Şimdi Ara

iOS platformu için YouTube uygulaması yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın YouTube lisans hakkının dolması üzerine iOS6 ile birlikte yerleşik video servisi olmaktan çıkarılan YouTube için daha önce de belirtildiği gibi ayrı bir iOS uygulaması yayınlandı.

iOS ile birlikte gelen uygulamanın hantal yapısından kurtularak Android'tekine benzer bir arayüz de kazanan uygulama oldukça başarılı bir video deneyimi sunuyor. Uygulamanın ana ekranında sizleri takip ettiğiniz yayınlar ya da önerilen videolar karşılıyor. Ana ekranın sol üst kısmında aramalarınızı gerçekleştirebileceğiniz arama ikonu bulunurken, sağ üst kısımda ise menü ikonu yer ediniyor. Ayrıca, menüye ana ekran üzerinden sağa kaydırma hareketiyle de ulaşılabiliyor. Menüde hesap ve kanal aktivitelerini kontrol edebildiğimiz bir panel karşımıza çıkıyor. Videoları beğen, beğenme seçenekleri videolarda yer alırken, artan paylaşım seçenekleri de oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca videolar, tam ekran ve küçük ekran modlarında oynatılabiliyor. Küçük ekran modunda videonun alt kısmında video açıklaması, ilgili videolar ve yorumlar kısmı yer alıyor.

iOS platformu için yenilenmiş olan YouTube uygulamasını yenilenmiş ara yüzü ve yeni özellikleriyle denemek istiyorsanız, Appstore üzerinden uygulamaya ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• iyiki kalkmış ios 6 da. google ın uygulaması çok daha iyi.

• Oh be sonunda

• aman 10 tane konu açma
  • Çok iyi oldu bu.

• Yine bot üye MAVİT.
  • zornotube nezaman cıkacak ben onu bekliyorum
  • Mobili de kaybettik ne oluyor foruma

• Sukur ios dogru yolu bulmaya basladi..android in youtube uygulamasindan sonra ios un ki resmen iskence haline geliyordu..O kadar geri kalmis ki videolari tarihe gore bile siralayamiyorduk ancak safariden mobile youtube a girmek gerekiyordu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel Bekliyordum Bunu
  • Facebook havasında bir uygulama olmuş. Gayet hoş
  • henüz alışamadım ama ios 6 da youtube yoksa başka yoluda yok kullanacaz mecburen
  • Gayet kullanisli

• Kullanisli bir uygulama olmus, ozellikle iPad te oldugu gibi sayfa icerisinde video izleme olanagi iyi olmus.Haber icin tesekkurler...

• iPad için daha çıkmamış, ilginç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobile Apple haber olarak isim değiştirelim bence.
  • mağara demeye utandım
  • Benim merak ettiğim şu Youtube Apple ile iOS 5 için mi anlaştı belli bir tarihe kadar diye mi anlaştı?
  • Sanki işleri yokmuş gibi bunlarla uğraşıyorlar.Bence tam bir hayal kırıklığı.iPhone 5'i bilemem fakat iPod Touch 4.nesil için neredeyse hiç bir yenilik gelmemiş :S

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

mağara demeye utandım

Aynen valla mağara ki ne mağara
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.