Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.495
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende isolat whey aldım daha kullanma firsatim olmadı hafta içi baslicam.Yanlız site düzelmeye başlamış bu urunde içerik bilgisi falan yoktur hatta bende mail atmistim onlar konmuş.Bir de bu urunlerde de 2-3-4 lu paket yapsalar güzel olur.
    Sanırım ultimate saf protein oranı %82 bu urunde %79.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıntı yapcak kadar değer versem yapardım. Ben en küçük kutularından aldim eğer faydasını gorursem büyük boy olandan alcam.Faydasını görmezsem en azından denemiş olurum bu kadar basit.
    Burasi gelip başkalarının aldıkları malların fiyatına göre başkasının yorum yapcagi bi yer değil.Hangisi f/p olursa onu alırım gerisi beni bağlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukilavuz -- 11 Temmuz 2015; 9:00:35 >
  • kampanya var haberınız olsn fıyatlar uygun gıbıhttp://www.bayvitamin.com/FIRSAT-URUNLERI-,LA_414-2.html#labels=545-2

Edit: çok pardon lınk atmayı unutmuusum aceleyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbaros5050 -- 11 Temmuz 2015; 10:52:53 >
  • Nerde var kampanya

• İhtiyaci olan kacirmasin

http://www.aloprotein.com/musclepharm-kampanya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    1 x Antikanserojen Shaker bu neymiş yahu bizimkiler kanserojen mi şimdi.
  • Optimum whey + optimum creatinler 217 tl ye düşüyordu bir aralar arkadaşlar o kampanyalardan yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar spora bir müddet ara vermek zorundayım . Elimde bulunan supplementleri uygun fiyattan vermeyi planlıyorum.

Elimde 1 adet SIFIR- Dymatize Iso 100 ve 3 adet SIFIR Musclepharm 3:1:2 BCAA Powder 215 Gr mevcut isteyen arkadaşlar pm'den iletişime geçebilirler.
  • Türkiyede pek bilinmez ama bu ürün gerçekten iyi :

bayvitamin 4dimension isolate matrix

CFM filtremeden geçen bir ürün... havale ile alınırsa servisi 3tl gibi oluyor. multipower ve weider'in CFM whyelerinden 908gr olanları 160-190tl gibi bir fiyat. bu ürün 1.4kg ve 149tl. ihtiyacı olan değerlendirsin mutlaka. skt kasım 2016
  • MULTIPOWER L-Carnitine Liquid Forte 1800

Bu ürünü 100 tl altı fiyata alabileceğim yer varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hot_sauce

Türkiyede pek bilinmez ama bu ürün gerçekten iyi :

CFM filtremeden geçen bir ürün... havale ile alınırsa servisi 3tl gibi oluyor. multipower ve weider'in CFM whyelerinden 908gr olanları 160-190tl gibi bir fiyat. bu ürün 1.4kg ve 149tl. ihtiyacı olan değerlendirsin mutlaka. skt kasım 2016

Özelliği nedir ki? Porsiyonu 3tl te her tozu alabiliyoruz zaten neredeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: 2pal

quote:

Cross Friction Method yani çapraz filtreleme methoduyla üretilen ve yüksek ısı kullanılmadan whey proteinin yapıcılığını muhafaza ettiği söylenilen bir yöntemle üretilmiş. Ancak ürünün tamamı mı cfm whey yoksa bir kısmı mı içeriyor onu göremedim. Üretimi de durdurulmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: brsdrgn

quote:

quote:

Cross Friction Method yani çapraz filtreleme methoduyla üretilen ve yüksek ısı kullanılmadan whey proteinin yapıcılığını muhafaza ettiği söylenilen bir yöntemle üretilmiş. Ancak ürünün tamamı mı cfm whey yoksa bir kısmı mı içeriyor onu göremedim. Üretimi de durdurulmuş.

aynen.... her ürünü 3tl/servis gibi fiyatlara alırsınız ama CFMleri alamazsınız... örneğin weider 6-7tl/servis bandındadır.

brsdrgn arkadşın belirttiği gibi CFM düşük ısılarda filtre eden bir ayrıştırma metodudur. wheyde para eden şey filtreleme teknolojisidir, bazı wheylerin pahalı bazılarının ucuz oluşu tamamen filtrelemeden geçer. bu metodla %90 üstü saflıkta hatta bazı markalarda %100 saflıkta protein tozu üretilir. ısı düşük olduğu için kalsiyum değeri kaybolmaz ve sodyum değeri düşük olur. kısacası CFM wheylerin premiumudur.

bunlar detay gibi gelebilir ama parayı protein için ödediğinizi unutmayın. protein derken etikette yazanı değil saflığı düşünün.
    maalesef memleketimizde bazı markalar dayatılıyor, kullanıcı da "70 servis var ürünün fiyatını servise böleyim hangisi iyiyse onu alayım" mantığında. acaba o etikette yazan miktarın kaçta kaçını alıyorsun aslında bunu düşünen pek siz siz olun parayı etikette yazan miktara vermeyin.

