Şimdi Ara

HI-LEVEL TB 9.7 T9701 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
5
Favori
49.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yeni şarj cihazım geldi. 10 dakika boyunca şarja taktım denedim ekranda sapıtma olmadı. evde tekrardan şarjı bitince şarja takacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedealer

quote:

Orijinalden alıntı: arenasss

Aldım. şehir dışındayım bakamadım siteye. 1-2 güne detayları yazarım.Kıyas yapmak gerekirse, genel olarak ekranın 4:3 olması ve bluetooth olmaması dışında CUBE u30gt ile tamamen aynı. bluetooth olayını tırnak kadar bişey alıp çözdüm. Enteresan olan tablet hakkında neden birşey yazılmıyor yurt dışı sitelerden mal alıp satanların işine mi gelmedi nedir bu tablet. Site adı vermek yasaktır heralde vermeyeyim ama 12 taksitli fiyatı kılıf dahil 2yıl garantili. 460 tl ye buldum ben var internette. 2 gündede elime ulaştı :)

Hocam aldıgınz fiyat ucuz degilki. 460 500tl zaten ipad samsng gibi 1000tl + birşey alınmayacaksa verilecek en ust rakamlar 500 600. yani yorumunzdan sanki 150tl alınmıs hissi cıkıyor :)

Mesela aINOL NOVO FLAME den ne +sı var?

sorumsundan yazdıgım ürünü 100lerce kişi denemiş birton bilgi var bunu almayip aynı paraya sizin aldgınız ürünü tercih nedeninz nedir ?

AINOL NOVO FLAME 7inch :)

Sitede satıcıların yönlendirmesi çok büyük 7/24 sattıkları ürüne yorum yazarlarsa tabiki yüzlerce soru ve cevap gelir. Bunada karşı değilim ticaretin mümkün her yolu zorlanmalıdır tabi. Bende cube u30gt alacaktım çinden. 430-460 tl lik bir tablet için donanımı ve özelliklerinin oldukça uygun olduğunu anlatmak istedim. Cube u30gt yi 340 tl ye alabilirdim fakat üretici garantisi tercih ettim ve fazla para ödedim. Hi-level yada stormax yerine çinden daha ucuza cube de alınabilir ama sorun çıktığında çinliyi bulmak zor oluyor :)
    Aldım, kullandım, yorumumu yaptım tabletten çok çok memnun kaldım. satıcı firmada ilgili gözüküyor bence tercih edilebilir. apple alınmayacaksa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalong

arkadaşlar yeni şarj cihazım geldi. 10 dakika boyunca şarja taktım denedim ekranda sapıtma olmadı. evde tekrardan şarjı bitince şarja takacam.

Kardeş şarj adaptörünün özelliklerini yazarmısın buraya adamlardan adaptör gelsin diye beklemek istemiyorum gidiyim alıyım neyse nasıl bişeyse. Foto eklersen daha müthiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgnr

quote:

arkadaşlar yeni şarj cihazım geldi. 10 dakika boyunca şarja taktım denedim ekranda sapıtma olmadı. evde tekrardan şarjı bitince şarja takacam.

Kardeş şarj adaptörünün özelliklerini yazarmısın buraya adamlardan adaptör gelsin diye beklemek istemiyorum gidiyim alıyım neyse nasıl bişeyse. Foto eklersen daha müthiş olur.

kardeşim 2 günde geliyor hiç sıkıntı yok. ben sana yan sanayi tercih etmeni önermem sadece.
  • Servisi aradım gönderin cihazı bakalım diyorlar beklemek istemiyorum onların keyiflerini açıkçası.
  • Git sağlam bi bilgisayrcı yada elektrikçiye çıkarır verirler voltaj değerini ölçüp. ben araç şarjını öyle aldım 7 tl . bi sıkıntıda olmadı şuana kadar.
  • Arkadaşlar başta Bilalong olmak (Sağolsun video bile çekti) üzere hepinize teşekkürler sayenizde hakkında pek bilgi bulunmayan bu tableti tanıma fırsatı bulduk.Bilalong çözünürlüğü merak eden arkadaş bendim.ilk inceleme videonda çözünürlük için 1024x468 gibi bişiler demiştin bende ona istinaden sordum.Bir arkadaş root edemediğinden bahsetmiş ama yinede alınası bir cihaz olarak duruyor.Uzun bir süre yuandao II tableti araştırıyordum ama baktım ki aynı işlemci ve remi kullanan TR garantili cihaz var macera aramak niye di soruyorum kendime :) sadece bütçemi fazla zorlamamak adına bir müddet daha beklemedeyim.belki bayram indirimi felan yaparlar bir umut işte :))
  • Birde değişik test ve benchmark görüntüleriyle konu daha da kanlı canlı bir hal alabilir
    Tableti şu an yakın markaja aldım her yorumu okuyorum
  • quote:

Servisi aradım gönderin cihazı bakalım diyorlar beklemek istemiyorum onların keyiflerini açıkçası.

bendeki cihaz dtormax tı nihayetinde stormax ve hi level birebir ayni cihazlardır ve dolayisyle ikisinde de ayni sorun tabii....
    Benim deiştiğim şarj cihazıyla deişim yapılan şarj cihazıda birebir ayniydi fiziki olarak ve değer olarak .

