- x
Yabancı Ünlülerin Türkiye Hakkında Düşündükleri (Türk Kızları İçerir)
64 Cevap31603 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

415 Mesaj
9 Eylül 2012; 13:19:27 

DİKKAT ! Bu tarz uzun yazıların olduğu konulara mesaj atarken alıntılarınıza dikkat etmenizi rica ediyorum. Dikkat edilmediğinde sayfaları gezmek gerçekten çok zor oluyor ayrıca çirkin bir görüntü çıkıyor. Bu konuya mobilden giren arkadaşlarımızı da unutmayalım.

ufak bir not daha : üstüme gelmeyin ben bu yazıyı desteklediğimi falan söylemedim
Şahsi görüşüm : Ülkeye bir de içeriden bakmaları gerek. Gerçi içeriden baktıklarında da zengin olacakları için pek bir şey değişmeyecek..

Cher Llyod: Türkiye, çok güzel bir ülke. Deniz kıyıları mükemmel.

Britgit Mendler: İngiltere'de kimse Türkiye'yi sevmez.ben severim. Tarihte yasananlar umrumda değil!

Demi Lovato: Türkiye biz hristiyanlara karşı çok hoşgörülü.Bu onların büyüklüğünü gösterir.Türkiye Lise 2'de projem olmuştu. Araştırmıştım ve balayında oraya gitmek istiyorum!
Louis Tomlinson: Türkiye'de en çok kıyı kesimlerini severim. Çünkü en çok orada havuç yetişir.Bizans İstanbul'u kaybetmekle hata yaptı

Miley Cyrus: Ben tarihte Türkler adlı kitabı okumuştum. Ve çok imrenmiştim. Onlar çok güçlü!

Cody Simpson: Türklere imreniyorum.yemeklerinden yaşamına ve tarihi eserlerine kadar çok şeye sahip.

Zayn Malik: Biz malikler. Dedelerim kurtuluş savaşında türklere yardım etti. Türkleri çok severim.

Katy Perry: Keşke Atatürk ingiliz olsaydı. İngiltere daha adil bir ülke olabilirdi.

Jessie J: baska ülkede kalmak isteseydim Bu Türkiye olurdu.Hiçbir ülke onlar kadar hoşgörülü değil.

Conor Maynard: Atatürk'ü sevmeyenleri anlamıyorum. O Hitler gibi olmadı. Dünyaya adalet ve barışı yaydı.

Harry Styles: 2020 olimpiyatları Türkiye'de olmalı. Bizde Türk kızlarını görmeliyiz.Ben Türkiye'yi severim. Yemekleri mükemmel. Ayrıca kedileri evlere hapsetmiyorlar.Türk İran ve Azeri kızları 90-60-90 olmayarak da mukemmel olunduğunu gösterdi.

Taylor Swift : İngiltere'de biri mutsuzsa kimse umursamaz.Türkiye'de herkes onun mutlu olması için uğraşır.

Enrique Iglasias: Türkiye'de ilgi çekecek çok şey var. Ama kızları. Fazla Güzeller!

Madonna: Türkleri Kıskanıyorum! Onlar mükemmel bir ülkede yaşıyorlar!

Niall Horan: LWWY klip çekiminin Türkiye'de olmasını isterdik. Dönerler Baklavalar ve ben.Mükemmel!
Makaron'u sevmem. Yerine antepfıstıklı ve kremalı Türk lokumunu tercih ederim.

Usher: Türk Kızları mukemmel!Çünkü yüzleri makyaj tarafından saldırıya ugramaz.Doğaldır!

Justin Bieber : Siz hiç türk kahvesi içtiniz mi? Tadı White Chocolate Mocha'dan bile güzel.Usher beni vejeteryan yapmaya çalışıyor ama o hiç Türkiye'nin geleneksel etinden yemedi:

Joe Jonas: Düğünümün Antalya'da olmasını çok isterdim.Ya da İstanbulda Avrupa'dan Asya'ya geçişinde

Carly Rae Japsen: Türkiye'de İstanbul'a gidin. Ayasofya ve çevresine bakın. Aşık olacaksınız

Lana Del Rey: Türkler gelenek ve Göreneklerine bağlılr.Bizlerin gelenekleri yok.Onlar gerçekten şanslı.

