Şimdi Ara

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.987
Cevap
26
Favori
196.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende kurulumu dahi yapmadı sizinde Ultimate edition mu standart edition mu kurulum neden yapmadı
  • Oyunu oynadim. Biraz hızlı geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj1hp

quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

quote:

Orijinalden alıntı: dj1hp

quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Acele etmemek lazım ut olayına çok takılmıyorsanız sonuçta 10 tl de düşse para paradır yani Biraz insin de ut edition alalım

ut edition geçici olarak var haberiniz ola,oyun çıktıktan belli bir süre sonra ut edition satışı kalkacak

zaten origin rusyada artik bu gunden satisda yok

ne dedin anlamadım

klavye ingilzceye ayarli , yurtdisindayim ben , yani originde artik ut edition satilmiyor ayni fiyata fifa 13

Eee nuclear hala satışa devam ediyor elinde pekçok key var alsak şimdi onlardan çalışmayacak mı?

• yoo nedne çalışmasın ben aldım keyi kabul etti ama 28inde yükleme yapıcak 28inde oynayabileceğim
  • Nucleardan aldım 5dakika once. 10 saniyede keyi attı. İndiriyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjProgressive -- 26 Eylül 2012; 4:15:32 >
  • Ultimate mi aldın standart mı aldın arkadaşım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Eee nuclear hala satışa devam ediyor elinde pekçok key var alsak şimdi onlardan çalışmayacak mı?

calisicakdir, ama ekimin 1ne kadar ut kayelerin aktiv edilmesi gerek sanirim
  • Gittigidiyorda 60 tl ye aldım.Taksit seçenegide var.
  • Fifa 13 Keyleri Stoklarımızdadır. ;) İyi Oyunlar. SANALSARAY
  • Hocam fiyat yazarsanız daha iyi olur almayı bekleyen çok arkadaş var...
  • Arkadaşlar online modda her zaman lag sorunu olmadan oynayacak adam bulabilir miyim? Ona göre almak istiyorum. Oyunu alıp da online da istediğimde head to head yapamayacaksam almanın bir anlamı yok. Keşke cross platform olsa da oyuncu sıkıntısı hiç olmasa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avallone

Arkadaşlar online modda her zaman lag sorunu olmadan oynayacak adam bulabilir miyim? Ona göre almak istiyorum. Oyunu alıp da online da istediğimde head to head yapamayacaksam almanın bir anlamı yok. Keşke cross platform olsa da oyuncu sıkıntısı hiç olmasa.

fifa 12 origin üzerinden orijinal oynayan birisi olarak sorunu cevaplıyorum ben bu güne kadar rakip bulamadığım bir saate rastlamadım hep karşımda bir rakip cıktı lag soruna gelince bu pingle alakalı bişey ping süren ne kadar düsükse o kadar sorunsuz oynarsın keza ne kadar uzun olursa o kadar kasar oyun bunu öğrenmek içinhttp://www.speedtest.net/ den test edebilirsin. Sistem özelliklerin, adsl hızın ve ping sürenle alakalı tüm bu durumlarda sorun yok ise oyunda da bir problemle karşılaşmazsın yani oyundan kaynaklanan bir sorun olmaz.

• nucleardan bugün ut alsam hemen oynayabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

nucleardan bugün ut alsam hemen oynayabilirmiyim?

oynayamazsın.ultimate edition hala indirmeye açılmadı.standart al başla hemen.
  • Standart-UT farkı ne standart alsam ut oynayamayacakmıyım ut editionda paket veriyormuş sanırım daha önce hiç online oynamadım bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Standart versiyonda da ultimate team oynayabiliyorsun ancak Ultimate Edition bonus olarak sana 24 tane oyuncu kartı veriyormuş. Yani ultimate team modunda standart alan oyunculara göre biraz daha avantajlı oluyorsun.

Düzeltme:24 oyuncu kartı değil. 24 gold pack.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avallone -- 26 Eylül 2012; 12:36:58 >
  • 24 oyuncu kartı değil de, haftada bir kez olmak üzere 24 gold pack veriyor. Bir gold pack genelde aşağıda ki resimde bulunan kartları içeriyor...

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU]
  • Ya micro sttutering oluyor oyunda. Var mı çözebilen?
  • Şuan ut key alsam oynayamayacak mıyım originden?Oynayabileceksem bugün alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

24 oyuncu kartı değil de, haftada bir kez olmak üzere 24 gold pack veriyor. Bir gold pack genelde aşağıda ki resimde bulunan kartları içeriyor...

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU]

Şunu netleştirelim kimi 6 ay boyunca ayda 4 kart olmak üzere toplam 24 kart verileceğini söylüyor. Siz de Haftada bir tane toplam 24 kart verilecek diyorsunuz? Hangisi doğru bizi aydınlatırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaoglan_61 -- 26 Eylül 2012; 12:36:23 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.