Şimdi Ara

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.987
Cevap
26
Favori
196.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce playrstore hesabımdan 100 tl ve 12 taksitle aylık 8.3 t.l. ye oyunu satın aldım :) ödemenin onaylanması 10 saniye sürmedi.

ayın 25 inde link göndereceğini yazmışlar.

3-5 liraya bakmayın Türk vpn ile oyun alın.belki satışlarda artış olursa ileriki yıllarda Türkçe fifa oynarız :)
  • Pc için 25 inde mi çıkıyor 26 mı ?
  • 27 sinde doğum günüm var playstore acaba önceden mi gönderir doğum günü için hediye kodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

27 sinde doğum günüm var playstore acaba önceden mi gönderir doğum günü için hediye kodu

dostum girip dogum gununu yarına ayarladıgın takdirde geliyor indirim kodun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

27 sinde doğum günüm var playstore acaba önceden mi gönderir doğum günü için hediye kodu

dostum girip dogum gununu yarına ayarladıgın takdirde geliyor indirim kodun

vay arkadaş ttnet benim üzerime orada kimliğimde ki tarih sayılır diye düşünüyordum
  • son 2 yıldır ultimate paketi hep 60-70 tl civarında alıyordum, ne oldu da bu sene 100 tl'den aşağı bulamaz olduk..

bu arada ben de playstore'dan 105 tl'ye aldım an itibariyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslun -- 22 Eylül 2014; 11:55:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar6055

az önce playrstore hesabımdan 100 tl ve 12 taksitle aylık 8.3 t.l. ye oyunu satın aldım :) ödemenin onaylanması 10 saniye sürmedi.

ayın 25 inde link göndereceğini yazmışlar.

3-5 liraya bakmayın Türk vpn ile oyun alın.belki satışlarda artış olursa ileriki yıllarda Türkçe fifa oynarız :)

bende aynı şekil aldım, yalnız oyunlarım bölümünde 2 tane fıfa 15 eklenmiş,sizde nasıl
  • bu indirim kodlarını nereden bulucaz ya :) 120'e almayalım indirimi varsa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cancuva

bu indirim kodlarını nereden bulucaz ya :) 120'e almayalım indirimi varsa :D

playstore'da doğum gününüzü 23 eylül olarak ayarlarsanız yarın mail adresinize 20 tl'lik indirim yollar.
  • oslun kullanıcısına yanıt
    Peki bu kodu ne zaman verirler yani PC oyuncusu olmadıgım için tam bilmiyorum
  • Arkadaşlar şuan için en uygun fiyatlı standart edition olarak maksimum 90tl civarı yer varmı.ayrıca meksikadan almaya çalışan veya almış olan arkadaşlar bizi de yönlendirebilirler mi biz denedigimizde sıkıntı yaşıyordu alırken şimdiden teşekkürler
  • Meksika Origin üzerinden satın almayı anlatayım belki yardımcı olur;

1- Google Chrome adlı tarayıcıyı bilgisayarımıza kuruyoruz.

2- Google web store'dan Halo Better adlı eklentiyi kuruyoruz bu eklenti bize vpn bağlantısı sağlayan bir eklenti. Bu sayede meksika sunucusundan internete bağlanabileceğiz.

3-Daha sonrawww.origin.com adresine girip origin hesabımız ile login oluyoruz.

4- Daha sonra sağ üst köşede kurduğumuz Halo Better eklentisinin simgesine tıklayarak Meksika bayrağını buluyor ve tıklıyoruz. Bağlantı kuruldukdan sonra açık olan origin sayfası Meksika'nın resmi dili İspanyolcaya dönüşecek. Bu Meksika IP'si ile bağlantı kurduğumuz anlamına geliyor.

5-Daha sonra siteyi sağ tıklayarak Türkçe'ye çevirin sonrasında oyunlar arasından Fifa15 Standart Edition'ı bulup satın alacaksınız. Paypal ile alınca 3TL paypal masrafı ile 93TL'ye geliyor. Paypal hesabınız yoksa direkt kredi kartı ile alabilirsiniz ancak kredi kartı kullanırken VPN ile bağlantı kurduğunuzu unutmayın!

• quote:

Orijinalden alıntı: furky41

quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

lütfen yardımcı olabilir misiniz? oyunu playstore'dan alacağım ancak saçma bir şekilde hatalı şifre diye bir hata veriyor ve ödemeyi yapamıyorum.
     En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU] En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU]

Anladığım kadarıyla playstore üyeliğinize giriş yapmanızı istiyor. Alacağınız oyun üyeliğinizde oyunlar kısmına yazacağı için giriş yapmanızı istiyor. Yukarıda Merhaba TTNET Müşterisi yazmaması gerekli orada isminiz ve soyadınız yazması gerekli.

merhaba,

siz üyelik ve şifrenizle girdiğinizde isim ve soyisim mi yazıyor? ttnet'e girdim üyelik mailimi girdim. ttnet tek şifremi unuttum deyip mailime sıfırlama maili gönderdim. tekrar tanımladım tek şifre.

daha sonra playstore'a girdim üyelik maili ve yine tek şifreyle. attım sepete. alışverişi tamamla dedim fatura üzerinden 12 taksit yaptıracaktım. işlemlere devam etmek için tekrar tek şifrenizi girin dedi. o yenilemiş olduğum ve sisteme ilk girerken üyelik adıyla birlikte girmiş olduğum yeni şifreyi girdim. hatalı şifre yazıyor. başka bir şey yok

• nuuvem keyi yollamış ama bu sene fut keyi yollamamış

haydeee. key fut keyi çıktı iyi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 22 Eylül 2014; 12:50:34 >
  • Playstoreda doğum gününü beş gündür ertesi güne ayarlıyorum ama hala hiçbir değişiklik yok.120 TL oyun.Mailimede hiçbi bilgi gelmedi.
  • arkadaşlar rus keyi alan oldu mu? alsak bi sıkıntı çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyofc1

arkadaşlar rus keyi alan oldu mu? alsak bi sıkıntı çıkar mı?

bende almayı dsunuyorum forumda satan bi arkadaş vardı,sadece dil farkı varmış region farkı yok ikisi de global dedi fakat ru versiyonua ing yamanın çıkması için 1gün önceden deniceklermiş o zamanı bekliyorum ben 85tlye geliyor ru versiyon
  • Playstore'da satılan düz Fifa'yı alıp daha sonra nasıl '' Ultimate Edition'' versiyona çevirebilirim?

Ultimate Edition versiyonu taksitli satan yer bir türlü bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msat58 -- 22 Eylül 2014; 16:28:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msat58

Playstore'da satılan düz Fifa'yı alıp daha sonra nasıl '' Ultimate Edition'' versiyona çevirebilirim?

Ultimate Edition versiyonu taksitli satan yer bir türlü bulamadım

Paketler için mi çevirmek istiyorsunuz? ( ki zaten böyle bir seçenek yok sanırım.)

Eğer FUT için diyorsanız her iki sürümde de FUT mevcut.
  • offf nuuvem off hala oyun keylerini yollamadılar, fut keyini hesaba girdik bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.