Şimdi Ara

iPhone 4 üzerinde iOS 6 GM Sürümü İlk İzlenim ve Safari Performansı (Video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 6'nin GM sürümünü iPhone 4'üme yükledim. Tabi ki video çekmeden olmaz

iOS 6 ile ne gibi yenilikler geleceğini bilmediğim için, menülerde vb doğaçlama dolaştım. O yüzden es geçtiğim yerler muhakkak var, kusura bakmayın.

Safari performansı için:

Bu da; iPad 2'ye yüklenmiş iOS6 da Harita uygulaması. Dileyen bunu da izleyebilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 13 Eylül 2012; 22:08:58 >

• İlk videoyu yanlışlıkla private yapmışım, düzelttim.
  • Yerimizi alalim. İzlerim bi ara.
  • izlerim akşam.
  • Eline saglık ...

Çok güzel olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaj bölümünde bi değişiklik var mı ki ?
  • sanki biraz kasma var gibi ama indiriyorum ben debunda da 5.1.1e geri dönüş mümkün mü
  • Hocam şu youtube işini filan biraz daha açıklamalı yapar mısın ? Birde şu donaımhaber.com da kasma oluyor demişsin bu internet hızındaki lag olayımı yoksa telefondan dolayımı. İp5 düşünüyordumda ondan sordum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

sanki biraz kasma var gibi ama indiriyorum ben debunda da 5.1.1e geri dönüş mümkün mü

Bende bunu sormak için giriş yaptım
  • iPhone 4'te bile böyleyse iPhone 5 baya hızlı gelecek.Telefonu yan yatırınca safari tam ekran oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mulsanne

iPhone 4'te bile böyleyse iPhone 5 baya hızlı gelecek.Telefonu yan yatırınca safari tam ekran oluyor mu?

Alttaki ikonlar gitmiyor, aynı yani.

@thsncnrymlk

Değişiklik hissetmedim. Sadece yukardaki saat vb olduğu çubuk maviye bürünüyor.

@O meşhur kel adam

Vallahi tam olarak neden kaynaklı bilmiyorum ama lagdan dolayı değil büyük ihtimalle. Safari biraz farketmiş gibi, yukardaki yükleme çubuğunu hızlandırmışlar da olabilir. Psikolojik olarak hızlanmış da olabilir, yorum sizlerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 13 Eylül 2012; 18:31:15 >
  • İzledim, eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

iOS 6'nin GM sürümünü iPhone 4'üme yükledim. Tabi ki video çekmeden olmaz

iOS 6 ile ne gibi yenilikler geleceğini bilmediğim için, menülerde vb doğaçlama dolaştım. O yüzden es geçtiğim yerler muhakkak var, kusura bakmayın.

Safari performansı için:

güzel iphone 4 sahibleri bilgilenicek

• Teşekkürler.

iPad 2 için de video çekiyorum bu arada.
  • Youtube uygulamasını indirdim. Çok başarılı olmuş.
  • Güzel olmuş izledim.Eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Mulsanne

iPhone 4'te bile böyleyse iPhone 5 baya hızlı gelecek.Telefonu yan yatırınca safari tam ekran oluyor mu?

Alttaki ikonlar gitmiyor, aynı yani.

@thsncnrymlk

Değişiklik hissetmedim. Sadece yukardaki saat vb olduğu çubuk maviye bürünüyor.

@O meşhur kel adam

Vallahi tam olarak neden kaynaklı bilmiyorum ama lagdan dolayı değil büyük ihtimalle. Safari biraz farketmiş gibi, yukardaki yükleme çubuğunu hızlandırmışlar da olabilir. Psikolojik olarak hızlanmış da olabilir, yorum sizlerin.

Teşekkürler.Elinize sağlık
  • kasma falan yok
  • İdare eder. Fazla bir şey beklememek gerekir.

• Video için teşekkürler benim telefonda sizinkinin aynısı ios 6 var bende de yani video için saolasın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.