Şimdi Ara

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.988
Cevap
26
Favori
196.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

en uygun nerde beyler g2a mı? meksıka brezılya fılan değil normal kod global uğraşamam :D

Hocam mexika yada brezilyada global sonuçta originden alıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßoNjoVé

quote:

Orijinalden alıntı: crnl

brezilyaya bakmadım hiç direk meksikadan aldım. normalde aldığım deluxe edition originde 59 dolar galiba

Deluxe olmayan kaç para?

Ben Origin20 kodunu kullanmıştım %20 den dolayı fiyat arttıkça indirim oranı arttığı için fazla farketmedi ikisi arasında sadece 10 tl gibi bi fark vardı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ßoNjoVé

quote:

brezilyaya bakmadım hiç direk meksikadan aldım. normalde aldığım deluxe edition originde 59 dolar galiba

Deluxe olmayan kaç para?

Ben Origin20 kodunu kullanmıştım %20 den dolayı fiyat arttıkça indirim oranı arttığı için fazla farketmedi ikisi arasında sadece 10 tl gibi bi fark vardı.

Yarın alıcaktım 50 tl ye origin 20 kalkmış yaw.
  • Brezilyadan nasıl alıcam paypalda cpf istiyor?
  • Bu sıralar alabileceğim pc için uygun tr cd key bilen var mı ? Yoksa playstore dan alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganil17

Bu sıralar alabileceğim pc için uygun tr cd key bilen var mı ? Yoksa playstore dan alacağım.

Mexikadan 65 tl ye aldım sorun yok.Alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • untradble Manuel Neuer ve 285 k orgıne kayıtlı hesap satılıktır 120 tl
  • Fifa 15 key en ucuz nerden bulabilirim, ttnetin playstoreden doğum günü hediyesiyle alıyorduk eskiden şimdi vermiyorlar herhalde, bir de g2a gibi sitelerden alsak sorun oluyor mu yoksa direk açıp oynuyor muyuz, vpn falan gerek var mı?

Origin hesabı veya key satan varsa bana ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Fifa 15 key en ucuz nerden bulabilirim, ttnetin playstoreden doğum günü hediyesiyle alıyorduk eskiden şimdi vermiyorlar herhalde, bir de g2a gibi sitelerden alsak sorun oluyor mu yoksa direk açıp oynuyor muyuz, vpn falan gerek var mı?

Origin hesabı veya key satan varsa bana ulaşabilir.

Ben g2a dan aldm 75 tl ye bi sorun olmadi key verior direk origine giriosn yukluosn global key ztn vpn fln grk olmuor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26 Euro ya kadar düştü instantgaming de fifa 14 ün cd key ini orada almıştım en ucuuz orası arkadaşlar ve güvenilir bence.
    bkz:http://www.instant-gaming.com/en/401-buy-key-origin-fifa-15/?igr=289098&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acquafresca

26 Euro ya kadar düştü instantgaming de fifa 14 ün cd key ini orada almıştım en ucuuz orası arkadaşlar ve güvenilir bence.
    bkz:http://www.instant-gaming.com/en/401-buy-key-origin-fifa-15/?igr=289098&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

peki burdan aldığımızda oyunun türkçe desteğini falan yüklerken sıkıntı olur mu ?
  • Gençler 70 tl nin altında key satan site yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meksika Origin'de Deluxe Edition 29,99 USD olarak görünüyor. Yaklaşık 68 TL'ye denk geliyor sanırım. Ben şimdi almayı deniyorum. Bakalım olacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabahander

Meksika Origin'de Deluxe Edition 29,99 USD olarak görünüyor. Yaklaşık 68 TL'ye denk geliyor sanırım. Ben şimdi almayı deniyorum. Bakalım olacak mı ?

hocam olursa burada anlatır mısınız biz de yararlanalım
  • mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    Enpara 3D Secure olmadan işlem yapmadığı için ödemem Origin tarafından onaylanmadı ne yazık ki... Normal bir kredi kartım olmadığı için de başka bir yöntem bulmaya çalışıyorum. Enpara haricinde bir kartınız var ise (kredi kartı) muhtemelen sorun çıkmadan alış veriş yapabilirsiniz.
  • S.a g2a güvenilirmidir? Birde fifa 15 i oyun olarak önerirmisiniz alan arkadaşlar?
  • arkadaşlar ben hesabımı 60 tl ye satıyorum. 900 k coins var kadroda tek değerli oyuncuda reus fakat satılamıyor bilginize hediye paketten çıktı.

ordan burdan alacağınıza benden alın hepimiz mutlu olalım

edit: platform pc demeyi unutmuşum

edit: satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Corleone -- 7 Ocak 2015; 14:22:37 >
  • originden oyunu satın aldım, saçma sapan teklemeler yaparak donuyor
    grafikleride high yapmama rağmen piksellerde sorun var, bu sorunla karşılaşan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 4 Ocak 2015; 23:07:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

originden oyunu satın aldım, saçma sapan teklemeler yaparak donuyor
    grafikleride high yapmama rağmen piksellerde sorun var, bu sorunla karşılaşan var mı?

Msaa a4x yaparsan o tırtık sorunu kalmaz sanırım bizdede gtx 765m var online maç yaparken sıkıntı yok ama arkadaşla klavye joystick oynarken takılıyor arada çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

originden oyunu satın aldım, saçma sapan teklemeler yaparak donuyor

bendede koşarken böyle arada adam yavaşlıyor :D oyunun optımızasyonuyla alakalı sanırım
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.