Şimdi Ara

kitapseç.com güvenli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
27.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Işler kitabevinden alıyordum ben geçen sene fiyatları da uygundu tavsiye ederim
  • olum manyakmısınız?Adam 5 yıl önce yazmış aga ünide keyif çatıyordur şimdi.Nerden buldunuz bu konuyu anlamadım
  • Uzak durun ağa bu siteden...
    Ürünü sipariş edeli 8 gün oldu ortada ne kargo var ne iptal seçeneği...
    Sözde siparişten en geç iki gün sonra teslim yazıyordu...
    Bu siteden herkes şikayetçi...
    Fiyatlarına aldanıp ürün almayın.
    Kitapsec.com pişmanlıktır.
  • ucuzkitapal.com dan alma nereden alırsan al böyle kaba bir firma görmedim kargo takip numarasında sorun çıktı aradım pişman oldum sanki para vermeden alıyoruz 3 alışverişimde 2 tanesinde bir tane kitap yıpranmış geldi . üçüncü alışverişimdede kafalarına göre bir kitabı iade yapıp eksik göndermişler. 2 defa mesaj attım cevap gelmedi
    Yeni site öneriniz varsa bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 26 Aralık 2012; 18:37:12 >
  • Ben ucuzkitapal.com dan aldım sorun yaşamadım.

Eğer isterseniz kitapisler.com dan alabilirsiniz istediğiniz her şeyi güvenerek.Kitapcılarda buradan alıyorlar zaten.
  • Yıllardır kitapseç den kitap alıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım kargo para ve hizmet konusunda. Bir kişiye göre yargılamamak gerekiyor. O gün sıkıntı olmuası her zaman aynı şey olacağı anlamına gelmez. Bana göre piyasada ki en güvenilir sitelerden birisi.
  • Şuana kadar ucuzkitapal üzerinden 2000 tl üzerinde kitap aldım bir kere sıkıntı çekmedim. 2 günden kısa bir süre içerisinde elime ulaştı kitaplarım. Sonuna kadar tavsiye ederim.
  • Ucuzkitapal Dan alin kitaplari isinin ustalari bu adamlar işler felan hikaye
  • kitapseç.com güvenli bir adresmi ders kitabı alacamda

• Biraz araştırmıştım kitap alacakken pek güvenli değil.ucuzkitapal.com dan al ben burdan getirtim kapıda ödeme ile hiçbir sorun çıkmadı.
  • güncel önerisi olan var mı arkadaşlar

yeni basım denemelerin bulunduğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 26 Aralık 2012; 0:09:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AudreyTautou

güncel önerisi olan var mı arkadaşlar

yeni basım denemelerin bulunduğu

ucuzkitapal.com dan aldım ben bugun sipariş ettim fiyatlar piyasanın altında gelince daha bilgilendirirm
  • kesinlikle buradan alışveriş yapma daha yakında başımdan gecen olayı anlatayim ygs fem deneme aldım buradan akşam baktım kargoya verildi yaziyordu neyse aradan 2 gun geçti posta hala ortada yok sonra kargo şirketini aradim böyle bir kargo varmı diye yok dediler noluyo deyip sitedeki numaralari aradim 3 tane numara var hiç birine bakan yok sonra neyse biri çıktı sordum deneme seti ne oldu diye baktı yokmuş (yani daha kargoya bile verilmemiş hem var yazıyo hem kargolandi diyor ) ilgilenmezsek kaç gun geçer kim bile neyse geri ödemeyi yapın dedim tamam yapıyorum dedi şu aralar ekstre geldi geri ödeme yapılmamis bu nasıl hizmet ben anlamiyorum
  • ucuzkitapal.com dan al 2 gunde geliyor sana

yada islerden al ikisi de gayet guvenli
  • ucuzkitapal.com ' dan aldım bir kere sağlam site.
    2 güne gelmişti.
  • http://www.yargiyayinevi.com/Kitabevi/index.aspx

bu site hakkında yorumu olan varmı
  • www.kitapbulal.com
  • sipariş ettiğiniz kitapla gelen kitap farklı çıkıyor. asla tavsiye etmiyorum. Uğraşıp durursunuz.
  • 15 Aralık sipariş verdim. Hafta içi ulaşamadım kimseye biraz önce aradım ürün yok galiba diyor. Temin için bekleyebilir diyor. Kargolanma süresi 24 saat yazan ürün için. Şikayetvar'a yazdım arayıp soran yok. Bakalım ne zaman gönderecekler, hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim...
  • Kargo takibi yapmak bile sorun sitede...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.