Şimdi Ara

ttnet hız arttırma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
50.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ttnet abonesiyim yaklaşık 6 yıl oldu 1mbt sınırsız internet kullanıyorum.açıkçası bu bana yetmiyor..ttneti arayıp hızımı arttırabiliyormuyum böyle bir seçeneğim varmı..aradım ama uzun süredir bağlanamadım sizlerden bilgi almak istedim.yardımınız için teşekkürler

• hocam arttırabilir sin. Birde senin ki 1 mb değil 8 mega bit e kadar limitsiz tarifesidir büyük ihtimal. Eğer şehirde oturuyorsanız yapmanız gereken öncewww.speedtest.net e giriniz ve hız testi yapınız. Önce aldığınız hızı görmüş olursunuz. Sonra yakininizda bi komşunuzdan yada tanıdığınız dan aynı şeyi yaparsanız eğer aynı tarifede iseniz sizin de bu hızı alabilmeniz mümkün dur demektir. Hemen 4440375 i arar ve hızımdan memnun değilim arttırılmasını istiyorum dersiniz onlar birkaç bahane ile yapamıyoz işlemi buradan gerçekleştire miyoz gibi klasik bahane ler uydururlar. Aboneliğimi iptal ettireceğim o halde deyiniz. Hemen 2 tıkla sinyalinizi arttırırlar. Modem ışıklarınız soner ve tekrar gelir sonra tekrar hız testi yapınız. Internette ne yapıyorsunuz bilmiyorum ancak mesela youtube da 720 p video izlemek için 4 mb bağlantı gerekir minimum. Zaten şehir de iseniz 11 12 mb alırsınız. Ben çok çektim bu ayrımcı telekom dan bende 6 sene dir kullanıyordum. Şehirde ki adam aynı tarife de 12 mb alıyor biz durumu anlatınca yok efendim santrale uzaksinız yok postunuz bu hızı destekliyor gibi klişe cümleler kuruyorlardı bende en son kapattım. Yaşadığım yerde merkezden 7 km uzakta yani. Bu kadar rezil bir internet hizmeti ışte. Ağız tadı ile bir bf 3 oynatmamışlardi sağolsunlar. Şimdi fiber i bekliyoruz ışte başka bir şirket gelse de çilemız bitse bari. Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.