BUYRUN ŞARJ ADAPTORU DEĞERLERİ

İNPUT:AC-100-240 V

OUTPUT:DC5V3.0A
  • quote:

Orijinalden alıntı: serter33

Arkadaşlar başta Bilalong olmak (Sağolsun video bile çekti) üzere hepinize teşekkürler sayenizde hakkında pek bilgi bulunmayan bu tableti tanıma fırsatı bulduk.Bilalong çözünürlüğü merak eden arkadaş bendim.ilk inceleme videonda çözünürlük için 1024x468 gibi bişiler demiştin bende ona istinaden sordum.Bir arkadaş root edemediğinden bahsetmiş ama yinede alınası bir cihaz olarak duruyor.Uzun bir süre yuandao II tableti araştırıyordum ama baktım ki aynı işlemci ve remi kullanan TR garantili cihaz var macera aramak niye di soruyorum kendime :) sadece bütçemi fazla zorlamamak adına bir müddet daha beklemedeyim.belki bayram indirimi felan yaparlar bir umut işte :))

1024X468 BASKI HATASI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ İLK DEFA RASTLİYORUM BÖLE Bİ DEĞERE:))))
  • ARKADAŞLAR BİZİM ÇOCUĞA OKULDAN HEDİYE VERİLEN STORMAX T9701 TABLET PC Yİ İLGİSİNİ ÇEKMEDİĞİNDEN DOLAYI İLGİLENEN ARKADAŞLAR OLURSA UYGUN FİYATA VERİCEM.
    EKRANINDA 19 LİRA VERİP ALDIĞIM KORUYUCU BULUNMAKTADIR SADECE 2 KERE ŞARJ EDİLMİŞTİR.
    YAZILARINIZDAN OKUDUĞUM KADARİYLE ŞARJ SORUNU YAŞANİYORMUŞ BENDEKİ CİHAZDA BU SIKINTI YOKTUR .
    2.ŞARJ OLAYINIDA YAZILARINIZA İSTİNADEN DENEMEK İÇİN YAPTİM
  • Teşekkürler adaptörün degerleri icin ben bugün exadan degistirdim cihazi actigimiz diger kutuda problemli cikti. 3amper yerine 2 amperlik adaptör denedik sorun cikmadi. Bu sekilde kullanicam pazartesiye kadar bakalim problem olucak mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu cihazin dahili bellegi 500mb gibi birsey. Bir cok uygulama kendi icindeki 16gblik sdye tasinmiyor. Napabiliriz alan kalmiyor 1-2 uygulama yukleyince

• evet baskı hatası ekran çözünürlüğü 1024*720 dir net olarak baktım arkadaşlar. gps yok ben aldım beğendim alanada hayırlı olsun. bu arada test sonuçlarını merak eden arkadaşlara söyleyeyim hiç teste gerek yok gücünün yetmediği bir oyun yada yazılım bulamadım daha.
  • quote:

Beyler bu cihazin dahili bellegi 500mb gibi birsey. Bir cok uygulama kendi icindeki 16gblik sdye tasinmiyor. Napabiliriz alan kalmiyor 1-2 uygulama yukleyince

Cok basit gerekli olmayan uygulamalari durdur yer acilir

• quote:

evet baskı hatası ekran çözünürlüğü 1024*720 dir net olarak baktım arkadaşlar. gps yok ben aldım beğendim alanada hayırlı olsun. bu arada test sonuçlarını merak eden arkadaşlara söyleyeyim hiç teste gerek yok gücünün yetmediği bir oyun yada yazılım bulamadım daha.

Aynen katiliyorum hocam sana 5 yada 6 tane oyun indirdim banamisin demedi takir takiir acti. Ben cihaza hem dolphin hemde opera tarayiiciyi de kurdum sayfa gecisler cok serii va kasmadan sasiriyorum ve hala saşirmaktayim

• quote:

evet baskı hatası ekran çözünürlüğü 1024*720 dir net olarak baktım arkadaşlar. gps yok ben aldım beğendim alanada hayırlı olsun. bu arada test sonuçlarını merak eden arkadaşlara söyleyeyim hiç teste gerek yok gücünün yetmediği bir oyun yada yazılım bulamadım daha.

bendeki stormax gerçi ayni cihazlar oldugu kabak gibi ortada ama hocam birde route 66 programını indir bak ben yaptım ve fazla vaktim yoktu açık alanda bir actım ve oldugum yeri net olarak yeşil nokta belirledi gps faal demektir o zaman birde vaktin olursa sende dene ama açık alanda ben oldugum yeri net olarak gördüm
  • yazmayı unutmuşum ilk ana sayfada ses wifi bluetooth ve gps in oldugu widgetten gps i aktif hale geririyorsunuz stormaxta bu var bence hi levelde de olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

Beyler bu cihazin dahili bellegi 500mb gibi birsey. Bir cok uygulama kendi icindeki 16gblik sdye tasinmiyor. Napabiliriz alan kalmiyor 1-2 uygulama yukleyince

Cok basit gerekli olmayan uygulamalari durdur yer acilir

Ramden bahsetmiyorum ram 1gb sorun yokta etkinlesmemis olsada yer kapliyo dosya

• Birsey sorucam beni tablette çince updateler cikiyor sizdede oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sgnr -- 14 Ekim 2012; 9:03:37 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.