şimdi bazı bro-scienceçılar çıkar, "ben kullandım farketmiyor" "%50 saflık da olsa bişey olmaz sonuçta adamlar etikete koca koca 35gr protein yazmış" "bizim salonda hikmet abi var cibicibicis marka kullanıyor ama kulları 45cm" falan der... bunlara kulak asmayın. gerçekten kalite ürün kullanın... dymatize iso, intraPro, Olimp,S.A.N. Platinum Isolate Supreme, 4dimension, intgrated supplements vb çoğunun adını bile duymadığınız (bazıları üretimi durduğu için bazıları tr'de pompalanmadığı için) ürünler gerçekten iyidir.

linkini verdiğim ürün de türkiyede CFM f/p olarak tek geçebileceğim bir üründür, kampnyadan iso 100 almıştım yine de stoklamayı düşünüyorum. 150tl gibi bütçe ile toz arayanalara şiddetle tavsiye ederim

• Besin destek 20 tl para veriyor bayram hediyesi . ve her 50 tl alışverişe bir protein bar aklınızda olsun , ben biraz baktım gerçi fiyatlar pahalı.
  • Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

Daha fazlası için;http://vitamin.com.tr/paketler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitamin.com.tr

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

Daha fazlası için;http://vitamin.com.tr/paketler

hocam mp ürünlerinde indirim var mı ufukta?

• Demage kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda görünmüyor ama genel indirim kampanyaları söz konusu olabilir :)
  • Vitamin.com.tr kullanıcısına yanıt
    Bi genel indirim olsunda bayram kampanyası alalım bişiler hayrınıza
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brsdrgn

quote:

quote:

aynen.... her ürünü 3tl/servis gibi fiyatlara alırsınız ama CFMleri alamazsınız... örneğin weider 6-7tl/servis bandındadır.

brsdrgn arkadşın belirttiği gibi CFM düşük ısılarda filtre eden bir ayrıştırma metodudur. wheyde para eden şey filtreleme teknolojisidir, bazı wheylerin pahalı bazılarının ucuz oluşu tamamen filtrelemeden geçer. bu metodla %90 üstü saflıkta hatta bazı markalarda %100 saflıkta protein tozu üretilir. ısı düşük olduğu için kalsiyum değeri kaybolmaz ve sodyum değeri düşük olur. kısacası CFM wheylerin premiumudur.

bunlar detay gibi gelebilir ama parayı protein için ödediğinizi unutmayın. protein derken etikette yazanı değil saflığı düşünün.
    maalesef memleketimizde bazı markalar dayatılıyor, kullanıcı da "70 servis var ürünün fiyatını servise böleyim hangisi iyiyse onu alayım" mantığında. acaba o etikette yazan miktarın kaçta kaçını alıyorsun aslında bunu düşünen pek siz siz olun parayı etikette yazan miktara vermeyin.

şimdi bazı bro-scienceçılar çıkar, "ben kullandım farketmiyor" "%50 saflık da olsa bişey olmaz sonuçta adamlar etikete koca koca 35gr protein yazmış" "bizim salonda hikmet abi var cibicibicis marka kullanıyor ama kulları 45cm" falan der... bunlara kulak asmayın. gerçekten kalite ürün kullanın... dymatize iso, intraPro, Olimp,S.A.N. Platinum Isolate Supreme, 4dimension, intgrated supplements vb çoğunun adını bile duymadığınız (bazıları üretimi durduğu için bazıları tr'de pompalanmadığı için) ürünler gerçekten iyidir.

linkini verdiğim ürün de türkiyede CFM f/p olarak tek geçebileceğim bir üründür, kampnyadan iso 100 almıştım yine de stoklamayı düşünüyorum. 150tl gibi bütçe ile toz arayanalara şiddetle tavsiye ederim

Hocam sizce ürünün içeriğinin tamamı cfm whey mi içeriyor? Ben biraz şüphelendim açıkçası %100 cfm ibaresi görmeyince.

Bu arada besin destsk kampanyası için teşekkürler. İyi fiyata getirilebilecek ürünler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsdrgn -- 15 Temmuz 2015; 6:04:47 >

• brsdrgn kullanıcısına yanıt
    Hocam orada kast ettiği içinde sadece izole protein olduğu (%100 isole)
    Hani bazı ürünler olur içinde konsantre, hidrolize ve izole veya sadece ikili karışık olur. (örn. MP combat)
    Bu ürünün öyle olmadığını sadece saf izole olduğunu yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.