Şimdi Ara

Samsung ATIV Smart PC Pro 700T Kullanıcılar Kulübü (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
36
Favori
181.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mkoguz

Ekran parlaklığının değiştirilememesi intelin sitesinden yapılan son sürücü güncellemesi yüzünden oluyor. eğer intel sitesinde driverları otomatik bukdururusanız intel kendi sürücüsünün samsung un kiyle %100 uyumlu olmadığını söyleyecektir. ekran kartı sürücü güncellemesini sadece sw update ile yaparsanız sorun kalmaz. ayrıca swupdate te bütün sürücüler alınıp bir yere yazılabiliyor eğer başka bir sürücü updatei yapmışsanız bu kaydettiklerinizi geri yükleyerek makinayı yeniden kurmadan orijinal sürücüye dönebilirsiniz.

Ayrıca SWupdate te model bulun kısmına model ismin yazıp arattığımızda tüm sürücülerin listesi geliyor burada gps sürücüsünü gördüm ve indirip kurdum . şu anda aygıt yöneticisinde aygıtlar bölümünde görünüyor ayrıca metro ayarlarında kablosuz bölümündede var GNSS olarak ama hala gps i yazılımlara tanıtamadım bunu becerebilen oldu mu?

Samsung ATIV Smart PC Pro 700T  Kullanıcılar Kulübü

hocam guzel soylemıssınızde

ımtelın sıtesınden otomatık update nasıl yapılıyor?

wındows update mı kendı otomatık yapıyor?
  • http://downloadcenter.intel.com/default.aspx?lang=eng

bağlantısından intel driver update utiliy ye continue diyorsunuz internet explorerda çalışır bir active x yüklüyor ve sisteminizi kontrol ediyor bu kadar.
  • Arkadaşlar hep birlikte araştırıp şu gps bi çalıştıralım. Daha önce sony vaio p serisinde garmini çalıştırmıştım tadından yenmez olmuştu.
  • Kalemin basınç hassasiyetini ayarlamak isterseniz ve photoshopta da basınç kullanmak isterseniz wacomdan bu sürücüyü yükleyip denetim masasından pen tablet özelliklerinden ayarlayabilirsiniz....

http://cdn.wacom.com/U/drivers/TabletPC/ISD_DualTouch_710-8.zip
  • Arkadaşlar herkese selam,
    Ben dun bir xe700t alarak aranıza katıldım. Vatan Bostancıya gittim, satıcı urun yok dedi, stoka bir baksak dedim, baktı ve 'Aaaa bir tane varmış' dedi, kapalı kutu olunca hemen kaptım, 2,2275 TL kampanya fiyatı
    Hersey süper gözüküyor, alışmaya başladım ama ne zamanki klavyeyi taktım, sinirlerim bozulmaya başladı, en ufaka bir hareketimde bağlantı kopma uyarsı, o ses beni deli etti.
    sizce ben mi yanlış oturtuyorum klavyeyi yoksa klavye bağlantısında bir sorun mu var ? Sorun varsa hemen bugün geri vercem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: classiz

Arkadaşlar herkese selam,
    Ben dun bir xe700t alarak aranıza katıldım. Vatan Bostancıya gittim, satıcı urun yok dedi, stoka bir baksak dedim, baktı ve 'Aaaa bir tane varmış' dedi, kapalı kutu olunca hemen kaptım, 2,2275 TL kampanya fiyatı
    Hersey süper gözüküyor, alışmaya başladım ama ne zamanki klavyeyi taktım, sinirlerim bozulmaya başladı, en ufaka bir hareketimde bağlantı kopma uyarsı, o ses beni deli etti.
    sizce ben mi yanlış oturtuyorum klavyeyi yoksa klavye bağlantısında bir sorun mu var ? Sorun varsa hemen bugün geri vercem...

Birkaç arkadaşta o sorun var ben karşılaşmadım.Sorununu vatan bilgisayara gösterebilirsin ürün ücret iadesi yapacaklardır.konuyu bi oku senin gibi temassızlık yapan cihaz kullanıcıları sana yardımcı olabilir.
  • Aynen oyle yapacagim hocam,hatta sun anda vatanda siradayim
  • quote:

Aynen oyle yapacagim hocam,hatta sun anda vatanda siradayim

hocam aynı sorun bendede var kopma yapmıyor ama en ufak bır dokunusta ses cıkarıyor sınır bozucu

ne dedıler vatanda bızıde bılgılendırırsen cok sevınırm
  • Berkans selam;
    bu akşama doğru faturamla vatan bilgisayara gittim, yetkili çocuk kontrol etti ve sorun olduğunu kabul etti...
    hemen geri aldılar ve 2275 TL değerinde hediye çeki verdiler. Ancak ben bu ürünü beğendiğimi ve klavyesi sorunsuz olan bir başka ürünle değiştirmek istediğimi söyledim, ist.da hiçbir mağazada yok, Vatan Adapazarında buldular, sipariş verdim, 16 Ocak çrş ellerinde olacak. Mağaza yetkilisi kutuyu beraber açıp deneriz dedi, klavye bağlantı sorunu olmazsa size ürünü veririz,klavye yine sorunlu olursa kartıma para iadesi yapacaklar...

