Şimdi Ara

RENAULT MEGANE COUPE.OPEL TİGRA HANGİSİ SİZCE!!!! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
62.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya niye şu konulari hortlatip duruyorsunuz
  • tigra daha çok tutuldu
  • Tigra benim diyen arabaya kafa tutar yolda
  • slm arkadaslar ben hem megane coupe ahibiyim 99 model sarı hemde en yakın arkadasım opel tigrası var 96 model ikiside sarı.hız yönünden hiç bir farkı yok coupe 110 beygir tigra 105 beygir ama 16 valf fark eden bi şley olmuyo r yani hızları eşit.çekicilik yönünden megane daha çekici tabi ki yaptırırsan benim arabam ful su anda her seyini yaptırdım aksesuar tigra zaten aksesuarlı bi araba fazla abartıya gerek yok komfor yönünden ise eşitler su sekilde eşit benim arabamın yere sıfır olmasınıda göze alınca eşit hiç esneme yok ama sürüş keyfi dha iyi coupe nin hem daha çekici.dahada sormak istediğin varsa sor cvplayayım dediğim gibi ikiside var bnende su anda her gün biniyorum
  • 2.yılda 2. hort..
  • selam,
    2001 megane 1.6 coupe otomatik lpg' li bir araç ile alakalı görüşlerini alabilir miyim..
    11.000 YTL ye satın almak üzereyim..
    Bu aracın bakım masrafları ağır diyorlar ama neye ve kime göre..
    tigradan vazgeçtim çünkü tam performans arabası. Bu yüzden otomatiği yok sanırım..
    saygılar..

RENAULT MEGANE COUPE.OPEL TİGRA HANGİSİ SİZCE!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: yenerz

2.yılda 2. hort..

3.yılda 3. hort..
  • eğer megane coupe alacaksanız 2.0 ide motorlu versiyonlara bakın onlar 150 psdir
  • megane couple
  • 2 arabayıda kullandım.şu an halen tigra kullanıyorum.bir süre sonra opelin farkını anlıyorsunuz....yol tutuş,performans,iç aksam kalitesi,klima sogutması vs vs...herşey opelden yana...
  • 4. yılda 3. hort
  • arekadaşlar tigra almak istiyorum ama bana tam detayıyla servisten arkadaş varsa yada tigra kullanıcısı varsa anlatabilirmi arabayı kaç km. hıza çıkıyor araba maksimum kaç kişilik kaç kişilikse okadar bindimizde performansı nasıl olur bilmek istiyorum saygılar şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim bide tigramı yoksa crx mi bu konudada aydınlatırsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisaldırmıyor -- 18 Mart 2010; 14:00:40 >
  • Gene hort

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERRARI -- 18 Mart 2010; 17:16:08 >
  • Selam arkadaşım belki fikrin değişir ben de opel tigra kullanıyorum hala hiç bir şikayetim yok şimdilik araba çok güzel bir kaç değişiklik yaptıktan sonra korkma çık yola yalnız şunu söyliyeyim opel tigralar herzaman yağ yakar haberin olsun opel üretirken bu arabayı motorunda bazı rütüşler bırakmış yağ yakar , süspansiyonu serttir , araba yerden oldukça yüksektir

buda benim arabam :::::http://www.cardomain.com/ride/3333758

RENAULT MEGANE COUPE.OPEL TİGRA HANGİSİ SİZCE!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: FERRARI
    Gene hort

Ve yine hort

Bu konu rekora gider
  • Tigra nın adı iyi çıkmadığı için tavsiye etmem :D
  • 5.yılda 5. hort..
  • bence tasarım alarak fiat coupe ye de bir bak.güzel arabadır.
  • OPEL TİGRA TEK GEÇERİM..MEGANE COUPE DE NEYMİŞ..PEHH..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.