- x
Dizimag'e Giremiyorum !
19 Cevap20085 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5136 Mesaj
9 Eylül 2012; 12:26:33 

Arkadaşlar ilginç bir sorun var bir yardımcı olsanız.

Dizimag sitesine giremiyorum notebook'umla bir türlü. Adresi yazıyorum bekliyor bekliyor Sunucu çok geç cevap veriyor diyor. CMD'den ping attırayım dedim Hedef ana bilgisayar ulaşılamaz diyor.
Masaüstü'nden deneyim dedim CMD'de onda da aynı şeyleri dedi Fakat Mozilla'dan bir kere yazınca gitmiyor adrese tıklayıp ikinci defa Git diyince açıyor bu sefer siteyi.

VPN denedim, DNS değiştirdim, farklı tarayıcılar denedim sonuç aynı. Masaüstünde yarım yamalak açılıyor hiç olmazsa, notebook'ta hiç açılmıyor.

Bu nasıl bir sorun ve nasıl düzeltilir

İstanbul Üniversitesi

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 18 sa. 8 dk. kadarı kaldı.
9 Eylül 2012; 12:36:59 

modemden kaynaklanabilir cünkü bende eski modemle mynet - izlesene sitelerine giremiyordum modem değiştim hepsi açılıyor şimdi.

5136 Mesaj
9 Eylül 2012; 14:32:35 

Sanmıyorum. Modemin kendisi kablosuz değil, usb'den wireless adaptör ile bağlanıyorum. Bundan mı kaynaklanıyor acaba

İstanbul Üniversitesi

2054 Mesaj
10 Eylül 2012; 17:27:22 

dizimag bazen çok yoğun olabiliyor.Bende dün gece dizi izlmek istedim sürekli takılmalar oldu.

1 Mesaj
10 Eylül 2012; 17:41:14 

Ne kadar süredir giremiyorsun ?

5136 Mesaj
10 Eylül 2012; 17:54:20 

1 hafta olmuştur en az. Masaüstü gene giriyor, notebook'ta hiç giremiyorum.

İstanbul Üniversitesi

53 Mesaj
10 Eylül 2012; 18:58:36 

Bildiğim kadarıyla dizimag'e yurtdışından, vpn gibi programlarla girilemiyor. Girmeye çalışırsan da bilgilerini kaydedip daha sonra girmene de engel oluyor.
Başka bir tarayıcıyla girmeye çalışırsan sorun hallolur kanımca ya da çerezleri silmeyi dene.

1215 Mesaj
10 Eylül 2012; 23:57:17 

Ben de macbook ile giremiyorum

5136 Mesaj
11 Eylül 2012; 0:15:35 

quote:

Orijinalden alıntı: elladan

Bildiğim kadarıyla dizimag'e yurtdışından, vpn gibi programlarla girilemiyor. Girmeye çalışırsan da bilgilerini kaydedip daha sonra girmene de engel oluyor.
Başka bir tarayıcıyla girmeye çalışırsan sorun hallolur kanımca ya da çerezleri silmeyi dene.

Böyle birşey var mı cidden

İstanbul Üniversitesi

53 Mesaj
11 Eylül 2012; 2:29:34 

Vaktinde Hotspot Shield le gimeye calismistim. Giremeyince kapayip girmeye calistim gene giremedi. Chrome la deneyince olmustu. Az once de ktunnelle denedim, 404 verdi.

5136 Mesaj
11 Eylül 2012; 11:54:52 

Yok hocam farklı tarayıcı yada çerezleri vs. silmek de işe yaramadı. Girmiyor hala.

İstanbul Üniversitesi

1215 Mesaj
11 Eylül 2012; 22:08:08 

Hala aynı girmiyor başka çaresi yokmu internette araştırdım bulamadım

65 Mesaj
16 Eylül 2012; 3:28:41 

Bendeki sorun şöyle çözüldü,
masaüstü>ağ bağlantılarım -sağ tık- "özellikler">hamachi ye -sağ tık- "devre dışı bırak" dedikten sonra girebilirsiniz.
dizimag ve sinematürk sitelerine giremiyorum(ÇÖZÜLDÜ)
NOT:Yurtdışında(ABD) yaşıyorsanız giremeyebiliyorsunuz.

344 Mesaj
16 Eylül 2012; 13:02:20 

dizimag sitesi video larını kendi serverine aktarıyor ve serverden gelen video indirme hızları 2mbps haberiniz olsun
eski videolar facebook üstünden veriliyordu zannedersem şuan kendi serverlerinde birçoğu video

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

301 Mesaj
20 Eylül 2012; 0:09:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

Arkadaşlar ilginç bir sorun var bir yardımcı olsanız.

Dizimag sitesine giremiyorum notebook'umla bir türlü. Adresi yazıyorum bekliyor bekliyor Sunucu çok geç cevap veriyor diyor. CMD'den ping attırayım dedim Hedef ana bilgisayar ulaşılamaz diyor.
Masaüstü'nden deneyim dedim CMD'de onda da aynı şeyleri dedi Fakat Mozilla'dan bir kere yazınca gitmiyor adrese tıklayıp ikinci defa Git diyince açıyor bu sefer siteyi.

VPN denedim, DNS değiştirdim, farklı tarayıcılar denedim sonuç aynı. Masaüstünde yarım yamalak açılıyor hiç olmazsa, notebook'ta hiç açılmıyor.

Bu nasıl bir sorun ve nasıl düzeltilir

Büyük ihtimalle hamachi kullanıyorsun hamachi ağını ağ bağlantılarından devre dışı bırak !

2 Mesaj
30 Eylül 2012; 17:36:27 

Bende hamachi yok fakat bende giremiyorum ne yapmam lazım :S

DH ESOGU
Öğrencileri

2 Mesaj
30 Eylül 2012; 19:53:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.PainKiller

Hala aynı girmiyor başka çaresi yokmu internette araştırdım bulamadım

aynen bende araştırıyorum fakat hala ratlayamadım bir çözüme macbooklar için yabancidiziizle.com a da girebiliyorum fakat oradanda dizileri açamıyorum :(

30 Mesaj
15 Ekim 2012; 22:04:29 

ya aynısını bende yaşıyorum kaç gündür giremiyorum dns değiştirdim vpn denedim olmuyo olmuyo hamachi de yok pcde yüklü

38 Mesaj
11 Kasım 2012; 22:06:10 

arkadaslar dizimagin adresi değişti artık http://www.dizi-mag.com/ burası burdan ulaşabilirsinız :D

41 Mesaj
13 Kasım 2012; 13:42:34 

Dizimag'a Giriş Yapamayanlar İçin Bilgi www.videoizleris.org/di...-dizimag-com-giris.html

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.148