Liam Payne: Türkiye'de yaşamayı çok isterdim. Oradaki insanların birbirine olan sevgileri gerçek.Bize kalsa biz Türkiye'ye çoktan gelmiştik. Mesela Niall'ın hergün canı lokum çeker.

Rihanna: Türkler çok samimiler.Ne fazla yapmacıklar ne de soğuk insan anlıyor

Rita Ora: Türkiye'ye gelme fırsatı çok yaratamadım. Fakat biliyorum ki orası mukemmel.

Nick Jonas: Türkler güzel bir geçmişe sahipler. Güzel bir geleceğe de sahip olacaklarına eminim

Nicki Minaj: Türkiye sevilmeyecek bir ülke değil. Orada yaşayanlar çok şanslı!

Bella Thorne: Türkiye Güzel bir ülke halkını da seviyorum.

Logan Lerman: Türkler Çok şanslılar. Yaşadığı topraklar mükemmel. Ayrıca Atatürk'e sahipler.

Zendaya: Daha yaşım çok genç. Ama biliyorum ünlü bir sanatçı olup Türkiye'ye gideceğim

Kristen Steward: Türkiye çok güzel bir ülke. Ben mutlu yaşamı severim.Türkiye'de bunu bulmak mumkun!

Robert Pattinson: Benm tercihim Türk kızları. Mukemmeller. Ama ingilizce bilmeli ve yanıma gelmeliler!

Calvin Harris: Türkleri Seviyorum. (Ayrıca bir klibinde Türk bayrağı da var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeanAtay -- 9 Eylül 2012; 13:39:07 >

Oysaki ben...

5 Mesaj
9 Eylül 2012; 13:33:44 

bana biraz davulun sesi uzaklara hoş gidiyormuş gibi geldi

Hatake Kakashi

1 Mesaj
9 Eylül 2012; 13:33:49 

Ya he he.

Bilim ve sanat bir kuşun 2 kanadı gibidir.Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.Kullanamayanlar ise tavuk gibidir.Tavuk önüne atılan bir avuç yemi gagalarken arkadan yumurtalarının alındığının farkına bile varmaz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Eylül 2012; 13:34:19 

Sende bunu yedin

613 Mesaj
9 Eylül 2012; 13:34:59 

Türkiyedekiler çok şanslı, ota b.ka vergi ödüyor, yaşam standartları düşüyor.
Türkler çok güzel topraklara sahipler, her bir köşesi özelleşti ve yabancıya mülk satışı katlandı..

Kimse esit dogmaz,
    Ama herkes esit ölür.
    Bu yüzden ölüm, aci bir son degildir.
    Hayatimizin yegane adil baslangici ve
    Biricik firsat esitligidir.

415 Mesaj
9 Eylül 2012; 13:38:14 

Sakin beyler üstüme gelmeyin ben bu yazıyı desteklediğimi falan söylemedim

Şahsi görüşüm : Ülkeye bir de içeriden bakmaları gerek. Gerçi içeriden baktıklarında da zengin olacakları için pek bir şey değişmeyecek..

Oysaki ben...

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
7 sa. 58 dk. kadarı kaldı.
9 Eylül 2012; 14:00:43 

gelsinler yer değiştirek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1230 Mesaj
9 Eylül 2012; 14:05:18 

quote:

Orijinalden alıntı: KeanAtay

DİKKAT ! Bu tarz uzun yazıların olduğu konulara mesaj atarken alıntılarınıza dikkat etmenizi rica ediyorum. Dikkat edilmediğinde sayfaları gezmek gerçekten çok zor oluyor ayrıca çirkin bir görüntü çıkıyor. Bu konuya mobilden giren arkadaşlarımızı da unutmayalım.

ufak bir not daha : üstüme gelmeyin ben bu yazıyı desteklediğimi falan söylemedim

Cher Llyod: Türkiye, çok güzel bir ülke. Deniz kıyıları mükemmel.

