Şimdi Ara

Samsung ATIV Smart PC Pro 700T Kullanıcılar Kulübü (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.209
Cevap
36
Favori
181.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjinal MSDN surumlu olmayanlarda bu sorun cikmakta.

Gerci bende orjinal MSDN iso var ama windows 8.1 icin kasim veya aralik guncellemesi olani ( artik ne zaman cikacaksa ) bekliyorum .

Isterseniz eski windows 8.0 multi edition donulmamis msdn iso sunu paylasabilirim. Benim acidan sorun kotasi olanlar icin gereksiz olabilir diye dusunmekteyim.

Single Language olanlara Core Edition yuklenmektedir Sony Vaio Duo 11 imde bircok kere denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 13 Kasım 2013; 13:15:27 >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    valla paylasırsanız sevinirim.forumda paylasmıssınız bilmiyorum o mu acaba.
    BEKLİYORUM PAYLASIRSANIZ İNDİRECEĞİM kurayım kac gündür birsey yapamadım
  • stek üzerine Temiz Türkçe Windows 8 64 bitlik kurulumu için MSDN dokunulmamış iso sunu paylaşıyorum. Daha hızlı kısa sürede indirilsin diye winrar ile sıkıştırdım.

Tek link beklemeden hızınız ne ise onla indirme adresi işte :

http://www.multiupload.nl/OP855MI1XW

SİZİN PAYLASIMINIZ ÇALIŞMIYOR .BİRDE YÜKLEYECEĞİNİZ samsun uygulamalarnı getirir değilmi .MSDN YÜKLEYECEKSİNİZ benim win8 SİNGLE LANGUAGE.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xemrax

stek üzerine Temiz Türkçe Windows 8 64 bitlik kurulumu için MSDN dokunulmamış iso sunu paylaşıyorum. Daha hızlı kısa sürede indirilsin diye winrar ile sıkıştırdım.

Tek link beklemeden hızınız ne ise onla indirme adresi işte :

http://www.multiupload.nl/OP855MI1XW

SİZİN PAYLASIMINIZ ÇALIŞMIYOR .BİRDE YÜKLEYECEĞİNİZ samsun uygulamalarnı getirir değilmi .MSDN YÜKLEYECEKSİNİZ benim win8 SİNGLE LANGUAGE.

Tekrardan yukleyecegim o zaman .

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    mrb terar ben:
    mrb win8 single lang yükledim samsung öneriyor magazası sonunda aclıldı .prog hepsini yükledim sonra win8.1 e yükselttim.acronisle boot yaptım. samsung öneriyor kayboldu yine :( ? sizdede öylemi oldu yoksa win8.1 in magaza menüsünde yokmu? keske asphaltıda yükleseydim win 8 de ücretsizdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xemrax

mrb terar ben:
    mrb win8 single lang yükledim samsung öneriyor magazası sonunda aclıldı .prog hepsini yükledim sonra win8.1 e yükselttim.acronisle boot yaptım. samsung öneriyor kayboldu yine :( ? sizdede öylemi oldu yoksa win8.1 in magaza menüsünde yokmu? keske asphaltıda yükleseydim win 8 de ücretsizdi.

Acronis ile imaj alma hiç girmem . Girmekte istemem.

Sorunun sanırım Acronis olduğunu ifade ediyorsan Acronis ten destek almalısın...
  • tüm ativ smart pro kullanıcılarına selamlar;
    ben belki de konudaki ilk 8.1e (store üzerinden) update eden kullanıcıyımdır.
    store üzerinden update yaptım. sorunlarıma gelince;
    1- win8de store'a girdiğimde "samsung picks - samsung'un seçtikleri" diye ayrı bir sekme vardı, 8.1e yükselttikten sonra bu kayboldu
    2- Software Update bazı updateler(3 program, 2 driver) buluyor, yükle dediğimde "failed (-10)" diye bir hata alıyorum.
    Software Update i sistemden kaldırdım, Samsung ingiltere sitesinden "Software update"in son versiyonunu kurdum değişen birşey olmadı.
    Bunu belki çözer ümidiyle sotware update altında sol alt kısımda yer alan "find model" deyip model seri numarasını yazıyorum, tüm driverları hafıza kartına indirdiğimde orada klasör altında başka bir software update programcığı çıkıyor. onu çalıştırdığımda diğer software update'in bulduğundan farklı bir driver update'i buluyor ama o da yükleyemiyor.

Samsung ativ smart pc pro ile ilgili ne bir forum ne bir destek portalı bulabildim.
    Tek bulabildiğim amatör bir forum o da BU. Orada da adam gibi bilgi yok.

