Şimdi Ara

Galaxy S3 için yeni bir Jelly Bean ROM'u daha sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Galaxy S3 modeli için 29 Ağustos'ta yayınlanması beklenen ancak bu tarihteki lansmanda çok yakında gönderileceği açıklanan Jelly Bean güncellemesine ait yeni bir ROM daha internete sızdırıldı.

I9300XXDLI5 yapı numarasına sahip güncelleme uluslararası ve T-Mobile operatörünün Galaxy S3 modeli için derlenmiş. Derleme tarihi ise 9 Eylül olarak görülüyor.

Sam Mobile, yapının şimdiye kadar ki en kararlı sürüm olduğunu belirtiyor. Yeni yapıda harita pusulası ve harita okları iyileştirilirken, arayüz daha hızlanmış ve çökmelerin de önüne geçilmiş.

Ancak halen daha Jelly Bean test sürümlerinin geliştirilmeye devam ediyor oluşu, çok yakında tabir edilen zaman diliminin Ekim ayına doğru kaydığını gösteriyor olabilir. Henüz kesin bir tarih vermeyen Samsung'un güncelleme üzerinde halen düzeltmeler yaptığı görülüyor. 

Risklerini kabul eden kullanıcılar test sürümünü cihazlarına kurup deneyebilirler.

• Resmi son haldeki sürümler genelde 1 ay öncesine ait olmakta.. Bu son sızan betası bile 9 Eylül.... Anlayacağınız bugün bile son hali almış olsa yayınlanması 1 ay bulacak...

En iyimser bakılırsa S3 e JB gelmesi 1 ay sürer ..

• Suanki hali bile gayet güzel çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir haftaya cikicak bence

• IFA'da sergilenen GT-I9305 modelinin görseli kullanılmış haberde. Hem exynos 4 çekirdekli işlemciyi hem de 2 gb ram'e sahip bu model Almanya Vodafone için üretildi ve JellyBean işletim üzerine I9305XXLH9 numaralı baseband versiyonu ile geliyor.

• ulan artık çıkarın şu jb yide sıra bizm S2 y gelsin

• Sabırsılıkla bekliyoruz

• Evet yha artik cikarsinlar sira bizede gelsin... Note kullanicisi olarak sabirsizlikla bekliyorum

• DLI3'ten beri canavar gibi cihaz. Son 3 romdur özellikle çökmeleri hallettiler, fps limiti 60'a sabitlendi. Hız, perfirmans zaten vardı şimdi kararlı ve akıcı da olmuş oldu. Final sürümünden önce biraz daha elden geçirirler sonra yayınlarlar. Bu arada S3 için güncellemeler aynı gün içerisinde yayınlanıyor. Başka cihazlar gibi hazır olan sürüm onay vs için günlerce beklemiyor. İstisnalar yok değil ama 4.1.1'ler bir iki saat içinde yayınlanıyor.

Özet: Gayet güzel oldu. Sayaç artmıyor, resmi sayılıyor bir bakıma. Resmi güncelleme niyetine kurulabilecek kadar iyi.

• I9300XXDLI5 Rom'nda önce 4 Rom daha sızdırıldı ve hepsinde Arama ve Rehber menüsüne girişde geç açılma sorunu var.

Arayüzdede değişiklik yapılsaymış güzel olurdu. Örneğin Nexus vari bir arayüz gayet hoş olurdu.

• Ben sattım ya artık arkasından çıkar bunlar.
  • Daha önce burdaki cevabımda S3 e JB ( 1 ay sonra) Ekimde gelecek demiştim ve öyle de oldu...

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/Samsung-Galaxy-S3-icin-Jelly-Bean-guncellemesi-Ekim-ayinda-dagitilacak.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Ben sattım ya artık arkasından çıkar bunlar.

Aynen Banada Hep Öyle Oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.