Yalnız 24 saatlik deneyimimle şunu söylemek istiyorum, ben bu bilgisayarın kalitesine, arayüzüne, kullanım akıcılığına bayıldım, tablette windows deneyimini herkes denemeli, çok memnun kaldım,umarım yeni gelecek olan cihazde klavye sorunum olmaz...

Yaşadığım klavye sorunu sadece bağlatı kopma sesiyle bitmiyordu, mesela klavyedeki usb portlarına bir flash bellek takıp film izlemek istediğimde sürekli bağlantı gidip durdu, sanki devamlı klavyeyi çıkartıp takıyormuşum gibi, tablet kucağımdayken en ufak bir kıpraşımımda bağlantı gidip-geliyordu
  • quote:

Berkans selam;
    bu akşama doğru faturamla vatan bilgisayara gittim, yetkili çocuk kontrol etti ve sorun olduğunu kabul etti...
    hemen geri aldılar ve 2275 TL değerinde hediye çeki verdiler. Ancak ben bu ürünü beğendiğimi ve klavyesi sorunsuz olan bir başka ürünle değiştirmek istediğimi söyledim, ist.da hiçbir mağazada yok, Vatan Adapazarında buldular, sipariş verdim, 16 Ocak çrş ellerinde olacak. Mağaza yetkilisi kutuyu beraber açıp deneriz dedi, klavye bağlantı sorunu olmazsa size ürünü veririz,klavye yine sorunlu olursa kartıma para iadesi yapacaklar...

Yalnız 24 saatlik deneyimimle şunu söylemek istiyorum, ben bu bilgisayarın kalitesine, arayüzüne, kullanım akıcılığına bayıldım, tablette windows deneyimini herkes denemeli, çok memnun kaldım,umarım yeni gelecek olan cihazde klavye sorunum olmaz...

Yaşadığım klavye sorunu sadece bağlatı kopma sesiyle bitmiyordu, mesela klavyedeki usb portlarına bir flash bellek takıp film izlemek istediğimde sürekli bağlantı gidip durdu, sanki devamlı klavyeyi çıkartıp takıyormuşum gibi, tablet kucağımdayken en ufak bir kıpraşımımda bağlantı gidip-geliyordu

Hocam gonul ısterdıkı olmasın ama genel bır ozellık bu

bakın bır ıncelemede ne denmıs

"Ayrıca bazen problem oluşturan bir unsur da klavye ile tabletin temasında kesintilerin yaşabiliyor olması. Birçok kullanıcı, tabletini ve laptop'unu koltuğunda otururken ya da kanepede uzanmışken kullanmak ister. Sabit bir alanda kullanmadığı için (Masa gibi) kullanım sırasında birçok sarsıntı da meydana gelebilir. Bunlar normaldir. Ancak bu cihazda sarsıntı olunca, klavye ve tablet arasındaki bağ da kopabiliyor. Yazı yazarken bazen klavye devre dışı kalıyor, ardından tekrar devreye giriyor ve bunlar karmaşaya yol açabiliyor."

o sorun her modelınde var, tahmınen vatan bılmedıgı ıcın degıstırdı yoksa degıstırme konularınca cok katıdır vatan hemen tamıre gonderır.

benım ıcın su an bır sorun teskil etmiyor o yuzden bu sekılde kullanmaya devam edıcem bırde tabı asık oldum resmen bu tablete, tum ıhtıyaclarımı goruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Berkans selam;

Hocam gonul ısterdıkı olmasın ama genel bır ozellık bu

bakın bır ıncelemede ne denmıs

"Ayrıca bazen problem oluşturan bir unsur da klavye ile tabletin temasında kesintilerin yaşabiliyor olması. Birçok kullanıcı, tabletini ve laptop'unu koltuğunda otururken ya da kanepede uzanmışken kullanmak ister. Sabit bir alanda kullanmadığı için (Masa gibi) kullanım sırasında birçok sarsıntı da meydana gelebilir. Bunlar normaldir. Ancak bu cihazda sarsıntı olunca, klavye ve tablet arasındaki bağ da kopabiliyor. Yazı yazarken bazen klavye devre dışı kalıyor, ardından tekrar devreye giriyor ve bunlar karmaşaya yol açabiliyor."

