Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @hot_sauce: Biraz fazla heyecan yapmamis misiniz? Tamam, saticinin penceresinden düsünürsek, gerçekten büyük indirim. Ama biz alicilar açisindan düsünürseniz, öyle kalin büyük harflerle yazilacak "yilin firsati" falan degil. Ben de Dymatize ISO 100 kullaniyorum ve hep daha ucuza "mal ediyorum". Söyle ki, ürün, sizin de dediginiz gibi, internette dahi 225-230 TL civarina satiliyor en ucuz. Ama N11'den 200 TL alt limitli 50 TL'lik kupon bulursaniz 175-180 TL'ye iniyor. Zaman zaman çikan sepet indirimlerini de katip daha ucuza mal ettigim de oldu. Kuponunuz yoksa bile 15 TL civarina forumdan satin alabilirsiniz. Size maliyeti 195 TL civarina gelmis olur en fazla. Yani, sizin "Yilin firsati" dediginiz fiyata.

Kuponu geçtim, su anda N11'de 300 TL üstüne %11 sepet indirimi var. 228 TL'lik üründen 2 tane ekleyin sepete, 2'si toplam 406 TL'ye iner. 11 TL de yeni üyelik açip kazandiginiz kuponu kullanin, eder 395. Böl 2'ye,197.5 TL. Bakin, hiç 50 TL'lik kupon falan kullanmadik. Daha geçenlerde de 200 TL üstüne direk 22 TL sepet indirimi vardi. Yani, alici olarak 200 TL altina mal etmek hiç de zor degil.

Düzeltme: Şu anki %11 indirim sepet indirimi değilmiş, kuponlu imiş. Bu durumda 11 TL yeni üye kuponuyla birleşmez. Ama mesajımın anafikri aynıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkelios -- 11 Ekim 2014; 22:35:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye'de kimse bu fiyata satamıyor mu ISO100'ü? :)

Olayların içinde olmadığınız için işleyiş hakkında pek bilginiz yok anlaşılan.

İnternet sitelerinde kimse kafasına göre fiyat belirleyemez. Herkes ithalatçı firmanın koyduğu fiyatı yazmak zorunda sitesine. Misal, kimse Hardline Whey3 Matrix'i 169 tl'in 1 kuruş altına satamaz. Sattıkları anda(farkedildiği sürece) gerekli uyarıyı alırlar, tekrarladıkları sürece bayilikleri sonlandırılır. Ama aynı adamın mağazasına giderseniz Whey3 Matrix'i 140-145 tl'ye alırsınız(belki daha altına bile alabilirsiniz)..

Ben daha mağazada 200 tl üzerine Iso100 satıldığına şahit olmadım, öyle söyleyim yani size. Birde yanında shaker falan fıstık veriliyor yani..
  • Dymatize iso 100 ü nakitte 200 liraya alabiliyorum ben şu anda, kargo dahil 210 tl ye kapıma kargoluyorlar. Yanında da protein bar, shaker gibi standart yancıları veriyorlar.
  • Nedir bu pahalı protein takıntısı Allah aşkına yapmayın yazık günah paranıza. üzerine iki cicili resim yalandan iki özellik sora fiyatı katlıyorlar.
    ben genelde kampanyaları takip ediyorum, çek/kupon, son kullanma tarihi yakın ürünler vs. 2 kg lik proteine 100 tl den fazla vermem, uyguna denk geldimi stoklarım. he bi geçen paraya kıydım 140 tl ye optimum aldım :)
    (markayı araştırmadan almayın geçen senelerde bir türk markasında oldukça fazla oranda nişasta çıkmıştı, adamlar sora isim değişikliği yaptılar)

porsiyon hesabı yapın ona göre alın yok şu dk de kana karışıyomuş yok amuda kalkıp takla atıyomuş takılmayın bunlara...

iyi forumlar.
  • Konu dışı mesajlar silinmiştir.....

