Şimdi Ara

EPSON sx535wd ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu yazıcıyı almayı düşünüyorum. Size sormak istediklerim kartuşları kaç sayfaya kadar dayanmaktadır, kartuşlarının dolum masrafı veya sıfırları pahalımıdır, dolum sonrası veya sıfır kartuş sonrası cihaz tanımamazlık yapıyor mu ? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

http://www.electroworld.com.tr/p/epson-stylussx535wd-aio-yazici/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthemrex -- 10 Eylül 2012; 12:13:38 >

• Bu fiyata bu yazıcıyı bulmuşsun kaçırma

Kartuşların ne kadar basacağı ne basacağına bağlı. Bir kartuşla yüzlerce düz kağıda döküman baskısı alırsın fotoğraf baskısında falan mürekkep daha yoğun gider tahmin edeceğin gibi. Ancak ilk kartuşlar bazen demo olabiliyor haberin olsun

Epsonların orjinal kartuşlarına dolum olmaz ama dolum için üretilmiş kartuşlar vardır. Bu kartuşlar son derece kullanışlı ürünler kesinlikle tavsiye ederim. Bir kere alırsın yıllarca doldurur doldurur kullanırsın. Dolum işlemi falanda çok basittir tıpayı çıkar mürekkeb bas tıpayı tak yazıcı her seferinde dolu olarak algılar bu kartuşları

orjinal kartuşların tanımaması falan pek rastlanmaz. Dolum kartuşlarında enderde olsa bu tarz şeyler olabiliyor bunun için eğer dolum kartuş kullanırsan (ki kullan orjinallere boşuna servet ödeme) bilindik sağlam bir firmadan al sıkıntı olursa çipini falan değiştirirler.

çok güzel makine memnun olacağını zannediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: chungkingexpress

Bu fiyata bu yazıcıyı bulmuşsun kaçırma

Kartuşların ne kadar basacağı ne basacağına bağlı. Bir kartuşla yüzlerce düz kağıda döküman baskısı alırsın fotoğraf baskısında falan mürekkep daha yoğun gider tahmin edeceğin gibi. Ancak ilk kartuşlar bazen demo olabiliyor haberin olsun

Epsonların orjinal kartuşlarına dolum olmaz ama dolum için üretilmiş kartuşlar vardır. Bu kartuşlar son derece kullanışlı ürünler kesinlikle tavsiye ederim. Bir kere alırsın yıllarca doldurur doldurur kullanırsın. Dolum işlemi falanda çok basittir tıpayı çıkar mürekkeb bas tıpayı tak yazıcı her seferinde dolu olarak algılar bu kartuşları

orjinal kartuşların tanımaması falan pek rastlanmaz. Dolum kartuşlarında enderde olsa bu tarz şeyler olabiliyor bunun için eğer dolum kartuş kullanırsan (ki kullan orjinallere boşuna servet ödeme) bilindik sağlam bir firmadan al sıkıntı olursa çipini falan değiştirirler.

çok güzel makine memnun olacağını zannediyorum.

Uzun ve aciklayici mesajin icin cok tesekkur ederim. Fotograf falan yazdirmicam sadece dokuman ayda herhlde 100 sayfa yazdirirm. Bu dolabilen kartuslari arastirdim fiyatlari gercekten makul tek sorunum aklima takilan sey su cip sorunu biraz daha aciklarmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu dolan kartuşların üzerinde oto reset çipler var. Yazıcı kartuş bitti uyarısı verdiğinde kartuşu yazıcıdan çıkarman ve tekrar takman kartuşu resetlemen dolayısıyla yazıcının kartuşu yeni ve dolu olarak algılaması için yeterli oluyor. 2,5 yıldır falan bende kullanıyorum bu dolan kartuşlardan, daha bir kere kartuş tanınmadı sorunuyla karşılaşmadım.
    Piyasada eski tip kartuşlarda var onlar biraz sorunlu olabiliyor. Ama yeni nesil kartuşlar son derece problemsiz en azından ben ve çevremde kullanan epeyce kişi için durum bu. Hangi firmaların yeni nesillerden sattığını araştır onlardan al sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum.