o sorun her modelınde var, tahmınen vatan bılmedıgı ıcın degıstırdı yoksa degıstırme konularınca cok katıdır vatan hemen tamıre gonderır.

benım ıcın su an bır sorun teskil etmiyor o yuzden bu sekılde kullanmaya devam edıcem bırde tabı asık oldum resmen bu tablete, tum ıhtıyaclarımı goruyor

ben de nasıl bir ortam olursa olsun o sorun hiç olmadı. şansımız varmış.
  • bu ayın t3 dergisi 700t yi "dell xps 12", "asus vivotab", "sony vaio duo 1"1 ve "acer iconia w510" ile kıyaslamış ve 5 yıldız vererek kazanan olarak seçmiş. tabii ki burada saçma bir şey var; acer w510 ve asus vivotab ativ smart pc 500t ile kıyaslanabilir ancak. ama sony vaio duo 11 ve dell xps 12 aynı segmentin ürünleri ve bizim cihaza rakip olarak piyasadalar. donanım aynı fakat ergonomileri farklı.
    gerçi ben incelemelere, yayınlara falan da artık pek güvenmiyorum. bazıları hariç tabii onlar belli oluyor ama çoğu reklamdan hallice. hele bazıları işin iyice cılkını çıkartmışlar. geçenlerde bizim cihazı kapağına koymuş ve içeride ibaresi yazan log aldım. içeride olan sadece reklam sayfasıydı. köşede de advertorial damgası da vardı. elemanlar reklamı kapağa almış bizi yanıltıyorlar. ayrıca bu ülkedeki populer teknoloji yayınları çok gereksiz ve saçma. bir kere içindeki ürünler aylık kredi kartı ödemesi 10 bin tel falan olanlara yönelik. limit demedim ödeme dedim. cihazlar vs. binlerce dolarlık. ha bu milletin ağzının suyu akar ya da zenginin malı züğürtün çenesini yorar misali takılıyorlarsa diyeceğim yok ama sonuçta piyasada 100-300 tl arası fotoğraf makineleri, 300-600 tl arası tabletler, 500 tl altında kıyafetler ve 800-1000 tl altında hediyelerde var. yani bildiğiniz tüketim toplumu hızlandırıcısı reklamcı yayınlar bunlar. yakında bedava dağıtırlar bunları.
  • Koruyucu jelatin yada kılıf bulabilen var mı ? Yurt dışında sağda solda amazonda varda yurt içinde bulamadım.
  • XE700'nin içini merak edenlere :)

Kalem veya dokunmatik ekranlarla kullanılabilecek programlar listesi;

http://sp.texultant.apps4rent.info/MoSo/TabletPC/Lists/SoftwareList/AllItems.aspx?View={DB2D447D-D5C8-4AC2-AF3B-82434EE6F80F}&FilterField1=OS&FilterValue1=Windows

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 15 Ocak 2013; 17:56:50 >
  • henüz cihaz ile buluşamamış arkadaşlar için. windows 8 metro arayüz ile ekran, dokumatik hız vs.
    http://www.youtube.com/watch?v=fyTUNSw3NSU&feature=youtu.be
  • Umarım türkiye gelir ces 2013 de tanıtılmış;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 16 Ocak 2013; 11:40:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

Umarım türkiye gelir ces 2013 de tanıtılmış;

off süper gözüküyolar inşallah düşer buralara hemen kapatırım bi tane
  • dostlar cihazımı bugün 2400 tl ye satmış bulunuyorum. ama takipçiniz olacağım. ilanı koymuştum sahibindene ve nazlana nazlana vermiyordum kimseye. 25 tl indirime bilr gitmedim düşünün. ama sanalpazardan alınınca taksitle habersiz mecburen gönderdim. ama cihazın takipçisi olacağım. bir yandan da fena olmadı çünkü ms surface proyu merak ediyorum. elime düşünce de sizlerle seve seve paylaşacağım farkı ya da artısı-eksisini. kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

dostlar cihazımı bugün 2400 tl ye satmış bulunuyorum. ama takipçiniz olacağım. ilanı koymuştum sahibindene ve nazlana nazlana vermiyordum kimseye. 25 tl indirime bilr gitmedim düşünün. ama sanalpazardan alınınca taksitle habersiz mecburen gönderdim. ama cihazın takipçisi olacağım. bir yandan da fena olmadı çünkü ms surface proyu merak ediyorum. elime düşünce de sizlerle seve seve paylaşacağım farkı ya da artısı-eksisini. kolay gelsin.

hayırlısı olsun surface proyu bende bekliyorum bakalım.....
  • Makine sağlam
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.