Şimdi Ara

Wii U'nun Çıkışıyla Gelecek İlk Oyunlar Belli Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Nintendo'nun Nintendo Direct sunumundan gelen diğer detaylar da gün yüzüne çıkmaya başladı. Nintendo, Wii U'nun çıkışıyla birlikte gelecek ilk oyunları açıkladı.

Belirtilenlere göre Wii U'nun 8 Aralık'ta Japonya'ya yapacağı çıkışa Nintendo tarafından sadece iki oyun eşlik edecek. Bu oyunlar New Super Mario Bros. U ve NintendoLand olarak anılıyor. Oyunlardan New Super Mario Bros. U 5.985 YEN/140 TL, NintendoLand ise 4.935 YEN/115 TL fiyatıyla satışa sunulacak.

Çıkışa eşlik edecek üçüncü parti oyunlar henüz belli değil. Bahsi geçen her iki oyun, konsolun çıkışıyla aynı anda dijital satışa da sunulacak.

• Genemi MARİO

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Zelda yoksa olmaz!

• bu mario olmasa nintendo para kazanamaz...wii u berbat bi konsol olacak ps vita dan bile kötübi sistemi var..
  • Tırışka bir konsol, oyunlar yetersiz ve az. 140 tl'ye mario
  • Maria 140 tl ? Hangi şirket lan bu ? Böyle kazık olmaz.Olmamalı yani.Ben satıcı olsam mağazada satmaya utanırım lan.140 Tl ..

• mario güzel oyun. oynamadan hesabı kesmişsiniz. çok önyargılısınız.

• 3DS ye 70 tl ye aldım ben mario yu..yazık ki wii u tamamen fiyasko olacak vita nın oyunları bile bu kadar pahalı değil..
  • Nintendo o kadar büyük bir firma ki bazıları hala çekemiyor...

• Arkadaşlar bunlar japon yenine göre hesaplanmış. ABD sürümleri daha ucuz olur. 49 $ olur tahminim.

• Bsc misafiri olarak yazınca millete bi trollük geliyor.
    Bu kadar boş beleş insan olamaz ya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.