Bu konularda çözüm fikri olan var mı?
    Cevap verebilecek herkese şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzeus -- 15 Kasım 2013; 9:47:31 >

• Bende tabletpcreview in forumunu tavsiye edecektim zaten onu paylasmissiniz.

Bence sorunlariniz icin en verimli forum orasi . Ben de orayi takip etmekteyim ...

Bir de genel olarak surasi da var bircok uyede teknik bilgi ve icraat yuksek :

http://forums.mydigitallife.info/forums/42-Windows-8
  • daha yüksek taşınabilirliğe sahip olduğu için ativ tab3 alma düşüncesindeyim. bu tableti kullanan yok sanırım ama donanımı tab 5 ile aynı olduğundan bu kullanıcılar sorularıma cevap verebilir tahminen.

- tablette excell ve word kullanım performansı nasıldır?
    - klasik windows çoklu aktivitelerinde(sörf yaparken müzik dinleyip klasörler arasında gezinirken) belirgin kasma mevcut mudur?

-benim için çileden çıkarmayacak derecede yavaş değilse makuldur. ios veya android os lar işimi görmüyor bana direkt windows lazım, ayrıca spen yeme de yanında yat oluyor.
  • lazzeus kullanıcısına yanıt
    mrb bende 8.1 e yükselttim mindows mağazasında samsung öneriyor bendede kayboldu. çözüm bulursanız buradan cevap yazarmısınz
  • Arkadaşlar dgitizer pen kayboldu. Nereden satın alabilirim? Yardım ltf
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Bende tabletpcreview in forumunu tavsiye edecektim zaten onu paylasmissiniz.

Bence sorunlariniz icin en verimli forum orasi . Ben de orayi takip etmekteyim ...

Bir de genel olarak surasi da var bircok uyede teknik bilgi ve icraat yuksek :

http://forums.mydigitallife.info/forums/42-Windows-8

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
  • ben tableti win 8e geri döndürdüm.
    8.1 biraz daha pişsin samsung adam gibi destek versin tekrar 8.1 yüklerim.
    win 8e dönüşte metod olarak samsung recoveryden geri döndüm.
    eğer çok sıkıntı yaşıyorsanız tavsiye ederim.
  • lazzeus kullanıcısına yanıt
    bende geri dönmeyi düşünüyorum. bazen dokunmatik duruyor.
  • Normal bir desktop ile aradi fark ne kadardir acaba?

Bilgisayarda sadece fm oynamaktay . Boyle bir taklet isimi girur mu acaba ? Yoksa daha hirlanmasini mi beklemek lazim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

Normal bir desktop ile aradi fark ne kadardir acaba?

Bilgisayarda sadece fm oynamaktay . Boyle bir taklet isimi girur mu acaba ? Yoksa daha hirlanmasini mi beklemek lazim?

Sadece FM içinse sıradan ortalama seviye dizüstü yeter ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

Normal bir desktop ile aradi fark ne kadardir acaba?

Sadece FM içinse sıradan ortalama seviye dizüstü yeter ...

Dizistu istemiyorum
    Acikcasi cok buyuk. Amacim tablet seklinde tek parca, hizli ve sorunsuz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    E o zaman Ultrabook alırsın ...
  • Merhaba arkadaşlar bugun bende samsung ativ tab xe700tc-a01tr alarak aranıza katıldım. Çok büyük bir hevesle aldığım tablette klavye bağlantı sorunu olması bende tam anlamıyla hayal kırıklığı yarattı. en ufacık harekette dahi bağlantı kopup geliyor benim için çok sinir bozucu 2 bin tl verdiğim bir ürünün daha ilk elime aldığımda sorun çıkarması gerçekten çok üzücü yarın sabah ilk iş teknosaya dönüp ürünün değişmesini isticem tablet çok güzel vazgeçemiyorum ama diğer üründede sorun çıkarsa başka bir tablet bakmaya başlıcam :(

bu sorunu yaşayan arkadaşlar ürünlerini rahat değiştirebildilermi ne gibi sorunlar yaşadılar ve daha sonrasında tekrar etme gibi bi durum varmı yanıtlayabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • batuhan_fb B kullanıcısına yanıt
    Tableti klavyeye tam oturtamıyor olabilirsiniz. Birkaç kere deneyin. Cihaza kıyamayıp fazla nazik davranıyor olabilirsiniz.
    Klavyedeki tırnaklardan biri tam tutmuyor olabilir.
    Cihazların karşılıkları birbirleri ile tam alışmamış olabilir.
    Baktınız sorun devam ediyor servisine göstermekte yarar var.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.