Şimdi Ara

Yeni iPhone Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.995
Cevap
38
Favori
137.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cook: Apple mağazaları dünyadaki en iyi deneyimi sunuyor. Mac ailesi için son derece yoğun bir yazı geride bıraktık.

@Mazhar Taylan - 20:07
    " data-href="''">Yeni iPhone Geliyor

@Mazhar Taylan - 20:09

Tim Cook, ilk olarak Apple'ın mağazaları il ilgili bazı bilgiler veriyor. Barcelona'daki Apple mağazasına ait bir video paylaşılıyor.

@Mazhar Taylan - 20:02

Tim Cook sahnede" data-href="''">

@Mazhar Taylan - 20:00

Etkinlik başladı. Salondaki konuklara telefonlarını sessize almaları için uyarı yapıldı.

@Hakkı Yağız Erdinç "blckhm" - 19:57
    Saat 20:00 da yayınımız başlayacaktır.

@Ender Yıldız - 19:28

test

Toplam Girdi: 7

• alın hemen bir sürü para basın sonradanda ip 6 gelir cepler habire boşalır.

eloğlu katlarda yatlarda yaşar bizimkilerde telefon alır kontör parası bulamaz...
  • inş samsung galaxy s3 fiyatlarını düşürecek ölçüde özellikleri vardır,hayrına bizde s3 alırız

EDİT:samsung s3 ü niye iphone 5 ten önce çıkardı sanıyorsunuz...eğer ilk iphone 5 çıksaydı galaxy s3 bu kadar patlama yapmayacaktı,eminim şu sayfada iphone'cudan çok anti-iphone'cu vardır...tamam bizde android seviyoruz bizde keşke iphone android kullansaydı diyoruz ama herkes iphone kullandığı için sırf farklı olmak uğruna en iyiye çamur atmak komikliktir...adamlar kendi işletim sistemini kullanmakla birlikte en eski en kötü telefonlarını bile son sürümden mahrum bırakmıyorlar ki daha zamanında 1.5-2.0 bin liraya aldığımız samsung galaxy s2 ye jb gelmedi,gelse bile son android sürümü olacaktır zannımca,yani uzun lafın kısası taklitler asıllarını yüceltir(bakın dikkat ettiyseniz yaşatır demiyorum çünkü iphone daha ölmedi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yousuf189 -- 12 Eylül 2012; 17:28:52 >

• şuraya yazıyorum ekran 4'' olacak.tasarım iphone 4 ile aynı olacak.ekran daha cok boyuna uzayacak.4 çekirdekli bir işlemci bulunacak.8mp kamerada her zamanki gibi iyileştirmeler yapılacak lensler değiştirilecek.ios 6 nın final sürümü yayınlanacak.getirdiği yeniliklerden bahsedilecek.cihazın android cihazlara attığı farklar sinevizyona yansıtılacak(ne kadar doğru tartışılır).yine isim verilmeden s3 ile ayaküstü bir karşılaştırma yapılacak.fiyatlar ekrana geldiğinde yine forumda iphone bedavamı altında free yazıyor diyenler olacak.tüm bu söylediklerime rağmen bu akşamı merak ediyor ve iple çekiyorsanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız.gecenin sürprizi bana göre yeni bir ipod touch ile olur ancak.
  • Geri sayımlar her zaman heyecanlandırmıştır beni. Apple'ı her ne kadar sevmesemde, bekliyorum. 8de burdayım.
  • Merakla bekliyorum. Umarim cok ust duzey bir cihaz olur samsung yeni amiral gemisi cikarir da S2 ucuzlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attıgımız mesajlar nereye gitti

Bu arada pc ortamında hazırlanmıs geçek iPhone 5 resimleri:

Yeni iPhone Geliyor

Yeni iPhone Geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 12 Eylül 2012; 12:45:27 >

• eger yeni iphone olucaksa iphone 4S fiyatlarinda dusus olucaktir diye dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

eger yeni iphone olucaksa iphone 4S fiyatlarinda dusus olucaktir diye dusunuyorum

eğer düşüş çok fazla olursa iphone4 almayı düşünüyorum ben de max 750 lira falan verebilirim ama
  • adam gibi bi yenilik gelmezse appe baya bi düşüş yaşıcak diye düşünüyorum.artık ' yok canım daha neler ' dedirticek bişiler lazım. yoksa bu gidişhattın sonu kötü.sadece yeni işlemci yeni grafik daha iyi camera ile olmucak bu iş.saglam bi yenilik lazım diye düşünüyorum
  • En umursamadığım teknolojik aletlerden biri iphonelar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

adam gibi bi yenilik gelmezse appe baya bi düşüş yaşıcak diye düşünüyorum.artık ' yok canım daha neler ' dedirticek bişiler lazım. yoksa bu gidişhattın sonu kötü.sadece yeni işlemci yeni grafik daha iyi camera ile olmucak bu iş.saglam bi yenilik lazım diye düşünüyorum

Bence öyle saglam bir yenilik olmayacak. Ha umarım olur, olması tüm teknoloji dünyası acısından daha iyi ama yapmayacak Apple..

Yada yapsada bir ton ıvır zıvırla doldurcak telefonu. Her ıvır zıvıra da görkemli isimler takacak. Sonra da millet "vaaay özellige bak, kim ne derse desin Apple" diyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 12 Eylül 2012; 12:51:28 >
  • iPhone 4S2 filan olmasın da.
  • 4" ekrana keşke HD çözünürlük yapsaymış daha iyi olurdu.

• Heyecanla bekliyoruz.
  • Öyle bir telefon çıkmayacak,akşam sizde burdasınız bende.İphone 4s i büyütüp yedirdiler millete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Geri sayımlar her zaman heyecanlandırmıştır beni. Apple'ı her ne kadar sevmesemde, bekliyorum. 8de burdayım.

En iyiyi merak etmek doğaldır sevmeseniz bile.
  • 4 ve 4s satislarinda patlama olacagini acikliyorlar su an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 12 Eylül 2012; 20:26:08 >
  • Ben iPod Touch u bekliyorum olmazsa s advance alacağım

• Halihazirda birçok firmanın kullandığı özelliği yenilik olarak tanıtacaklar.parmak izi ile kilit açma,göz hareketi ile ekran ışığı vs.tasarimda ip4 ile aynı olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternity -- 12 Eylül 2012; 12:55:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.