Şimdi Ara

Cydia Hakkında Ufak 2 Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Forumda aratıcaktım ama hangi kelimelerle aratacağımı kurgulayamadım

Ben şimdi Cydia'da herhangi bir tweak aldım ücretli. Daha sonra restore etsem zorunluluktan daha sonra tekrar JB yapsam o tweaki tekrar mı satın almam gerekir ? yoksa itunes'daki gibi sadece indirip kurulması mı lazım ?

Bir de bir tweak aratırken aynı tweakden birsürü çıkıyor ve genelinde "?" ve gri renkte oluyor tweak listesinde. bunlar hepsi aynı mı-güvenilir mi ?

Teşekkürler

Edit : 2 soru demiştim ama şuan bir sorum daha olacaktı ;

ProTube yükledim fakat programa girdiğimde active olmamıs diyor Active butonuna basıyorum bağlanılamadı diyor oysa ki internete takır takır giriyor wi-fi üzerinden.
    acaba paypal üzerinden aldıgım için onaylamaları falan mı gerekiyor ?(program ana menüye geldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyoutube41 -- 12 Eylül 2012; 2:23:32 >

• Öncelikle merhaba;
    İlk sorunuza maalesef cevap veremeyeceğim bende bilmiyorum.
    İkinci sorunuz;
    O soru işaretinin anlamı o tweakin resmi olmaması yani güvenilir kısmından alakasi yok

İyi Akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProTube ile ilgili sorunuza gelince;
    Baska repolardan indirmeyi deneyin
    (mesela ben ProTube yiwww.iphoneyardim.net/repo adresinden indirmiştim çokda rahat çalışıyor )

• quote:

Orijinalden alıntı: burockrap

ProTube ile ilgili sorunuza gelince;
    (mesela ben ProTube yiwww.iphoneyardim.net/repo adresinden indirmiştim çokda rahat çalışıyor )

Peki hepsi aynı uygulama mı ? Yoksa bazıları çakmaları mı ? Teşekkürler cevabınız için bu arada

burockrap'a da teşekür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyoutube41

quote:

Peki hepsi aynı uygulama mı ? Yoksa bazıları çakmaları mı ? Teşekkürler cevabınız için bu arada

Öncelikle iki cevabında ben verdim

Sorunuza gelince benim indirdiğim ProTube uygulamanın cracklenmis yani parasız olanı ve cokta stabil çalışıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uyoutube41

quote:

Öncelikle iki cevabında ben verdim

Sorunuza gelince benim indirdiğim ProTube uygulamanın cracklenmis yani parasız olanı ve cokta stabil çalışıyor

Dalgınlığıma gelmiş,afedersiniz Ben de crackledim şimdi oldu fakat yavaş indiriyor benim internetten kaynaklı galiba :) İyi geceler

• cydia uygulamalarında backup i alınabiliyor forum da konusu vardı bir ara bence o yöntemle itunes mantığına getirilebilir o iş
  • cydia dan ücretli tweak alınca restore sonrası tekrar ücretsiz yükleyebilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.