Şimdi Ara

aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.918
Cevap
104
Favori
342.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ptt nin sitesinde kargodan bir hafta sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin track no CN ile bitiyor ama benim numaramın sonu SE ile bitiyor.Ürün 13 gündür elime ulaşmadı ve nerde olduğunuda hiçbiryerde göremiyorum. Sanırım bir terslik var. Bilgisi olan var mı bu SE ne anlama geliyor.
  • RB778679390CN biri bunada el atabilir mi?

13 gün oldu satın alalı. ürün sayfasında gemiye yüklendi yolda filan yazıyor.

ben hiçbir surette nerede olduğunu öğrenemedim. yaklaşık ağırlık 1.3kg (parka aldım)
  • Merhaba,

aşağıdaki kargo takip numarasını hangi sistemden takip edebilirim?
    sitede yazılan bir kaç siteyi denedim birşey çıkmadı :(
    RB789657829CN
  • arkadaşlar biri yardım etsin lütfen.aliexpresten bir ürün aldım. ürün 227$ değerinde. ücretsiz dhl kargo ile 7 günde teslimat süresi vardı. ama satıcı dhl ile 2 sefer türkiyede ürünün gümrüğe teakıldığını söyledi.kargo notuna 30$ mp4 player yazacak ve hediye kutusu yapıp singapur post ile göndereceğini , böyle gümrükten daha rahat geçeceğini söyledi.benim merak ettiğim. teslimat koruma süresi 10 gün. ama satıcı 25 günden önce gelmeyeceğini söyledi. ben ne yapacağım şimdi. 10 gün sonra ürünü teslimat korum yani Delivery Protection süresi dolacak. bu süreyi uzata bilirmiyim.aksi halde ürün otomatik onay verecek kendine bana ulaşmadan.
  • yok mu yardm edecek biri
  • aliexpressten ürün almak sorunlu
    kargo gelmiyor satıcı cevap vermiyor dolandırıcı çok vs..paypal hizmeti orada yok,yani aliexpress demek parayı sokağa atmak demek
  • aldığım satıcının geribildirim oldukça yüksekti. ürünü göndereceğinden eminim ama beni düşündüren bu süre
  • arkadaşlar satıcı ürünü kargoya verdi ama takip edemiyorum takip numaraları bunlar.
    RQ218747482SG
    RQ218747519SG
  • singapur post ile 2 paket olarak gönderim yaptı. telefon aldım gümrükten geçmesi için birinin üzerine mp4 diğerine kulaklık yazzdırdı 20 ve 10 dolarlık.
  • arkadaşlar hala takip edemiyorum yokmu yardım edecek olan
  • arkadaşlar aliexpresten böyle bi email geldi.(satıcıdan değil)

your Order No. 60333026864467 has been part-shipped. Usually, tracking information is available 2 days after the shipment. The seller is scheduled to complete full delivery by 2013.11.04 16:57.

Sincerely,
    AliExpress.com
    2013.10.28 08:14

bu nedemek kargo 4 ünde bana mı ulaşacak yoksa satıcı o zaman mı kargoya verecek
  • Selamlar sorununuza çözüm şöyle arkadaşlar.

Pttden takip etmiyorsunuz China Post anlaşmayı fes etti ptt ile. ems üzerinden sorgulayabilirsiniz oda şu şekilde olacak.

ali babadan alışveriş yaptınız ve ürün kargoya verildi hemen aynı gün aldınız kargo kodunuzu ems nin sitesine girdiniz ama sonuc cıkmaz çünkü 8 güne kadar beklemeniz lazım bazen 3 güne giriyorlar kargo bilgilerini.

gelelim nasıl sorgulacaksınız china post kargo takip kodunuzu.

http://www.pttkargotakip.com/ems-kargo-takibi/

bu siteye giriniz

takip kodunuzu yazınız takip et butonuna tıklayınız sizi yeni bir siteye yönlendirecek.

bu siteden en üstteki gördüğünüz kutuya

Please enter tracking number ( takip numarasnız)

Verification Code ( en üstteki resimdeki onay kodları)

kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziyaomoğulları -- 5 Kasım 2013; 13:26:00 >

• verdiğin link açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: edison3838

verdiğin link açılmıyor

düzenleme yapıldı teşekkürler uyardıgınız için.
  • denedim olmuyo no tracing yazıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur0991

denedim olmuyo no tracing yazıyo

kargo bilgileri girilmemiştir 8 güne kadar uzayabiliyor kargo bilgilerinin girilmesi bazen 10 da olabilir beklemek lazım.
  • bende denedim olmuyor verdiğin site ems için chine postu kapsamıyor
  • ürün kargobilgileri kendi resmi sitesinde görünüyor. türkiyeye sevki var ama senin verdiğn sitede görünmüyo
  • 2 kasımda sipariş verdim hala kargo takibini yapamıyorum 20 gün oldu

China Post Air Mail : RB646040458CN

Arkadaşlar kontrol edebilir misiniz sorun var mı:(
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.