Şimdi Ara

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU] (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.987
Cevap
26
Favori
196.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam mail adresinize bakın orda olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meksikadan alıp banlanan var mı?
  • Arkadaşlar origin.ru dan alan var mı? Rusya dan alırsam ping konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Ru üzerinden keyi alıp normal bir şekilde yükleyecek miyiz?
  • fifa 16 originde 24 euro olmuş yazıyor bu doğru mu :O
  • LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    evet doğru bir çok oyun %50-75 arası indirime girdi Need for Speed: Most Wanted oyunu da bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Köse Mihal -- 3 Şubat 2016; 13:34:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köse Mihal

evet doğru bir çok oyun %50-75 arası indirime girdi Need for Speed: Most Wanted oyunu da bedava

Oh tam beklediğim fırsat peki indirimde son gün ne Zaman kartım 7 sinde yatıyor yani tam 7 şubatta alacağım yetişir mi indirime ?

• Arkadaslar meksika originden alsak sonra su dil olayini halledebilirmiyiz yani turkce yapabilirmiyiz??

• İçinde fifa 16 bulunan origin hesabımı satıyorumhttp://forum.donanimhaber.com/m_113946122/f_//tm.htm#114062627
  • 24 euroya originden aldım bende bir tane daha uygun key satan yok galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zehir35

Arkadaslar meksika originden alsak sonra su dil olayini halledebilirmiyiz yani turkce yapabilirmiyiz??

Şu sıralar orijinal origin sitesinden 78 tl gibi bir fiyata alabilirsin indirim var

• quote:

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

quote:

Orijinalden alıntı: Zehir35

Arkadaslar meksika originden alsak sonra su dil olayini halledebilirmiyiz yani turkce yapabilirmiyiz??

Şu sıralar orijinal origin sitesinden 78 tl gibi bir fiyata alabilirsin indirim var

Ben daha uyguna deluxe edition aldım dostum saolasin :)
  • Zehir35 kullanıcısına yanıt
    78 Liradan daha uyguna Deluxe Edition.. Nerden aldınız acaba bilgi verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

quote:

Orijinalden alıntı: Köse Mihal

Oh tam beklediğim fırsat peki indirimde son gün ne Zaman kartım 7 sinde yatıyor yani tam 7 şubatta alacağım yetişir mi indirime ?

Hocam ben de bugün alıcam fifayı. 11 Şubat yazıyordu groupon da.

• 15.99 dolara aldım Meksika vpn le şu anlık sorun yok gibi. 47 ₺ ye geldi bana akacaklar deneyebilir.

• lee3939 kullanıcısına yanıt
    Oyun hesabınıza hemen eklendi mi ?
  • Vatana millete hayırlı olsun dün saat tam 10:40 da sipariş verdiğim oyun 2 dakika önce completed oldu ve eklendi :=)
  • Ayrton Senna kullanıcısına yanıt
    Evet anında eklendi ve indirdim. Hatta fut a girdim bile

• Origin yardımdan görüştüğüm kişinin verdiği indirim ile birlikte yüzde on beş 13,59 dolar Meksika Originden aldım. İsteyene indirim veriyorlar bilginiz olsun.
    Ayrıca bir oyunda hediye verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz707 -- 6 Şubat 2016; 16:02:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lee3939

15.99 dolara aldım Meksika vpn le şu anlık sorun yok gibi. 47 ₺ ye geldi bana akacaklar deneyebilir.

Hocam ben bir türlü Meksika dan giremedim holayı kurdum Meksikayi seçtim ama internet çok yavaşlıyor ve yüklenmiyor yardımcı olursanız sevinirim

• sadmert S kullanıcısına yanıt
    Flyvpn freetrial dene 20 dk ücretsiz 24 saate 3 kez. Evet pingten dolayı oldukça yavaş bir bağlantı var ama beklersen sayfa yükleniyor.

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.