Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sahbazpower- , sahbazpower- , HK-416 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
32.016
Cevap
663
Favori
2.292.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar amacim konuyu saptirmak degil ama bugun ogrendigim birseyi sizinlede paylasmak istiyorum. Helal yemeğe dikkat eden arkadaslar protein tozlarnii ozelliklede kreatini kullanmamali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdussamet92

Arkadaslar amacim konuyu saptirmak degil ama bugun ogrendigim birseyi sizinlede paylasmak istiyorum. Helal yemeğe dikkat eden arkadaslar protein tozlarnii ozelliklede kreatini kullanmamali.

İnternette okuduğunuz her şeye inanmayınız. Whey protein peynir altı suyu tozudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdussamet92

Arkadaslar amacim konuyu saptirmak degil ama bugun ogrendigim birseyi sizinlede paylasmak istiyorum. Helal yemeğe dikkat eden arkadaslar protein tozlarnii ozelliklede kreatini kullanmamali.

Daha açık konuşursan daha iyi olur, hardline'ın helal sertifikası var mesela ve whey'inde 3 gr creatine var
  • http://www.flptr.com/scripts/teameshop/categorydisp.asp?Cat=4

ürünler helal sertifikalı,kosher sertfikalı,alşoe bilim konseyı onayı var.fda sertfikası var,nsf sertifikası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

http://www.neosante.com/2314/050555
    SciVation
    Whey Protein (ÇİKOLATA)
    2220 gr
    http://www.neosante.com/2314/050435
    Dymatize
    Cla 1000 mg
    90 Softgel

Bu iki ürünü havale ile 200 e kapattım. Geldiklerinde ve kullandığım süreçte yorumları aktaracağım. Ancak araştırmalarım bu ürünlerin bu fiyata alınamayacağı yönünde

Ürünler geldi, bir de neosante.com yazılı saydam ama çok kullanışlı bir shaker hediye ettiler hem de bu fiyata :D
    SKT ler hep 2016 sıkıntı yok ancak bu tarz ürünlere nedense hep şüpheyle yaklaşıyorum halen :D

• DallasPage kullanıcısına yanıt
    Şüphe edecek bir durum yok adamlar çok satarak sürümden kazanıyorlar aldığın ürünleri fiyasada o fiyata bulmak zor hatta yok bile protein7 xpro whey var oda 151 tl idi onuda tercih edebilirdin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihylc

Şüphe edecek bir durum yok adamlar çok satarak sürümden kazanıyorlar aldığın ürünleri fiyasada o fiyata bulmak zor hatta yok bile protein7 xpro whey var oda 151 tl idi onuda tercih edebilirdin.

Sitelerden kaynaklı bir şüphe değil hocam. Bu gıda takviyeleri abartıldığı gibi değerlere sahipler mi etkileri var mı düşüncem o konuda. Bazı makaleler kuru reklam olduklarından bahsediyor.
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    Satanların insafına kalmış artık o durum inşallah da dedikleri gibidir değerler , insanlar ciddi miktarlar veriyorlar suplementlere.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Elimde 1 adet 1800 gr Muscletech Nitro-Tech Milk Chocolate var.
    Bir heves spora başlarken aldım ve 2-3 ölçek gibi kullandım sadece. Yalnız son kullanma tarihi 27 Ağustos 2015.
    İlgilenen olursa uygun fiyata gönderim yapabilirim.

Yanında hediye olarak decathlondan aldığım ISO LIME ISOTONIC SPORT DRINK göndericem. Ondan da 2-3 ölçek kullandım. 17 kullanımlık elimdeki ambalaj.
    http://www.decathlon.co.uk/iso-lime-isotonic-sport-drink-650g-id_8273061.html
    Besin Takviyesi Fırsatları Ve SohbetleriBesin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

EDİT : SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyuksel -- 24 Temmuz 2015; 14:25:57 >

• Evet ama çilek sıkıntı.En az 3-4 ay kullanacagımı düsünürsem çilek bayar 3-4 ay katlanamam su ile çilek aromasına
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan19901

Evet ama çilek sıkıntı.En az 3-4 ay kullanacagımı düsünürsem çilek bayar 3-4 ay katlanamam su ile çilek aromasına

Öyle demeyin hocam Hardline 3whey matrix in çileğini denememişsiniz sanırsam :D Bence çikolata inanılmaz bayıyor. Önceki proteinim Prostarın Kakao Mocha aromasıydı, başta her şey güzeldi, 10 numara kahve aroması vardı. Ama gel gör ki sonlara doğru iyice soğumuştum :D
  • Prostar cilek iyidir gönül rahatligiyla alin

Kullanmadigim hiçbir urunu tavsiye etmem olumlu olumsuz yorum yapmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casein ve glutamin için kampanya var mı arkadaşlar ?
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    bay vitamin veya aloproteine bak derim.
  • Merhaba,
    Arnold Schwarzenegger, doğum günü olduğudan mütevellit MusclePharm ürünlerine %15 indirim yapıyoruz.

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

İyi günler!
  • indirim bugün için mi geçerli @vitamin.com.tr
  • Optimum Creatine Powder 300 gr 38 lira. Bana uygun geldi aldım bir kutu. 40 Yazdığına bakmayın ödemeyi yapmadan önce 38 lira yazıyor.
    http://www.protein7.com/urun3-kreatin-tozu-kas-yapici-creatine-powder-300-gr-24-7-2336158094-Facebook2.1.2.0-1.html?utm_source=facesayfa&utm_medium-creatine-31-07#.Vbu21m7tlBc
    edit: Kampanya 31.07.2015 Saat 15:00 -03.08.2015 Saat 16:00 arasında geçerli imiş. SKT ocak 2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DessoEldest -- 31 Temmuz 2015; 21:03:55 >

• Vitamin.com.tr kullanıcısına yanıt
    Bodylab24 ürünlerini denememiz için kampanya yaparsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.