- x
kitapseç.com güvenli mi?
15 Cevap4860 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

10 Mesaj
11 Eylül 2012; 16:18:06 

kitapseç.com güvenli bir adresmi ders kitabı alacamda

PRinceCE

7 Mesaj
12 Eylül 2012; 17:49:38 

Biraz araştırmıştım kitap alacakken pek güvenli değil.ucuzkitapal.com dan al ben burdan getirtim kapıda ödeme ile hiçbir sorun çıkmadı.

339 Mesaj
12 Eylül 2012; 19:35:37 

Işler kitabevinden alıyordum ben geçen sene fiyatları da uygundu tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1194 Mesaj
26 Aralık 2012; 0:09:38 

güncel önerisi olan var mı arkadaşlar

yeni basım denemelerin bulunduğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AudreyTautou -- 26 Aralık 2012; 0:09:49 >

4 Mesaj
26 Aralık 2012; 0:12:55 

quote:

Orijinalden alıntı: AudreyTautou

güncel önerisi olan var mı arkadaşlar

yeni basım denemelerin bulunduğu

ucuzkitapal.com dan aldım ben bugun sipariş ettim fiyatlar piyasanın altında gelince daha bilgilendirirm

Sorun Ölmekse Dünden Hazırım Bilesin...

850 Mesaj
26 Aralık 2012; 1:15:02 

kesinlikle buradan alışveriş yapma daha yakında başımdan gecen olayı anlatayim ygs fem deneme aldım buradan akşam baktım kargoya verildi yaziyordu neyse aradan 2 gun geçti posta hala ortada yok sonra kargo şirketini aradim böyle bir kargo varmı diye yok dediler noluyo deyip sitedeki numaralari aradim 3 tane numara var hiç birine bakan yok sonra neyse biri çıktı sordum deneme seti ne oldu diye baktı yokmuş (yani daha kargoya bile verilmemiş hem var yazıyo hem kargolandi diyor ) ilgilenmezsek kaç gun geçer kim bile neyse geri ödemeyi yapın dedim tamam yapıyorum dedi şu aralar ekstre geldi geri ödeme yapılmamis bu nasıl hizmet ben anlamiyorum

18 Mesaj
26 Aralık 2012; 1:21:28 

ucuzkitapal.com dan al 2 gunde geliyor sana

yada islerden al ikisi de gayet guvenli

91 Mesaj
26 Aralık 2012; 1:26:38 

ucuzkitapal.com ' dan aldım bir kere sağlam site.
2 güne gelmişti.

513 Mesaj
26 Aralık 2012; 12:39:43 

http://www.yargiyayinevi.com/Kitabevi/index.aspx

bu site hakkında yorumu olan varmı

YipMan

758 Mesaj
26 Aralık 2012; 18:36:02 

ucuzkitapal.com dan alma nereden alırsan al böyle kaba bir firma görmedim kargo takip numarasında sorun çıktı aradım pişman oldum sanki para vermeden alıyoruz 3 alışverişimde 2 tanesinde bir tane kitap yıpranmış geldi . üçüncü alışverişimdede kafalarına göre bir kitabı iade yapıp eksik göndermişler. 2 defa mesaj attım cevap gelmedi
Yeni site öneriniz varsa bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarcusAntonius -- 26 Aralık 2012; 18:37:12 >

JackDawson

2 Mesaj
11 Şubat 2013; 16:19:09 

0 Mesaj
23 Kasım 2013; 10:12:20 

sipariş ettiğiniz kitapla gelen kitap farklı çıkıyor. asla tavsiye etmiyorum. Uğraşıp durursunuz.

24 Mesaj
21 Aralık 2013; 15:24:57 

15 Aralık sipariş verdim. Hafta içi ulaşamadım kimseye biraz önce aradım ürün yok galiba diyor. Temin için bekleyebilir diyor. Kargolanma süresi 24 saat yazan ürün için. Şikayetvar'a yazdım arayıp soran yok. Bakalım ne zaman gönderecekler, hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim...

24 Mesaj
24 Aralık 2013; 21:24:20 

Kargo takibi yapmak bile sorun sitede...

240 Mesaj
24 Aralık 2013; 23:22:15 

Şahsen ben geçen ay şipariş verdim. perşembe gecesi verdim şiparişi cuma bi de araya hafta sonu girdi. pazartesi günü onaylandı demişti gece. iki gün onaylandı yazısı vardı kargo takibe tıklıyorum öyle bir kayıt yok. 1 hafta sonunda yargıyayınevi kutusunda ürünler geldi.. (nihayet)
Demem şu ki ucuzluk konusunda üstüne yok. gerçekten öyle. ucuzkitapal'daki kitaplarla fiyat olarak baya fark vardı. Hatta bütün online kitap sitelerine baktım. Bekleyeceksen al derim ama yok illa erken gelsin dersen kitap başı ortalama 1 lira fazla verip alırsın ucuzkitapaldan. Diyeceklerim bunlar. umarım yardımcı olabilmişimdir

Donanım Haber
## Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu ##

0 Mesaj
11 Haziran 2014; 0:52:25 

kesinlikle tavsiye etmiyorum. ayın 4 ünde sipariş verdim bir hafta oldu o gün bugündür sipariş onaylandı diye öylece bekliyor. bugün aradım ne oldu bizim kitaplar diye iki kitabımdan birinin basımı yokmuş para iadesi yapacağız dediler, kabul ettim. sınava gireceğim acil kitap lazım bir an önce yollayın dedim bugün kargoya verilecek dediler. bakıyorum siteye hala onaylı diye görünüyor. herhalde daha çok arayacağım bu siteyi. para iadesi yapılacağı da meçhul ya bakalım ne olacak...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Liseler » YGS/LYS » kitapseç.com güvenli mi?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.316