Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fearless coward Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.977
Cevap
664
Favori
2.289.683
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı durumdayım. Daha ucuz bir alternatif bulamadım netten.
    Gerçi benim n11 çekinde 15 mart son diyor. Bikaç gün daha bekleyim mi bilemedim.
    Ultimate nakitte 170e düşüyor, o da cazip aslında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultimate dediğiniz hangisi acaba, nakitten kasıt ney, mağzadan elden mi alacaksınız anlayamadım.

Kısa zamanda geçen haftaki gibi bir fırsat olsada bizde değerlendirsek, almadan önce alacağınız yeri ve fiyatını paylaşırsanız sevinirim.

Not: Şimdi baktımda kupon kullanım süresi konusunda haklıymışsınız, ben kupon almak için ing nin verdiği süre ile karıştırmışım
  • Negnem N kullanıcısına yanıt
    Yukarda bir arkadaşın verdiği linki görmüşsünüzdür dedim
    İyi bir fırsat olursa buraya link atarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüştümde siz yazınca ultimate whey protein ürünü aklımdan çıkmış nedense, alacak olduğuma odaklanmışım demekki

İyi fırsatları paylaşmak üzere ozaman
  • bugün b.mrketten aldım ultimate whey %100 whey cocoa mocha aromalısını daha denemedim ancak ürün geldiğinde seal your protection yazan güvenlik kağıdında 4 tane iğne ile delinmiş delik vardı mağazayı aradığımda hava alması için patlamaması için böyle dediler bide tozun içinde siyah nokta şeklinde taneler var.bu aromayı kullananlar bi yorum yapabilirse sevinirim
  • Bana çok mantıksız geldi toz niye hava alsınki taze kalması için tam tersi sıkıca kapatılması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü kullanmadım yorum yapamayacağım ama Besin market en memnun kaldığım firmadır. Neredeyse internetten her yerden ürün almışımdır müşterisini kırmayan ve işini pro. yapan bir firmadır. Sahte ve ya kusurlu ürün satacaklarını sanmıyorum ki kusurlu bir ürün olsa anında telafi ederler bence.
  • Hocam kesinlikle yok öyle bişi benim 9.kutu oldu hiç öyle birşeyle karşılașmadım kesinlikle iade et

• SorryForAll S kullanıcısına yanıt
    Bu yeni Sürüm(2017 Ağustos skkt) belki Ondandır diye düşünüyorum yabancı sitelerde birkaç kişide daha olmuş aynı olay onlarlada mesajlaştım bilmiyorum şu an ne yapsam n11 üzerinden besinmrketten almıştım iade edebilirimdr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 2 Mart 2015; 16:23:54 >
  • Şimdi ultimate nutrition ana firmaya mail atıcam eğer öyle bir durum yok ise direk iade

• Ama bu şekilde yapılacak bir hilede aklıma gelmiyor ?

• Nem için hava sirkülasyonu için normal. Çoğu üründe bu şekildedir.
  • Ultimate bugüne kadar kullandığım en iyi toz diyebilirim weider-optimum gibi markalarıda kullandım, fiyatı çok arttı maalesef geçen sene 165 e alıoduk ne ara 205 oldu anlamadım

• SorryForAll S kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın paketler aynı olunca karıştırmışım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berk_Kaya -- 2 Mart 2015; 20:03:40 >
  • Patience kullanıcısına yanıt
    doğrudur bu güne kadar 3-4 marka kullandım ama böyle delikli gelen hiç olmamıştı varsa böyle denk gelen söylesin. delikler 4 tane iğne ucu kadar. o kağıt kapak altında çıkan bile olmuştu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 2 Mart 2015; 20:14:56 >
  • beyler ultimate nutrition dan cevap geldi cevapta bunun bilerek firma tarafından açıldığını bu delikler açılmazsa nakliye sırarsında kutunun basınç değişiklikleri nedeni ile çökme durumunun olduğunu felan yazmışlar mailin aslınıda atıyorum isteyenler bakabilir buradanhttp://i.hizliresim.com/7oBBBv.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 3 Mart 2015; 6:17:02 >
  • selam,

ben weider protein tozu aldım ve alerjji yaptı yuzumde sivilceler olusmaya basladı, su an tedavi goruyorum. aynı sekilde sorun yasayan var mı acaba? ya da icindeki hangi madde alerji yapmıs olabilir, 2 senedir falan protein tozu kullanıyorum ilk kez basıma geldi boyle bir olay.

kutunun cogu duruyor isteyene satabilirim :)
  • Aynı şekilde Üniversal amino 2700 var elimde isteyene verebilirim

• Bende de MusclePharm Recon 1200 gr Postworkout var fazladan duran. İlan linki aşağıda dileyen inceleyebilir.
    http://forum.donanimhaber.com/m_103123388/f_//tm.htm
  • 2. El gibi fiyat verirseniz alabilirim

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.