Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.008
Cevap
663
Favori
2.291.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar amacı aşmayalım konuyuda kirletmeyelim sıcak fırsat yeri burası .

Kampanya Linki : http://www.neosante.com/2314/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AADUUKET -- 7 Ocak 2015; 21:31:01 >

• SorryForAll S kullanıcısına yanıt
    Peki kardeşim kullandığın bir kaç marka paylaşır mısın ?
  • Ultimate prostar almayı düşünüyorum ancak her yerde stok tükenmiş nerden alabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chemicals

Ultimate prostar almayı düşünüyorum ancak her yerde stok tükenmiş nerden alabilirim ?

Çok ilginç işler dönüyor yine. Herkesin elinde zibil gibi Prostar vardı, dükkanlarda 150-160a veriyorlardı daha 1 ay öncesine kadar.

Şimdi herkes elindeki ürünleri çekti piyasadan, stok yok vs diyorlar. Olanlarda 200 küsürlü rakamlardan bahsediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

quote:

Ultimate prostar almayı düşünüyorum ancak her yerde stok tükenmiş nerden alabilirim ?

Çok ilginç işler dönüyor yine. Herkesin elinde zibil gibi Prostar vardı, dükkanlarda 150-160a veriyorlardı daha 1 ay öncesine kadar.

Şimdi herkes elindeki ürünleri çekti piyasadan, stok yok vs diyorlar. Olanlarda 200 küsürlü rakamlardan bahsediyor.

Gerçekten öyle neyse yapıcak bir şey yok normalde 175 e alıcaktım prostarı bir tanıdık bu supplement işleriyle uğraşıyor hardline whey 3 alıcam 145 liraya bu gidişle

• Tartışma içeren mesajlar silinmiştir.

İyi forumlar,
  • quote:

quote:

İthalatçı ithal etmemiş daha o bayidekilerde satılmış.Bende almayı düşünüyordum dymatize aldım ondan yok diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demage

quote:

quote:

İthalatçı ithal etmemiş daha o bayidekilerde satılmış.Bende almayı düşünüyordum dymatize aldım ondan yok diye.

Ne kadara aldın dymatize yi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

quote:

Orijinalden alıntı: Demage

quote:

quote:

Ne kadara aldın dymatize yi ?

3 adet aldım biri 211 tl daha sonra 195 e aldım daha sonra 190 a aldım, 3 kutu var şuan evde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demage -- 8 Ocak 2015; 17:37:12 >

• s3rs3ri1907 kullanıcısına yanıt
    yıllardır le carnıtının sıvı olanı kapsül olanı cla falan hepsini kullandım alayı fasa füso hepsi psikolojik le-carnıtının kapsül olanı ilk başlarda biraz terlememe yardımı olmuştu 1-2 hafta sonra oda durdu hardline 2 kutu sıvı le-carnıtınını bitirdim çöpden başka bişey değil sakın ola almayasın hardline marka carnıtın. cla yı hiç söylemiyom boş yere o kapsülleri yuttugunla kalıyon benim tavsiyem çok paran varsa weiderin kapsül olan l-carnıtininden al biraz motivasyon olur :) yadao paraya yumuta al sabah 10 tane yumurta beyazı ye yada tavuk gögsü al her gün mutlaka bi öğünde tavuk ye yağsız bişekilde bide kesinlikle bi salona yazıl.
  • P90x için supplementlerim hazır pazar sporu ateşliyorum hayırlısıyla.
    Wheyi almayı son anda hatırlamamı sağlayan @Demage ye teşkr edrm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AADUUKET -- 10 Ocak 2015; 15:57:06 >
  • http://www.protein7.com/urun3-optimum-platinum-hydro-builder-2080-gr-protein-tozu-19-2-5720546211-Facebook2.1.2.0-1.html#.VLEW5CusWhQ
    Ne diyorsunuz arkadaşlar,alınır mı? Servis sayısı çok az biliyorum,ama creapure creatine içeriği,bcaa glutamin içeriği ve kalitesi tartışılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaakman

http://www.protein7.com/urun3-optimum-platinum-hydro-builder-2080-gr-protein-tozu-19-2-5720546211-Facebook2.1.2.0-1.html#.VLEW5CusWhQ
    Ne diyorsunuz arkadaşlar,alınır mı? Servis sayısı çok az biliyorum,ama creapure creatine içeriği,bcaa glutamin içeriği ve kalitesi tartışılmaz.

Evet servis miktarının gramajı fazla olduğundan servis sayısı az ama dediğiniz gibi içerik yönünden çok zengin bir ürün. 165 TL bu ürün için iyi fiyat ihtiyacı olan alabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaakman

http://www.protein7.com/urun3-optimum-platinum-hydro-builder-2080-gr-protein-tozu-19-2-5720546211-Facebook2.1.2.0-1.html#.VLEW5CusWhQ

Fiyat fena değil iyi bence hocam shaker hediyesiyle fln cazip ayrıca sanmıyorum servis sayısı dışında kimsenin ürüne laf söyleyeceğini.

• Arkadaşlar Ankara'da en uygun fiyatlı ve güvenilir supplement temin edebileceğim yer önerebilir misiniz rica etsem?
  • GeCCe kullanıcısına yanıt
    bayvitamin kızılay amerikan pasajının alt katı daha güveniliri yok bence
  • istanbuldayım ama n11den falan alışveriş yaparken bayvitaminde ürün varsa rodan alıyorum. gerçekten kaliteli bir yer.
  • Arkadaşlar bugün SMS geldi. Passolig karta GNCde %25 indirim varmış. Acaba indirimli fiyatlar üzerinden mi? Bilgisi olan var mı

• n11 den 300 tl ye 2 tane optimum aldım
  • arkadaşlar elimde 1 adet hesap daha mevcut protein tozu vs almak isteyen varsa pm den ulaşabilir.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.