Fırsat kapsamındaki paylaşımlar dışındaki paylaşımlarınızı ilgili bölümde yapınız.....
  • 200 tl altına nerede satılıyor, lütfen link, telefon vs. paylaşır mısınız. benım paylaştıgım fırsatın süresi doldu.

bu arada ben kavi gıdanın üretim yerine dahi gittim, piyasayı bilmiyor diyorsunuz da buraya yazmayayım ticari itibar mevzusu olur... PM gönderdim size

sizin anlattığınız bayiilik anlaşmasıyla ilgili, benim söylediğim bir mağazanın indirim yapması farklı şeyler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hot_sauce -- 13 Ekim 2014; 14:20:58 >
  • Protein7 bir süredir facebook indirimleri yapıyor.
    bugünkü kampanya bsn syntha 6 çilek aromalı 5lbs ürün. 130 TLye geliyor.

Şimdi çok bilmişler çıkıp yok çekle cartla curtla daha ucuz alabiliyoruz demesinler de... zaten anlamıyorum ben bunları, fırsat paylaşmazlar biri bir fırsat paylaşınca da 40 tane kulp takmaya çalışırlar... Bik bik etmeyip fırsat paylaşsınlar da görelim.

Her neyse onlar boş boş konuşsun biz ürüne bakalım. BSN Syntha 6 içinde farkl protein türleri barındıran kompleks protein sınıfına giren bir üründür. Kendisini kullanmadım ama muadil olarak MP Combat (Kullandım) ve Nitrotech Phase 8 (kullandım) ile karşılaştırılabilir... İçerisinde çabuk-orta ve yavaş salınımlı proteinler vardır.Bu proteinlerin hızlı salınımlı olan kısmı kana hemen karışacağı için antrenman sonrasında da kullanılabilir. Diğer içerik yaklaşık 8 saat boyunca ufak ufak enzimlenerek vücuda alınır. Aslında baya tercih edilen bir ürün ve bence diğer bir güzel yanı ise içinde 5 gr lif bulunması. Ortalama olarak günlük 20-25 gr lif almamız gerekiyor, bunun da yaklaşık %20si önemli bir değer. Ayrıca kompleks ürün olduğu için de öğün yerine kullanılabilir.

Bu profil size uyuyorsa protein7 indirimiyle 130 tl güzel fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: hot_sauce

Protein7 bir süredir facebook indirimleri yapıyor.
    bugünkü kampanya bsn syntha 6 çilek aromalı 5lbs ürün. 130 TLye geliyor.

Şimdi çok bilmişler çıkıp yok çekle cartla curtla daha ucuz alabiliyoruz demesinler de... zaten anlamıyorum ben bunları, fırsat paylaşmazlar biri bir fırsat paylaşınca da 40 tane kulp takmaya çalışırlar... Bik bik etmeyip fırsat paylaşsınlar da görelim.

Her neyse onlar boş boş konuşsun biz ürüne bakalım. BSN Syntha 6 içinde farkl protein türleri barındıran kompleks protein sınıfına giren bir üründür. Kendisini kullanmadım ama muadil olarak MP Combat (Kullandım) ve Nitrotech Phase 8 (kullandım) ile karşılaştırılabilir... İçerisinde çabuk-orta ve yavaş salınımlı proteinler vardır.Bu proteinlerin hızlı salınımlı olan kısmı kana hemen karışacağı için antrenman sonrasında da kullanılabilir. Diğer içerik yaklaşık 8 saat boyunca ufak ufak enzimlenerek vücuda alınır. Aslında baya tercih edilen bir ürün ve bence diğer bir güzel yanı ise içinde 5 gr lif bulunması. Ortalama olarak günlük 20-25 gr lif almamız gerekiyor, bunun da yaklaşık %20si önemli bir değer. Ayrıca kompleks ürün olduğu için de öğün yerine kullanılabilir.

Bu profil size uyuyorsa protein7 indirimiyle 130 tl güzel fiyat.

Sonuç olarak indirimli ürünlerin paylaşılması güzel birşey.

Fikri takip eden kişiler birçok ürünü indirimli alabilir buda sıcak fırsatların ana temasıdır heleki sporcu besinlerinde.

Kişisel fikrim zamanı olmayan kişilerin sadece spor sonrası yada kahvaltı atladıkları zamanda yalnızca protein kullanmasıdır onun dışında organik besinler daha faydalıdır.