Valla büyük konuşma bence maliyet olarak hesabını yapıpta ne kadar tasarruf ettiğini görünce mürekkep bitecek endişesi yaşamadan fotoğrafta basarsın kitapta basarsın :)
  • Cok tesekkur ediyorum usenmeden yaziyosun :))

• quote:

Orijinalden alıntı: fthemrex

Cok tesekkur ediyorum usenmeden yaziyosun :))

chunkingexpress adlı arkadaşımız sağolsun herkese yardımcı olur ben de bir kez daha teşekkür ediyorum buradan...

ben de kendi yorumlarımla devam edeyim:
    ben de bu yazıcıyı almayı düşünüyorum ve aynı kartuşları ve aynı yazdırma kafası tipini kullanan kıyaslama yapabileceğimiz bir yazıcı kullanmaktayım: epson wf-7015. bu yazıcı gerçekten harika yani sx 535wd de öyle... baskı hızı olsun kalitesi olsun rahatlığı esnekliği olsun üstüne tanımam wf-7015'in ve sx535 de bu özelliklerin hepsine sahip. tek bir sorun yaşadım ben ondan bahsedeyim: 1281 ve sonrası arc çiplerde bir saat pili var bu pil çok nadir bitiyor ve tanınmadı uyarısına yol açıyor. pili değiştirirseniz tamamdır sorun kalmaz onun dışında da bir sorunu yok. hızı ve dublex baskısı en öne çıkan özellikleri

• quote:

Orijinalden alıntı: ber3kerd

quote:

Orijinalden alıntı: fthemrex

Cok tesekkur ediyorum usenmeden yaziyosun :))

chunkingexpress adlı arkadaşımız sağolsun herkese yardımcı olur ben de bir kez daha teşekkür ediyorum buradan...

ben de kendi yorumlarımla devam edeyim:
    ben de bu yazıcıyı almayı düşünüyorum ve aynı kartuşları ve aynı yazdırma kafası tipini kullanan kıyaslama yapabileceğimiz bir yazıcı kullanmaktayım: epson wf-7015. bu yazıcı gerçekten harika yani sx 535wd de öyle... baskı hızı olsun kalitesi olsun rahatlığı esnekliği olsun üstüne tanımam wf-7015'in ve sx535 de bu özelliklerin hepsine sahip. tek bir sorun yaşadım ben ondan bahsedeyim: 1281 ve sonrası arc çiplerde bir saat pili var bu pil çok nadir bitiyor ve tanınmadı uyarısına yol açıyor. pili değiştirirseniz tamamdır sorun kalmaz onun dışında da bir sorunu yok. hızı ve dublex baskısı en öne çıkan özellikleri

Bilgilendirmeniz icin sizede tesekkur ederim. Sormak istedigim bu pilleri cihazi alinca hemen degistirmek mi yoksa bittigi zamn mi ?

• bittiği zaman değiştiriyorsunuz ama hemen bitmiyor zaten. ileride tanınmıyor derse şaşırmayın diye söyledim ben aşırı baskı almıştım da...
  • Estağfurullah bu dolan kartuşları ilk almaya niyetlendiğim zaman epey bir araştırmıştım, pek tatmin edici bilgilere ulaşamamıştım. Şimdi bir kaç tecrübem oldu. bu tecrübelerimi zamanında benim olduğum gibi ihtiyacı olan olursa paylaşmaktan geri durmuyorum. Bu tecrübelerde epsondan ibaret. Başka topada girmem zaten

Birde ciss gibi, dolan kartuşu gibi, son derece ekonomik ve randımanlı alternatifler varken insanların orjinal kartuşlara servet ödemesine içim el vermiyor :))
  • bendeki yazıcıya da bitmeyen kartuş sistemi yaptırdım. Daha 1-2 ay olmasına rağmen kartuş tanınmıyor hatası verdi. pili değiştirip deneyeceğim. Belki orjinalinde gelen pilde sıkıntı vardır...
  • arkadaşlar akılı telefonla yazıcıdan nasıl resim çıkartılır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.