Şimdi Ara

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.988
Cevap
26
Favori
196.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
  • https://www.g2a.com/r/twentyone Bana da tiklayin sonucta herkes kazanıyor :DD
  • Orjinal CD'li FIFA 15'i kargo dahil 88 TL aldım arkadaşlar, N11'de satıştaydı anında tükendi
  • Arkadaslar yurtdısı harıc suan en ucuz durum nedır? Playstorede bı ındırım yapsa hedıye cek kuponumla beraber alıcam ama..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80 liraya falan satan yok mu :( eskiden ucuzdu artık her sey pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artemis23

80 liraya falan satan yok mu :( eskiden ucuzdu artık her sey pahalı

N11'de bir satıcı kutulu olarak ücretsiz kargo ile 99 TL listelemişti, site yeni üyelere 11 TL indirim veriyor ben bu şekilde 88 TL satın aldım, zaten anında tükendi. Sık sık takip etmek gerekiyor.
  • fifa 15in bulunduğu origin hesabımı 70tlye satıyorum ilgilenenler pm atabilir oyun kastığı için satıyorum oyun ingilizcedir.
  • yok mu arkadaşlar güzel ucuz bir yer n11'de ki kampanya güzelmiş ama kaçırdık
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

Tam sürümde tuşları kaydedememe sorunu olmuyor ama bazı arkadaşlarda ekrana tam oturmama sorunu olmuş galiba. Pencerede kalıyordu alt tab yapınca düzeliyordu bende. Olan tek sorun oydu. Şu an sorunsuz oynuyorum.

O bende de oluyor, yalnızca oyuna girişte. ALT+ENTER ile tam ekran yapabilirsin.
  • bu ttnet playstorede kredi kartına taksit oluyormu arkadaşlar bilen var mı ttnet faturalıya oluyorda kredi kartı için tam emin olamadım
  • Arkadaşlar benim de bir sorum olucak bilgi verirseniz çok memnun olurum. Fifa 15 in normal paketini internetden aldım.Almadan önce forumlarda okuduguma gore ultimate paket 40 hafta boyunca normal paket 15 hafta boyunca gold paket vermesi lazım. Aldıgım günden beri ne bir paket geldi ne de bişey oyunu G2A dan aldım.Normalde 15 hafta boyunca paket gelmesi gerekmiyor mu? Ben mi bir yerde hata yapıyorum.tşkler.
  • G2A'dan alan biri varsa ulaşabilir mi bana?Sormak istediğim bazı sorular var
  • arkadaşlar sadece fifa 15 yüklediğim origin hesabımı satmak istiyorum.

fut falan oynandı takım div 9 da sadece bronz oyuncular var ve takımı silmek mümkün değil. kardeşim 4 kere silip oynadığı için.

sizce bu hesabın ederi ne kadardır.
  • içinde sadece fifa 15 olan origin hesabımı satmak istiyorum.

fut oynandı takım div 9 da ve içinde sadece bronz oyuncular var. takımı silmek mümkün değil kardeşim 5 defa sildiği için. sizce bu hesabın ederi ne kadardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluepaw -- 13 Ekim 2014; 20:28:29 >
  • Arkadaşlar büyuk umutlar oynamak icin aldigim fifa 15 i playstore dan 120 tl den indirim kodla 96 snra +10 pepsi indirimyle 86 ya almiştim.ekran kartim yetmedigi icin oyunu satmayi duşunuyom en az kac para zararla satabilirim oyunu 86 ya satsam alici cikarmi?

• Merhabalar herkese kolay gelsin playstore.com dan almış olduğum 2 adet fifa 15 cd keyi acil nakit ihtiyacı sebebiyle ucuza satıyorum. İsteyene playstore.com dan alındığına dair screenshot atabilirim keyler 90,00 TL

FİFA 15 CD KEY - GİTTİ GİDİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamdidayioglu -- 15 Ekim 2014; 8:56:19 >
  • arkadaşlar bu satıcan almayı düşünüyorum ne diyorsunuz güvenilirmi sizce ayrıca bu gold edition ne oluyor onla bunun arasındaki fark nedir

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/fifa-15-pc-cd-key-origin-2015-hemen-oyna-130428053
  • quote:

Orijinalden alıntı: mapıt

arkadaşlar bu satıcan almayı düşünüyorum ne diyorsunuz güvenilirmi sizce ayrıca bu gold edition ne oluyor onla bunun arasındaki fark nedir

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/fifa-15-pc-cd-key-origin-2015-hemen-oyna-130428053

Daha once hic alisveris yapmadim, satici profiline baktim 2006dan beri satis yapiyormus ve onemli olanda %100 musteri memnuniyeti var 271 kisiden olumsuz yanit olmamasi onemli

Ben dedim diye alisveris yapmayinda kabak basima patlamasin :)

• DonanımHaber'in ikinci el bölümünden 85 TL'ye aldım dün. Sıfırdan ne farkı var? Yok. Keyi kaydettim sisteme, misler gibi oynuyorum. Bakıverin oralara, firmalardan alacağınıza satan arkadaşlardan alın, uygun fiyata satanlar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetoviko

Bunuda ben satın aldım azönce kutuluymuş ucuzmuş kaçırmayayım dedim :D

Bro bende aynı satıcıdan satın almıştım üründe sorun yok lakin faturasıda yok, senin faturayı göndermişler mi?
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.