• üstadım hakkınız var dediklerinizde...

indirimli ürünlerin paylaşılması zaten buradaki esas amacımız tamamen haklısınız.

bazı tiplerin yaptığı şey şu yalnız; adamlar hem bir fırsat paylaşmıyor, hem supplement bilgileri sıfır, hem de biz iyi niyetle bir şey yazınca bilmiş bilmiş yorum yapıyorlar "yok ben çekle daha ucuza alıyorum" vs. saçmalıyorlar...
    e o zaman sen önceden çıkıp anlatsaydın burada sayfa sayfa muhasabeci gibi yüzde hesabı vs yapacağına, değil mi ama? deseydin "arakdaşlar çekle ıvır zıvırla alın, şu adamdan çek aldım bu siteden bu ürünü bu kadara mal ettim" deseydin... benim fırsat paylaşmamı bekliyorlarmış elemanlar resmen.
    ki ben fırsat paylaştıgım mesajdan önce zaten kuponla çekle daha ucuza aldıgımı yazmıştım aynı ürünü, hem okumaktan acizler hem de kalkıp akıl vermeye çalışıyorlar üstadım sıkıntı burada. neyse boşver bu konuda başını ağrıtmayayım.

beslenme konusunda da hocam, eğer ağırlık çalışıp kas kütlemizi artırıp yağ azaltmak istiyorsak şöyle bir program izlememiz gerek:
    KG'miz X 2 gr protein
    KG'miz X 2 gr karbonhidrat (off günlerde azaltılabilir)
    50 gr kadar sağlıklı ya (ceviz, yer fıstığı vs.)

şimdi 100 kg adam için 200 gr protein demek bu. 100 gr kırmızı ette 25 gr protein var, 6 beyaz 1 sarı yumurta yaklaşık 25 gr proteindir.
    şunu anlatmak için söylüyorum eğer sadece besinle bu değeri karşılayabiliyorsanız -ki gerçekten sıkı bir beslenme anlayışı gerek- evet supplemente çok da ihtiyaç duymazsınız doğrudur. ama günümüzde çok zor. onun yerine kaliteli bir protein shake 25 gr protein verir , hazırlaması 1 dk sürer ve en ucuz maliyet ondadır.

yine de dediğinizde çok doğru bir yer var, günlük ihtiyacın %80i mutlaka yemeklerden alınmalı, shake gibi şeylere fazla yönelmemek gerekmektedir...

neyse biraz fazla uzun oldu hocam kusura bakma ama inşallah okuyan birileri fayadalanır.

• Hocam protein ve karbonhidrat konusunda yanlışınız var.
    Son yapılan araştırmalarda günlük spor yapmayan bir birey kilosu başına 1 grama kadar protein alması yeterli oluyor, spor yapan kişilerde ise 1.5 grama kadar yeterli oluyor vücudumuz ise bu rakamların altında protein ile yine ihtiyacını giderip dengeleme yapabiliyor.
    Karbonhidrat ise belkide minumum seviyede tutulsa dahi vücut ihtiyacını kadarını sürekli bulabiliyor çünkü proteinin aksine karbonhidratlar vücutta bol bol biriktirilebiliyor ve atp parçalanması ile yağlardan sürekli karbonhidrat alınabiliyor.
    Bu rakamların üstündeki değeler genellikle supplemen üreticilerinin savunduğu değerlerdir ve fazla protein ile karbonhidart alımının daha faydalı olacağı algısını ortaya çıkartmak isterler.
    Oysaki her insanın protein sentezi farklıdır ve kimi insan belirli bir gramdan fazla protein sentezleyemez alsa dahi vücud bunu sindiremez ve bağırsaklar yoluyla dışarı atılır, bu son dediğim tecrübe ile sabittir.

• Düşünen Arkadaşlarımız Var İse ! Ürünler İyi Kötü Tartışılır Fakat İyi Bir İndirim Olarak Gördüm Paylaşmak İstedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jezxy -- 14 Ekim 2014; 17:40:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hot_sauce
    200 tl altına nerede satılıyor, lütfen link, telefon vs. paylaşır mısınız. benım paylaştıgım fırsatın süresi doldu.

bu arada ben kavi gıdanın üretim yerine dahi gittim, piyasayı bilmiyor diyorsunuz da buraya yazmayayım ticari itibar mevzusu olur... PM gönderdim size

sizin anlattığınız bayiilik anlaşmasıyla ilgili, benim söylediğim bir mağazanın indirim yapması farklı şeyler...