Britgit Mendler: İngiltere'de kimse Türkiye'yi sevmez.ben severim. Tarihte yasananlar umrumda değil!

Demi Lovato: Türkiye biz hristiyanlara karşı çok hoşgörülü.Bu onların büyüklüğünü gösterir.Türkiye Lise 2'de projem olmuştu. Araştırmıştım ve balayında oraya gitmek istiyorum!
Louis Tomlinson: Türkiye'de en çok kıyı kesimlerini severim. Çünkü en çok orada havuç yetişir.Bizans İstanbul'u kaybetmekle hata yaptı

Miley Cyrus: Ben tarihte Türkler adlı kitabı okumuştum. Ve çok imrenmiştim. Onlar çok güçlü!

Cody Simpson: Türklere imreniyorum.yemeklerinden yaşamına ve tarihi eserlerine kadar çok şeye sahip.

Zayn Malik: Biz malikler. Dedelerim kurtuluş savaşında türklere yardım etti. Türkleri çok severim.

Katy Perry: Keşke Atatürk ingiliz olsaydı. İngiltere daha adil bir ülke olabilirdi.

Jessie J: baska ülkede kalmak isteseydim Bu Türkiye olurdu.Hiçbir ülke onlar kadar hoşgörülü değil.

Conor Maynard: Atatürk'ü sevmeyenleri anlamıyorum. O Hitler gibi olmadı. Dünyaya adalet ve barışı yaydı.

Harry Styles: 2020 olimpiyatları Türkiye'de olmalı. Bizde Türk kızlarını görmeliyiz.Ben Türkiye'yi severim. Yemekleri mükemmel. Ayrıca kedileri evlere hapsetmiyorlar.Türk İran ve Azeri kızları 90-60-90 olmayarak da mukemmel olunduğunu gösterdi.

Taylor Swift : İngiltere'de biri mutsuzsa kimse umursamaz.Türkiye'de herkes onun mutlu olması için uğraşır.

Enrique Iglasias: Türkiye'de ilgi çekecek çok şey var. Ama kızları. Fazla Güzeller!

Madonna: Türkleri Kıskanıyorum! Onlar mükemmel bir ülkede yaşıyorlar!

Niall Horan: LWWY klip çekiminin Türkiye'de olmasını isterdik. Dönerler Baklavalar ve ben.Mükemmel!
Makaron'u sevmem. Yerine antepfıstıklı ve kremalı Türk lokumunu tercih ederim.

Usher: Türk Kızları mukemmel!Çünkü yüzleri makyaj tarafından saldırıya ugramaz.Doğaldır!

Justin Bieber : Siz hiç türk kahvesi içtiniz mi? Tadı White Chocolate Mocha'dan bile güzel.Usher beni vejeteryan yapmaya çalışıyor ama o hiç Türkiye'nin geleneksel etinden yemedi:

Joe Jonas: Düğünümün Antalya'da olmasını çok isterdim.Ya da İstanbulda Avrupa'dan Asya'ya geçişinde

Carly Rae Japsen: Türkiye'de İstanbul'a gidin. Ayasofya ve çevresine bakın. Aşık olacaksınız

Lana Del Rey: Türkler gelenek ve Göreneklerine bağlılr.Bizlerin gelenekleri yok.Onlar gerçekten şanslı.

Liam Payne: Türkiye'de yaşamayı çok isterdim. Oradaki insanların birbirine olan sevgileri gerçek.Bize kalsa biz Türkiye'ye çoktan gelmiştik. Mesela Niall'ın hergün canı lokum çeker.

Rihanna: Türkler çok samimiler.Ne fazla yapmacıklar ne de soğuk insan anlıyor

Rita Ora: Türkiye'ye gelme fırsatı çok yaratamadım. Fakat biliyorum ki orası mukemmel.

