 saat önce kapıya 2 tane mit ajanı geldi soruşturmaya. yaw dedim şaka olur mu öyle şey ? severim romenleri, amerikaya gidip geldim, üniversiteden yeni mezın oldum, bir tane vukatım hız limiti aşmışlığım bile yoktur dedim gittiler. inş. vize mi etkilemez bu olay.

Yani nasıl bi ülke oldu burası yaw ???

amatör salladın biraz daha çalışman lazım mit ajanıymış :D merhaba ben mit ajanıyımm mı dediler hahaha onlar bazen polis bazen asker bazen çöpçü bazen bakkal çanak herkezdir öyle mitim demez haahahah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: agasar_ts61

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

arkadaşlar, romanya vizesi için geçen hafta başvurdum orda master yapcam baya arkadaşım var daha öncede gittim. Ve ben şakacı biriyimdir twitterda ve face te "vize vermezlerse bütün romen arkadaşlarımı davet edip konsolosluğun önünde öldürüp 2 ülke arasında savaş başaltcam" yazmıştım ingilizce. hatta romen arkadaşlarda gülüp yorum yaptılar beni tanırlar.

yaklaşık 2 saat önce kapıya 2 tane mit ajanı geldi soruşturmaya. yaw dedim şaka olur mu öyle şey ? severim romenleri, amerikaya gidip geldim, üniversiteden yeni mezın oldum, bir tane vukatım hız limiti aşmışlığım bile yoktur dedim gittiler. inş. vize mi etkilemez bu olay.

Yani nasıl bi ülke oldu burası yaw ???

amatör salladın biraz daha çalışman lazım mit ajanıymış :D merhaba ben mit ajanıyımm mı dediler hahaha onlar bazen polis bazen asker bazen çöpçü bazen bakkal çanak herkezdir öyle mitim demez haahahah :)

çocuk sevmediğimden senle muhattap olmiycam. sende benle olma.

• Kanka ben Almanya'ya gideceğim diye şirketin imza sirkülerini istediler düşün yani. Zamanında gidenlerden idrar tahlili istiyorlarmiş. Sen gene tivitırla falan iyi yırtmışsın.
  • Inanmayan arkadaslarin hicbir seyden haberi yok anlasilan ozellikle amerikada bu olay cok fazla aninda polis geliyo kapina

• anlaşılan senin paylaşımını ihbar etmişler, amerikan konsolosunun öldürülmesinden kaynaklı emniyet güçleri senin paylasımını ciddiye alıp bi kontrol yapmak istemiş olabilirler. vizeni etkileyecegini hiç sanmıyorum..
  • konu dışı özzelde olduğu için ciddi cevap verip zorluk çıkartabilirler vize de

yoksa yav he he gifini koymuştum çoktan
  • Beğenmedim, akıcı değildi, mantık hataları mevcut . Bidahaki konunu bekliyorum
  • COOL STORY ADAMIM
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.