Şimdi Ara

// SİEMENS SXG75 FORUMU VE PAYLAŞIMI // (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.280
Cevap
2
Favori
447.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir yerde yanlış yapıyorsundur. ben direk olarak datayı hafıza kartına yükledim istanbul harıtasınıda datanın içine koydum v sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
    datayı bide hafıza kartına yüklesene o şekilde bi dene belki düzelir
  • arkadaşlar ya bu tel için program forumu açalım bide bu trebudy için edirne haritası varsa koyarsanız çok sevinirim
  • istan bul haritasınıda datanın içine koydum derken data klasörünün içine mi attın bende ayrı yerdeler..data.data1ve istanbul diye
  • Aynı sorun bende de var bu dataları... 1.yama ,,2.yama aynı klasörde mi olacak yoksa ayrı ayrı klasörde mi ?
  • aynı klasördeolacak en güzeli bilgisayarda iki datayı birleştirerek telefona yüklemeniz daha kolay ve etkin bir yol.
  • beyler cihazımı az çekiyor diye servise vermiştim.Bakırköy kvk.Tespit ve tamir olarak ;
    Tespitler ve Yapilan Islemler : ;Lehim yenilendi

Yaw lehim yenilenmesi normal mi?Benim bildiğim parça değişimi olması lazım.Yanlış mı biliyorum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: derkin
    beyler cihazımı az çekiyor diye servise vermiştim.Bakırköy kvk.Tespit ve tamir olarak ;
    Tespitler ve Yapilan Islemler : ;Lehim yenilendi

Yaw lehim yenilenmesi normal mi?Benim bildiğim parça değişimi olması lazım.Yanlış mı biliyorum?

sxg75 lerin hemen hemen hepsinde servise girince lehimleme yapıldığı raporu düzenlenir. aslında bu cihazlara lehimleme yapılmıyor. yazılım güncellemesi yapılıyor. ama servis yapılan işlemi lehimleme olarak gösteriyor.
    ama lehimleme işlemine de lehimleme denilebiliyor. bence senin cihazına sadece yazılım güncellemesi yapılmıştır. eğer parçalarında bir sorun görmemişlerse de parça değiştirmemişlerdir.
  • Arkadaşlar araç tutma aparatı arıyorum kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.
    Saygılarımla...
  • benim arkadaşta var iki gün sonra yerinden düştü biz onu konsola vidaladık canavar gibi oldu. piyasada ki nokianın modeleri telefona uyar. akşam vaktim olursa fotosunu forma koyarım
  • Karta mp3'leri kopyaladıktan bir süre sonra bazı mp3'leri görmüyor. Bazen hiçbirini görmüyor. Sürekli kartı silip yeniden yüklemek hoş bir durum olmuyor. Bu sorunu çözebilen var mı?
  • şuan itibari ile sxg75 teknosada 314,10 ytl arkadaşlar.Almak isteyenlere duyrulur.
    yanında yazıcı ve fm radyoda gözüküyor ama, muhtemelen yazıcı gelmeyecektir
    ama radyo gelir herhalde.

Teknosa sxg75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müntekim -- 20 Haziran 2007; 16:01:59 >
  • arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır takip edemiyorum forumu. iş güç işte.. bi gelişme filan var mı gps vs ile...
  • quote:

Orjinalden alıntı: adurgun

Karta mp3'leri kopyaladıktan bir süre sonra bazı mp3'leri görmüyor. Bazen hiçbirini görmüyor. Sürekli kartı silip yeniden yüklemek hoş bir durum olmuyor. Bu sorunu çözebilen var mı?

fw 26 yükle sorun hallolur
  • arkadaşlar benim hafıza kart yuvasının yüzü kavladı yaw:( gri gibi bi plastik çıktı altından iğrenç görünüyo walla
  • istanbul için atlas yaptım ama yülerken hata mesajı verdi.haritaları tbmapper da tarlı olarak seçtim yani map olarak seçmedi acaba bundan dolayı mıdır.toggle önceden atlas yapmıştın bi fikrin var mı.

map olarak seçtim oldu bu seferde dil hatası verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 21 Haziran 2007; 12:04:00 >
  • dün googlew sabaha acık bıraktım interneten dosya felan indirmedi. istanbulun 17x harisasının sadece 6 parcasını görüntüleye biliyor. harita indirebileceğimiz bir yer varmı program üzrinden
  • bence de gps ayrı bi topik olmalı artık...
    beyler bu arada aranızdayım yeniden...
    kuzenim işi gereği telefonu yanında taşıma problem olduğu için, tekrar değiştik telefonları...

sınavlarım var, bittikten sonra yine sizin aranızdayım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: müntekim

şuan itibari ile sxg75 teknosada 314,10 ytl arkadaşlar.Almak isteyenlere duyrulur.
    yanında yazıcı ve fm radyoda gözüküyor ama, muhtemelen yazıcı gelmeyecektir
    ama radyo gelir herhalde.

Teknosa sxg75

yazıcı ve radyo hediyesiyle o fiyata olursa bende tekrar aranıza dönebilirim... sitede "haberdar et" diyor; yani teknosanın olmayan mala düşük fiyat çekme politikası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adigehalil -- 21 Haziran 2007; 12:41:46 >

• hemen tükenmiş ama tabi sadece vardır gözükmesi için konulmuş olabilir ve her magzasında yoktur araman lazım bulmak içi genede teknosaya fazla güven olmaz daha önceleri yaptı böle şeyler
  • Üstad teknosa için internetten siparişi dene derim, genelde bulunuyor
    ayrıca babaların foruma geri dönmesi çok güzel
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.