Şimdi Ara

Android için BSPlayer Free güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Masaüstü sistemler olduğu kadar mobil sistemlerde de popüler bir medya oynatıcı olan BSPlayer Free, Android işletim sistemi için güncellendi.

Standart olarak uygulamada hemen tüm medya formatlarına destek, çoklu ses akışları, altyazılar, oynatma listesi desteği, gömülü altyazı desteği, otomatik olarak altyazı bulabilme, ağ üzerindeki sunuculardan medya dosyalarını doğrudan oynatabilme, rar dosyası içerisinden doğrudan oynatabilme gibi özellikler sunuluyor.

Yeni güncelleme ise yerleşik YouTube desteği, pop up video ve arka plan oynatma desteği, medya tarama, kilit ekranı seçeneği, oynatma hızını belirleyebilme, altyazıları kapatabilme, dokunmatik hareketlere farklı görevler ekleyebilme, yüksek performans WiFi modu, harici klavye desteği şeklinde yenilikler getiriyor.

Uygulama Play mağazası üzerinde ücretsiz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bsplayer.bspandroid.free

• Ben şahsen "MX Player" uygulamasından gayet memnunum ama bilgisayarda da BSPlayer'in lisanslı sürümü mevcut bu nedenle hiç bu program ile sorun yaşamadığımdan dolayı belki MX Player'i değiştirebilirim. Bir deneyelim bakalım umarım Android içinde güncellemede biraz daha kendilerini geliştirmişlerdir. Bu arada Kilit ekranını sonunda getirmişler hatırladığım kadarıyla bir sürü kişi bunu istiyordu.
  • android icin bs player mi varmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

android icin bs player mi varmis

aynen bende yeni öğrendim

ben mx player kullanıyorum.. bunun ondan artısı nedir acaba?
  • AV player play store'a gelsede adam akıllı player uygulaması görseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

AV player play store'a gelsede adam akıllı player uygulaması görseniz

Yeni iPhone seriisi için elimizdekini malum yenisi çıkacak diye yarı yolda bıraktık, yapacak birşey yok Androiddeyiz bir müddet. Şu yenisinin haberini bir görelim elimizdekini de satarız belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

AV player play store'a gelsede adam akıllı player uygulaması görseniz

Yeni iPhone seriisi için elimizdekini malum yenisi çıkacak diye yarı yolda bıraktık, yapacak birşey yok Androiddeyiz bir müddet. Şu yenisinin haberini bir görelim elimizdekini de satarız belki.

Benim kafadansın

• mx player + mx codec bunun ağzına ağzına vurur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.