Nick Jonas: Türkler güzel bir geçmişe sahipler. Güzel bir geleceğe de sahip olacaklarına eminim

Nicki Minaj: Türkiye sevilmeyecek bir ülke değil. Orada yaşayanlar çok şanslı!

Bella Thorne: Türkiye Güzel bir ülke halkını da seviyorum.

Logan Lerman: Türkler Çok şanslılar. Yaşadığı topraklar mükemmel. Ayrıca Atatürk'e sahipler.

Zendaya: Daha yaşım çok genç. Ama biliyorum ünlü bir sanatçı olup Türkiye'ye gideceğim

Kristen Steward: Türkiye çok güzel bir ülke. Ben mutlu yaşamı severim.Türkiye'de bunu bulmak mumkun!

Robert Pattinson: Benm tercihim Türk kızları. Mukemmeller. Ama ingilizce bilmeli ve yanıma gelmeliler!

Calvin Harris: Türkleri Seviyorum. (Ayrıca bir klibinde Türk bayrağı da var)

Bi gitsinler ya, hoşgörülüymüş.

330 Mesaj
9 Eylül 2012; 14:08:08 

bence bu söylediklerinin çoğu sadece lafta.Ben eminim ki gelmek istemiyorlardır.

"Yaşamımız diyorum, nasıl olsa bulanık bir su... Ne demeye onu daha da bulandırmak? "

2120 Mesaj
9 Eylül 2012; 14:08:37 

Geceki konunun aynısı. Ne gerek vardı yeniden açmaya ?

770 Mesaj

[3 Eylül 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

9 Eylül 2012; 14:12:59 

Çoğu reklam Türkleri övenler kesin çıkarları için övüyolar ya konseri vardır yada başka birşey

1023 Mesaj
9 Eylül 2012; 14:39:24 

Çoğunu içten gelerek yazmamışlar bukadar net ve kesin diyorum! Kezbanların bi tarafını bunlar da kaldıracaksa vay halimize anasını satayım!

1791 Mesaj
9 Eylül 2012; 14:43:49 

türk kızlar makyaj yapmazmış doğalmış bak sen biz nerede yaşıyoruz acaba ?

127 Mesaj
9 Eylül 2012; 14:45:04 

Bunlar hep seks.

481 Mesaj
9 Eylül 2012; 14:53:27 

Bunu yazan varya kesin Kadınlar Kulübü ya da Heygirl gibi sitelerden birine üye olan Türk kızıdır.

Mechanical Engineering

3204 Mesaj

[18 Eylül 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

9 Eylül 2012; 14:54:39 

bizi saksı yerine koymuşlar

biz saksı değiliz

2349 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Ellie Goulding
9 Eylül 2012; 14:56:11 

quote:

Orijinalden alıntı: ALEXİST

Bunu yazan varya kesin Kadınlar Kulübü ya da Heygirl gibi sitelerden birine üye olan Türk kızıdır.

Dünkü konuda kaynak olarak heygirl gösterildi zaten, tahmin ediliyordu

Galaxy Note II w/ SlimKat
Logitech G710+ // Razer deathAdder 3500dpi ed.
SATILIK STEAM HESABI

2358 Mesaj
9 Eylül 2012; 14:59:30 

quote:

Orijinalden alıntı: KeanAtay

burayı yıkarlar

376 Mesaj
9 Eylül 2012; 15:02:49 

para var huzur var diyo hhepsi

xbox 360 ve pc/ tonlarca oyun (aralarında orjinallerde var)/ 32' samsung lcd (ayrıca monitör görevi var)/samsung galaxy y pro /5800/samsung 500 gb harici hdd lenovo z500 i7 8gb 1trb 2 gb 740m coh lu ve öfkeli

188 Mesaj
9 Eylül 2012; 15:04:42 

Hadi ordan

104 Mesaj
9 Eylül 2012; 15:13:21 

Yav heee heeeeee. Değiştirelim kızları çok makbule geçer

2

If you wanna be the best, you gotta take out the best !

