Şimdi Ara

Lenovo'nun ilk su geçirmez telefonu A660 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lenovo'nun ilk su geçirmez telefonu A660 tanıtıldı

Samsung'un yüksek performanslı Exynos 4 Quad çipsetini satın alarak yeni amiral gemisi K860'ta kullanarak dikkatleri üzerine çeken Lenovo, bugün yine önemli bir adım atarak ilk su geçirmez telefonu A660'ı ülkesinde resmen tanıttı. Toza karşı da dayanıklılığı bulunan IP67 sertifikalı cihaz, çift SIM kart slotuna sahip olacak.

4 inç WVGA (800 x 480 piksel) Gorilla Glass ile korunan LCD ekran, 1GHz hızında çift çekirdekli ARM Cortex A9 işlemci ve PowerVR SGX531 GPU'yla donatılan MediaTek MT6577 çipset, 512MB RAM, 4GB dahili hafıza, 5MP arka, VGA ön kamera, Bleutooth 4.0, Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich işletim sistemi versiyonu ve Lenovo'nun kendi kullanıcı arayüzünün mevcut olduğu cihazda 1500mAh'lik bir pile yer verilmiş.

Alt kısmında su geçirmez olduğuna dair bir logonun konumlandırıldığı LePhone A660, 10.5mm kalınlığında tasarlanmış. Siyah ve turuncu renk seçenekleriyle gelen aygıtın ne zaman ve hangi fiyatla satışa sunulacağı bilinmiyor. WCDMA ve GSM olmak üzere Çin'de yaygın bir şekilde kullanılan iki farklı iletişim teknolojisine destek sunan SIM slotlarıyla Lenovo'nun ICS'li yeni ürününü ilk olarak kendi ülkesinde, daha sonra diğer Asya bölgelerinde tüketiciyle buluşturması bekleniyor. 

Lenovo'nun ilk su geçirmez telefonu A660 tanıtıldı

• Sony nin su geçirmez telefonları daha donanımlı. Ki zaten lenovo Türkiye'ye de gelmez.

• suya değilde darbeye dayanıklı olması bence daha önemli.

• Turuncunun rengi çok güzelmiş.
  • 1500 mah pil nedir ''alın koklayın'' diyorlar...hayatta tasımaz 5,6 saatlik ömrü var bataryanın gün içinde,kimse şu işe el atmıyor...800 x 480 çözünürlük baska bir facia...

zaten gelmezde oda ayrı konu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 10 Eylül 2012; 18:48:59 >
  • SONY Xperia V daha güçlü tasarımı daha güzel vede arkadaşların dediği gibi büyük ihtimalle gelmez.ben sony'nin telini bekliyorum bakalım ne zaman gelecek..

• 512Mb Ram devri bitsin artık

• Görüntüsü güzel, 6 ay önce çıksaydı daha iyi olurdu, çünkü rakipler çoğaldı, sıradan kaldı.

• Güzel telefon. Cüzdanımı cezbederse neden olmasın;)

• Donanım güzelmiş, güle güle güle kullan.
    Dalga geçer gibi ürün çıkarıyorlar. Pes doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darbeye dayanikli olmadiktan sonra benim icin suya dayanikli olmasi bisey ifade etmiyor.. piyasada yuzlerce telefon var hala istedigim gibi bir telefon yok..

• Sonunda lenovo dan beklenen oldu ve thinkpad serisi gibi dayanıklı ve tamamen iş dünyası-askeri kurumlar düşünülerek üretilen telefonuda ortaya çıktı. Gerçi ben bireysel üretilmemiş olan ürünleri bulduğum anda almaya çalışyorum çünkü diğerleri 1 senelikse bunlar tam 10 senelik oluyorlar.

• meydin çayna
  • çöp ötesi.
  • ben aldım kullanıyorum. ama şarjı az gidiyor

• Tasarım fena değil
  • Vay güzelmiş.
  • casperdan sonra lenova ne oluyor bu üreticilere...
  • Çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden Lenovo neden sen
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.