Şimdi Ara

Telefonunuzda kaç adet uygulama var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.. Telefonların kaç uygulama (oyun + uygulama) ile sorunsuz çalışıp çalışmadıklarını öğrenmek istedim. zira ben Jailbreaksiz kullanmama rağmen i4' de sorun yaşıyorum ve bu durumun genel mi yoksa bana özgü mü olduğunu anlamak istiyorum. Görüş belirtenlere baştan teşekkür ederim. Belirtmek istemeyenler de lütfen konu kirliliği yaparak tahrik ve ortamı geren mesajları yazmasınlar.

Benim telefonlardaki durum:

iphone 3GS 16gb. : 160 uygulama+ 8 oyun + müzik = 5.9 gb boş alan : kullanımda, klasör açma ve kapamada kasma yok.
    iphone 4 16gb. : 115 uygulama +8 oyun + müzik = 6.7 gb boş alan : kullanımda ve özellikle dolu olan klasörleri açma kapamada kasma var.

Edit : Jailbreak Yapmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 12 Eylül 2012; 9:11:59 >

• jailbreak kaldırın, kasmalar çoğunlukla ortadan kalkacaktır..

jb yokken hiçbir kasma vs yoktu 16 gb ip4 te.. ne zaman jb yaptım, aynı uygulamalarla kasmalar ve yavaşlamalar başladı zaman zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

jailbreak kaldırın, kasmalar çoğunlukla ortadan kalkacaktır..

jb yokken hiçbir kasma vs yoktu 16 gb ip4 te.. ne zaman jb yaptım, aynı uygulamalarla kasmalar ve yavaşlamalar başladı zaman zaman.

Teşekkürler cevap içi... JB kullanmıyorum.
  • Bende de JB den önce kasma yoktu JB den sonra ara ara takılmalar oldu menü geçişi yada facebook da resimlere bakarken çok sık olmasa da aradabi kasma oluyo.
  • 75 4S JB
  • 192 uygulama+oyun 4s 32 gb hiç bir sıkıntı yok
    Not oyunların çoğunluğu 300 mb üzeri olanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 67 uygulama,14 Oyun(Bitirip Sildigim icin),58 tanede tweak yuklu.Kasma vs hicbirsey olmadi.(4S 16 Gb)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 42 uygulama+oyun 16 gb 4 kasma yok

• 48 uygulama 2.5 GB boş alan 4s kasma yok

• Toplam 28 uygulama + oyun. 4-5 tweak. Jb var. 3gs 16 gb. 9gb bos alan. Cok nadir kasilma var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RDHM -- 12 Eylül 2012; 6:44:13 >
  • Cevaplar için teşekkür ederim. Daha fazla arkadaş durumunu belirtirse daha net bir sonuca ulaşabilirim sanıyorum. Ama tabi genel görünüş itibarı ile restore ve yeni telefon olarak tanıtmak da durumu çözmediğine göre donanımsal bir sorun var.
  • 170 küsür sanırım. En son öyleydi yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.