Şimdi Ara

iOS 6 güncellemesi 19 Eylül'de geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
4
Favori
24.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

iPhone 5 modelinin duyurulmasının ardından her zamanki gibi yeni sürüm iOS 6 güncellemesinin ne zaman dağıtılacağı ile ilgili detaylar da belli oldu.

iPhone 5 üzerinde tanıtımı yapılan iOS 6 işletim sistemi bilindiği gibi yeni Harita uygulaması, Facebook entegrasyonu, Passbook, Rahatsız Etme butonu, iCloud sekmeleri,  hücresel veri üzerinden FaceTime, geliştirilmiş Bildirim Merkezi gibi 200'den fazla özellik sunuyor.

iOS 6 güncellemesini iPhone 5'in çıkış tarihi ile aynı dönemde yani 19 Eylül'de iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, yeni iPad, iPad 2 ve iPod touch modellerine gönderilmeye başlanacak.

Aslında güncellemenin bugün yayınlanması bekleniyordu ancak Apple beklenen tarihi bir hafta sonrası olarak kararlaştırmış.  

Güncelleme modellere göre bazı kısıtlamalar içeriyor. iPhone 3GS, iPhone 4 ve iPad 2 güncellemenin belirli özelliklerinden faydalanmayacak. Shady'nin konu ile ilgili hazırladığı tabloyu yeniden hatırlatalım.

• diğer iyileştirmeler neler acaba listesi var mı ?
  • Hala APPLE !!
  • Emekli 3GS'ime 3.0.1'den itibaren sayısız güncelleme aldı ve almaya devam ediyor.. Ne kadar doğru bir tercih yaptığımı hissettim.. Allah izin verirse, İPhone 5 ile yola devam.
  • Apple şaka gibisin. Android kadar kötü olamazsın ama yine de şaka gibisin. Umarım sizin bu tembelliğinizi Ms bozar.

• SU lanet olasi eski cihazi piyasadan sildirmek isteme halleri beni delirtiyor.

Arkadas zamanninda 3G aldik 3gs ciktiktan sonra insan yerine bile koymadi bizi. 4 aldik simdi 4S cikti ardindan 5 simdi 4 ler uvey evlat.lanet olsun sizin gibi firmaya yemin ederim.
  • 8 inci madde nedir biri yazabilir mı ben anlayamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebookda falan acaba durum paylaştıgımızda İOS Veya iPhone ile yazıcakmı cok merak ettım

Not : Ergen degilim sadece merak. Yoksa BB'den memnunum
  • Apple bundan sonra yine 1 sene telefon çıkarmayacak fakat Samsung, HTC ,LG ve Nexus serisi İphone 5 i döver :D Apple bu sefer kendine yazık etti.

• Jailbreak li ipadi bu versiyon cikinca yukseltebiliyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple'ın sitesinde yer alan bilgiye göre 4S'e Panorama özelliği de geliyor fakat video kaydederken fotoğraf çekme özelliği gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

8 inci madde nedir biri yazabilir mı ben anlayamadım

İşitme engelli insanların kullandığı bir cihaz var onunla ile ilgili birşey ama tam bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 12 Eylül 2012; 22:26:49 >
  • Operatör üzerinden facetime iphone 4'e neden gelmiyor
  • Ios6 ile gelen bazı özelliklerin 4S' e gelip te, 4' e gelmemesi çok ayıp. Siri umrumda değil ama, operatör üzerinden Facetime ve Navigasyon programını neden Iphone4' e de getirmezler anlamıyorum
  • 1 yıl sonra iPhone 4S'ten de çekecekler belirli özellikleri. Siz yine yeni ayfonlara binlerce lira bayılacaksınız. Yaşasın Apple..
  • ios u tanıtıp 3 ay sonra yayınlamaları yanlış. gerçi kaydadeğer birşey olmadığı için kimse heyecanlanmıyor.

• Panorama özelliği umarım 4S'e de gelir
  • artık çarşaf çarşaf Apple boş haberleriyle dolar taşar DH.

Neymiş; camerası panoramic modla geliyormuş,yahu zaten bilumum markalar Sony,Lg,Samsung da bu yıllardır var,yeni bir şeymiş gibi kakalıyorsunuz millete...

• 4e bütün özellikler gelseydi yeni modeller satılmazdı. Her marka telefonda mutlaka bir özellik kısılır sonraki versiyonda konulur. Bu böyle gelmiş böyle gidecektir. Hiç sormayın boş yere.
  • bütün uygulamaların ekran uzamasına göre kendisini yenilemesi gerekecek

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.