243 Mesaj
15 Eylül 2012; 23:29:09 

up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Forumda küfür edince 4 gün yanlış yere konu açınca 15 gün ceza veren adminlere selam olsun.

505 Mesaj
15 Eylül 2012; 23:31:51 

daha önceden görmüştüm başta ne güzel düşünüyolar twitterdan falan yazmışlardır herhalde dedim fakat türk kızları makyajsız da güzel i okuyana kadar o anda kezbanların işi olduğunu azıcık caktım bitirince emin oldum.

"nice try kezbans" yazmıstı birisi başka konuda

84 Mesaj
15 Eylül 2012; 23:43:02 

Sırf bu lavuğun ağzından çıkmış gibi yazılan cümleye bakarak yav he he dememiz gerektiğini anlıyabiliriz.

156 Mesaj
22 Ekim 2012; 21:09:27 

Bana biraz(değil çok) abartı geldi.
-Yav he he-

Mode xL

10392 Mesaj
15 Aralık 2012; 22:59:30 

bendende yav he he

Asus Z97-A 5 Way İntel Haswell i5 4670K Asus GTX 770 2GB 256Bit DirectX 11.1
Corsair 450D WD Blue 1TB 7200 Rpm Corsair 2x4Gb Vengeance 1600Mhz CL9 1.5V Asus VX239H 1080p LED 23"
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Hyper 212x Creative İnspire 5+1 Sound System
Samsung Evo 840 120 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

8814 Mesaj
15 Aralık 2012; 23:07:42 

İnandınız mı bunlara ya :D

159 Mesaj
15 Aralık 2012; 23:11:50 

3395 Mesaj
15 Aralık 2012; 23:18:37 

Brace Yourself.
You don't have to endure to Skyrim sh1t.

685 Mesaj
15 Aralık 2012; 23:20:56 

Komedi yazı

Katy Perry'nin dedikleri falan doğru da diğerleri hiç gerçekçi gelmiyor

1772 Mesaj
15 Aralık 2012; 23:26:36 

0

Python Blog
Abes Sözlük
Tick tock and all too soon , You and I must die

629 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
BalinayaKafaAtanHamsi
15 Aralık 2012; 23:28:38 

quote:

Orijinalden alıntı: 4EverRobust

Yav heee heeeeee. Değiştirelim kızları çok makbule geçer

2

8814 Mesaj
15 Aralık 2012; 23:43:26 

quote:

Orijinalden alıntı: ÖlümÇokYakın

Komedi yazı

Katy Perry'nin dedikleri falan doğru da diğerleri hiç gerçekçi gelmiyor

Yalan o da Katy Perry öyle bi şey demedi hiçbir zaman

1574 Mesaj
15 Aralık 2012; 23:56:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ewee1212

0

yerden yazıyorum.

685 Mesaj
15 Aralık 2012; 23:59:16 

quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Yalan o da Katy Perry öyle bi şey demedi hiçbir zaman

Twitter'dan yazmıştı

207 Mesaj
16 Aralık 2012; 0:03:04 

quote:

0

272 Mesaj
16 Aralık 2012; 0:05:29 

Enrique Iglasias bunu demiş olamaz

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
12 gün 4 sa. 50 dk. kadarı kaldı.
16 Aralık 2012; 0:11:20 

quote:

0

Lana Del Rey gördüm ve tamam dedim

131 Mesaj
16 Aralık 2012; 0:17:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Krezol

bana biraz davulun sesi uzaklara hoş gidiyormuş gibi geldi

+1

8814 Mesaj
16 Aralık 2012; 0:20:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ÖlümÇokYakın

Twitter'dan yazmıştı

Gösterir misin :)

531 Mesaj
16 Aralık 2012; 0:34:30 

Sizde listedekiler gibi ünlü olsanız çıkıp da size mikrofon uzatan ülkeyi kötüler misiniz politik davranmışlar

2476 Mesaj
16 Aralık 2012; 1:05:11 

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

burayı yıkarlar

En sesli onu okurken güldüm.

