Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad Infinity video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
6.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Android tablet çözümlerinin en başarılı modellerinden biri olan ve Nvidia Tegra3 işlemcisine sahip Transformer Pad'in FULL HD ekrana sahip olan Infinity modelini değerlendiriyoruz.

• Dead Trigger
  • Asus, önceki modelini öldürmeyen bir model sunmuş piyasaya tebrik etmek lazım. Ama hala iPad'in tahtını sallayacak bir model göremedik ne yazıkki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tablet harika!
  • Cihaza bir kaç uygulama,ana ekrana ekstradan widget'lar yükledikten sonra donmalar/takılmalar yaşanmıyorsa gelişme var demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Cihaza bir kaç uygulama,ana ekrana ekstradan widget'lar yükledikten sonra donmalar/takılmalar yaşanmıyorsa gelişme var demektir

Katılıyorum inceleme olmamış yani tableti eline alıpta konuşmak çok anlamsız, tabletin özelliklerini bizde biliyoruz. Kullansana tableti görelim sadece birkaç kez menü geçişleri yapıp geriye kalan süre boyunca tabletlerin ekranını kapalı halde konuşmak anlamsız. İncelemelere daha çok özen gösterilsin lütfen ! Tableti alıpta menüde gezip tamam bu tablet olmuş demek inceleme olmuyor maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hsna -- 10 Eylül 2012; 22:55:14 >
  • hdmi destegi varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Bu tablet harika!

Bu tablet bir harika dostum.
  • 1 kere de Dead Trigger Oynamadan Performans Gösterin,Oyun Zaten Çok az bi gereksinim istiyor !

• Yeni tabletin arkasında üstündeki plastik bant, incelemede söylendiği gibi "tasarımda farklılaşma" için değil. Arkası tamamen metal olunca wifi ve gps vs sinyallerini almada problem oluyor. (prime da bu sorun var.) Hatta ipad lerde 3g li modellerde de arkada üstte de aynı plastik bölüm vardır. Sonuç: Dizayn için değil sinyal iyi çeksin diye.

• Benim 800 mhz Desire Z bile Dead Trigger oynatıyor, bence artık Nova 3, Amazing Spider Man, Wild Blood tarzı oyunlar denenmeli.

• Sizleri de incelemelerde görmek çok güzel. Umarım Mesut ve Erdi bey gelince de inceleme yapmaya devam edersiniz. Hiç de fena değil. Bazı noktaları geliştirirseniz(ki zaten zamanla düzelir) bir sorun kalmaz. Videonun sonunda bu videomuzda transformer padi inceledik derken yüzünüzdeki gülümseme Beni de güldürdü. Sanki gözlerinizden işte bu da bizim incelememiz hep Mesut ve Erdi mi yapacak sözlerini okudum. Başarılarınızın devamını dilerim.

• kaan arlı iticiliği diye bir şey var

• galaxy note 10.1 le farkı nedir? bu tablette kalem alıp kullanabilir miyiz?

• lan Tuncay sen Kaan Arlıya kurban ol hayvan :@

• Ekran çözünürlüğü abartı olmuş.
  • bu cihazı almayı düşünüyorum. usb'den vınn takarsam internete girer mi?

• Ne yaparsan yap android

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.1'le nasıl ne farkı var? Biri 720p biri 1080p. Biri de çıkmış çözünürlük abartı diyor. Tey allahım. Biz tırım tırım adam gibi çözünürlüklü cihazlar çıksın diye aranıyoruz adam ne diyor. Ne yapacaklardı 720p mi? 4.8 inç telefonumda zaten onu kullanıyorum. 10" ekranda o çözünürlükle gözler kör olur. Ama bu da 10.1 de alınacak tabletler değil bence. Ekstra bir kullanışlılık bekliyorum ben. Şimdiye kadar izlediğim Pad Infinity incelemelerinde böyle birşey görmedim. Bunu izlemedim bakalım ne var ama düşüncemin değişeceğini sanmıyorum.

• turcell vınn dan ,nternete bağlanabiliyormu bu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.