Hocam Dymatize ISO %100 Whey protein tozunu 200 tl ye alıyordum da, 210 tl olmuş dolar kuru oynamasından sonra. O da elden alımda. Beşiktaşta bir yer. Forumdan isteyen olursa araştırırım, diğer ürünlerde de güzel fiyat veriyor. Dymatize cla'yı da 70 tl den almıştım mesela, her yer 85 çekiyordu en az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berquay -- 15 Ekim 2014; 22:29:52 >
  • anadım teşekkurler
  • https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=722635614477367&substory_index=0&id=102229209851347

Link sağlam mı bilmiyorum mobildeyim, protein7 facebook sayfasında bugün kampanya yapmış

Scitec amino 5600 (200 tablet) + scitec bcaa 6400 (125 tablet) 57 lira. Skt 11/2015

Ne dersiniz alınır mı? Marka hakkında tecrübesi olanlardan yorum bekliyorum

edit: ben dayanamayip aldim havale indirimiyle 54 liraya geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cduman -- 18 Ekim 2014; 0:18:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cduman

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=722635614477367&substory_index=0&id=102229209851347

Link sağlam mı bilmiyorum mobildeyim, protein7 facebook sayfasında bugün kampanya yapmış

Scitec amino 5600 (200 tablet) + scitec bcaa 6400 (125 tablet) 57 lira. Skt 11/2015

Ne dersiniz alınır mı? Marka hakkında tecrübesi olanlardan yorum bekliyorum

edit: ben dayanamayip aldim havale indirimiyle 54 liraya geldi.

aynen dün gece görüp bende aldım, macar markası bakalım nasıl çıkıcak.

• Arkadaşlar aşağıdaki ürün her yerde 79 lira.Sadece aşağıdaki linkte 70 lira.11 lira üyelik indirimiyle 59 liraya denk geliyor.Satıcı güvenilir mi sizce? Ürün sahte olabilir mi?
    http://www.n11.com/hardline-creapure-500gr-P16660898
  • quote:

Orijinalden alıntı: C..

Arkadaşlar aşağıdaki ürün her yerde 79 lira.Sadece aşağıdaki linkte 70 lira.11 lira üyelik indirimiyle 59 liraya denk geliyor.Satıcı güvenilir mi sizce? Ürün sahte olabilir mi?
    http://www.n11.com/hardline-creapure-500gr-P16660898

http://www.besinshop.com/ satan sirketin internet sitesi bu sanirim. bir de hardline zaten turk urunu sahtesini olacagini pek sanmiyorum.

en kotu siteye bence mail at bu n11 deki besinshop isimli magaza sizin mi diye, onlarinsa problem cikmaz heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cduman -- 19 Ekim 2014; 12:34:52 >

• Spor ile alakalı ve ayrıca ek besinle ilgili altın bilgiler içeren mesajlarımı sildiren arkadaşa sesleniyorum, bilinçli tüketmekde bilgi sahibi olup alışveriş yapmakda bir sıcak fırsattır.
    Bilgi içermeyen faydalı olduğunu sanan konu sayfasına önem veren ve popülerlik güdüsü ile hareket eden bir konu başlığı ve sürekli bu tavsiye istemeyiniz tutumu midemi bulandırıyor.
  • cduman C kullanıcısına yanıt
    Mail attım, cevap vermediler.Çok içime sinmedi açıkçası.N11 de bazı mağazaların yanında yıldız var.Onlar daha mı güvenli oluyor? Onlardan alayım olmazsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: C..

Mail attım, cevap vermediler.Çok içime sinmedi açıkçası.N11 de bazı mağazaların yanında yıldız var.Onlar daha mı güvenli oluyor? Onlardan alayım olmazsa

Vallahi n11 tarzı hakkında pek bilgim yok hocam, alışveriş yapanlar da oldukça vurdumduymaz ve satıcıyı koruyan bir tavırları olduğunu söylüyor.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.