Şimdi Ara

Apple'ın yeni EarPods kulaklığı bugün satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
6.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın yeni EarPods kulaklığı bugün satışa çıkıyor

Apple, üç yıldır üzerinde çalıştığı yeni kulaklığını resmen duyurdu. Herkesin kulağına uyum sağlayabilecek bir tasarım üzerinde çalışan firmanın tasarım ekibi, "EarPods" olarak isimlendirdikleri yeni kulaklığı bugünkü basın etkinliğinde gün yüzüne çıkardı. 

Hava akımını arttıran üç delikle gelen aksesuar, yapısı itibariyle ne kulakiçi kulaklıklar ne de Apple'ın eski ürünüyle benzerlik gösteriyor. Kulaklığın sapındaki delik basları, yan kısımdaki delik orta seviye tonları daha iyi bir şekilde sunmayı hedeflerken, ana delik kulağın içerisinde konumlanıyor. Resimlerde görüldüğü gibi kulağınız ister küçük ister büyük olsun yeni EarPods'ın eski kulaklıklardan çok daha rahat bir şekilde takılıp kullanabileceğini ifade edebiliriz.

Bir süre önce internete sızan kulaklık tıpkı iPhone 5 gibi bazı kaynaklar aracılığıyla erkenden görüntülenebilmişti. Bugün tek başına satışı Apple mağazaları ve çeşitli perakendecilerde başlayacak olan EarPods, 29$ fiyat etiketiyle üreticinin resmi çevrimiçi mağazasında listelendi bile. iPhone 5, beşinci nesil iPod Touch ve yedinci nesil iPod nano, yenilenen tasarımıyla üreticisinin en yeni ve en performanslı aksesuarıyla birlikte çıkış yapacak.

Sıradışı dizaynıyla EarPods'ın detaylı görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

• Tasarımı hoş duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamAnimus -- 12 Eylül 2012; 23:03:41 >
  • Önceki kulaklık ile aynı fiyatsa alınabilir.
  • Buraya ne zaman gelecek kim bilir
  • İlk başta beğenmemiştim ama şimdi güzel gözüktü gözüme.
  • acaba ses kalitesi nasil ? Fazla umitlenmeyin anca 2 aya turkiyeye gelir Fiyati'da 100Tl den asagi olmaz

• 150'ten fazla olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hz değerleri neden yok ?

• Yeni 4 ürünü ile kablo - kulaklıkları kutusunda verse bari !!!

• Bu tür kulaklıklar yerine kafa üstü geçirilen kulaklıklar daha iyi geliyor ya, kişisel görüşüm tabii. Ben bir türlü bunlara alışamam diye düşünüyorum öncesinde de pek fazla bu tür kulaklıkları kullanmama taraftarıydım.
  • Tüh kulaklığın pamuğunun/süngerinin gizli görüntülerini paylaşmayı unutmuşsunuz satışa çıkmış bile :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mulsanne

Buraya ne zaman gelecek kim bilir

suanki kulakliklar 100tl civarinda iken bunlar kac tl olur tr'de ben onu merak ediyorum asil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

150'ten fazla olur.

Normal kulaklı işte,

TR fiyatı olarak bile ( dolar kurundan ) 90 TL yi geçmez. Ancak apple orjinal aksesuar almak her zaman pahalı.
  • 29 dolar iyiymiş.

• Bayıldım.
  • güzel tasarım am ses naasıl acaba

• Şeklinden dış ortam sesini yalıtamayacak gibi geliyor, kulakta kim bilir nasıl duracak, 3 yıl çalışma her ayın birin günü yapılarak 36 günde mi yapıldı acaba!! :D

• bunun tasarımınıda john ive yapmıştır, iphone 5 in tasarımını da. nasıl biri muhteşem olabiliyorken diğeri bu kadar kötü olur anlamak güç.

• kulak içi midir yoksa normalmi nasıl bişey bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

150'ten fazla olur.

Normal kulaklı işte,

TR fiyatı olarak bile ( dolar kurundan ) 90 TL yi geçmez. Ancak apple orjinal aksesuar almak her zaman pahalı.

Apple'in kulakici kulakligini gordunmu?Sadece tek farki kulakici olmasi.Ama fiyati 247 Tl.Buda muhtemelen pahali gelecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.