DH Japonya Hayranları
||DH Elektronik külübü||Opera fan kulübü||Amfi hastası, motor-bisiklet ustası||Az yakar, çok kaçar

146 Mesaj
16 Aralık 2012; 1:12:28 

bende gitmek istiyorum oraya bulursanız pm atın

Leyla ile Mecnun

150 Mesaj
16 Aralık 2012; 1:18:01 

isimlere baktım cidden düşüncelerini umursayacağım birini göremedim. Gerçekten öyle düşünüyorlarsa iyi güzelde cidden uzaktan buralar toz pembe görünüyor

seize the day

791 Mesaj
16 Aralık 2012; 1:18:25 

Bence kızlarımız için imada bulunmuşlar.Hani biz böyle aptallara kamil falan deriz ya onun gibi .

En azından umarım öyledir.

Rock, yaşamayı öğretir. Heavy Metal; öğüt verir, kulağını çeker. Thrash, haddini bildirir.

2358 Mesaj
16 Aralık 2012; 1:19:19 

hort şerefine konuya yakışır bi gif

0

1841 Mesaj
16 Aralık 2012; 1:21:31 

Calvin Harris'in hangi klibinde var la Türk bayrağı?Ben hiç dikkat etmedim.

00:41.Let's Go'da varmış ama zilyon tane bayrak var la orada.Bize özel bir şey değil ki o.

Abartmayı çok seviyoruz ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsession -- 16 Aralık 2012; 1:24:39 >

love comes again,rahat olun..

3 Mesaj
16 Aralık 2012; 1:23:04 

Uzaktan öyle görünür, bizede öyle görünüyor şahsen tek kötü yer bizim memleket sanki
Bi belgeselde görmüştüm yer nereydi hatırlamıyorum. Yayalar karsıya gerçerken arabalar duruyordu. Çok ilginç dimi ?
Bizde olmayan bi davranış
Misal en begendigin bi ülkeye git, 1-2 sene kal. Fark olmadıgını anlayacaksın. Zaten ünlülere sormuslar, en kral yerlerinde gezip eğlenmişlerdir. Onlar ne bilsin içine girmeden

Tanısan sende seversin.

919 Mesaj
16 Aralık 2012; 1:23:41 

abi bırakın bu hikayeleri ya

507 Mesaj
16 Aralık 2012; 1:24:12 

[font="Times New Roman"]yalan[/font]

Uzaklaştırılmış
16 Aralık 2012; 1:24:29 

Nerden aldin bunu, heygirlden falan mi

10096 Mesaj
16 Aralık 2012; 1:24:45 

Katy Perry: Keşke Atatürk ingiliz olsaydı. İngiltere daha adil bir ülke olabilirdi

nerde ne zaman söylemiş la bunu....

Uzaklaştırılmış
16 Aralık 2012; 1:26:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

türk kızlar makyaj yapmazmış doğalmış bak sen biz nerede yaşıyoruz acaba ?

:D Gece gece guldurdun ya allahta seni guldursun.

Uzaklaştırılmış
16 Aralık 2012; 1:37:33 

quote:

Orijinalden alıntı: |Mafia|

685 Mesaj
16 Aralık 2012; 16:57:04 

quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Gösterir misin :)

0

9580 Mesaj
16 Aralık 2012; 17:03:35 

Acaba Türkiye yi başka bir ülke ile mı karıştırdılar ?

>CoNTiNuE<

• PS3-PS4 Online Oyun Klubü•

1668 Mesaj
16 Aralık 2012; 19:06:09 

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

Katy Perry: Keşke Atatürk ingiliz olsaydı. İngiltere daha adil bir ülke olabilirdi

nerde ne zaman söylemiş la bunu....

İyi de Katy Perry, Amerikalı.

I will bathe the starways in your blood...

2264 Mesaj