Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Osmansy07 , Osmansy07 , melihcskn Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
31.978
Cevap
664
Favori
2.289.706
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 senedir karaciğer testlerim en düşük değerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

5 senedir karaciğer testlerim en düşük değerde

Ben whey proteini abarttığım zaman hemen sivilceler beliriyor yüzümde.

Alkolü azaltıyım o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: judith

quote:

5 senedir karaciğer testlerim en düşük değerde

Ben whey proteini abarttığım zaman hemen sivilceler beliriyor yüzümde.

Alkolü azaltıyım o zaman

sivilcelerinin sebebi whey protein olamaz wheyin karaciğere yük bindirmesi için devamlı 1 sene durmadan kullanman gerekir

alkolu azaltman doğru tercih

• http://vitaminciniz.com/index.php?option=com_k2&view=item&id=54:delicious-whey-protein-complex&Itemid=3

buradaki ürünü alacağım 175cm 62 kilo var 70 kilo olmak istiyom işe yararmı? yardım... bu arada gecen sene yine whey protein kullandım bendede sivilce yaptı ama 2 kilo almıştım burakın ca tekrar gitti kilollar..
  • http://www.hizlial.com/u19.020.5696.0018/muscletech-nitro-tech-hardcore-pro-series-1816-gr

http://www.hizlial.com/u19.020.7038.0003/gaspari-nutrition-amino-max-8000-325-tablet

Ikısını aldım ozellıkle gasparı den beklentım var umarım Unıversalden farklı olur 325 tablet dıyo 4+4 mu yoksa 5+5 mı alıyım karar veremedım

• yeni girdiyseniz bu işe 3+3 bile gayet idealdir.

bu arada bende gaspari aminomax 8000 alıcaktım ki siz link vermişsiniz ve fiyatı da çok uygun sizin vasıtanızla bende sipariş etmiş bulundum, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallkraft -- 11 Ekim 2012; 18:08:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: judith

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

Ben adanada bir firmadan alıyorum güvenilir facebooktan buldum reklam vs olur ismini vermiyorum.Ama gerçekten piyasanın altında satıyor ürünleri.

Evet bende bugün keşfettim cidden fiyatlar çok iyi, üstelik internet satış fiyatı.

Örnek vermek gerekirse

Eas protein 2.3kg : 110 tl

Bsn syntha : 120 TL

PERFECT NUTRITION : L CARNITINE LIKIT 1000 ML 40 TL

perfect nutrition hardline dan daha iyi bir markadır yanılmıyorsam alman menşeili

Son olarak benim bu sezonki kombinem şöyle, eklemeler olabilir yine :))

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

Karaciğerinizi gazete kağıdına sarıp bench'in üstüne bıraksaydınız hocam.

Hocam hayırdır yarışmalara mı hazırlanıyorsunuz?

• Geçen hafta GG üzerinden Gaspari Myofusion Toz (129 TL) ve Aminomax 8000 Tablet 350'lik (73 TL) aldım.
    %10 indirim kampanyasına denk getirirseniz toplamda 182 TL'ye geliyor ki, piyasada şu an F/P olarak en uygun ürünler.
    Link yazamıyorum, ararsanız bulursunuz zaten, isteyene PM'den link gönderebilirim.

NOT: Aminomax alacaksanız 350'lik yeni seri olmasına dikkat edin. 325'likler artık üretilmiyor, elde kalan ürünler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Geçen hafta GG üzerinden Gaspari Myofusion Toz (129 TL) ve Aminomax 8000 Tablet 350'lik (73 TL) aldım.
    %10 indirim kampanyasına denk getirirseniz toplamda 182 TL'ye geliyor ki, piyasada şu an F/P olarak en uygun ürünler.
    Link yazamıyorum, ararsanız bulursunuz zaten, isteyene PM'den link gönderebilirim.

NOT: Aminomax alacaksanız 350'lik yeni seri olmasına dikkat edin. 325'likler artık üretilmiyor, elde kalan ürünler.

Her zaman her yerde söylerim GG den ürün alınmaz diye, ben aynı ürünü hızlı al'dan 100 liraya aldım ki bu bile adamların kart ettiği bir fiyattı ha şimdi 138 oldu çekle 118 e geliyor o bile yine gg den ucuz.
  • uygun fiyatlı kaliteli bir Glutamin tavsiye edin arkadaşlar 500gr yada 1kg olsun ama...Nedense fiyatı baya pahalı incelediğim kadarıyla Glutaminlerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

quote:

Geçen hafta GG üzerinden Gaspari Myofusion Toz (129 TL) ve Aminomax 8000 Tablet 350'lik (73 TL) aldım.

Her zaman her yerde söylerim GG den ürün alınmaz diye, ben aynı ürünü hızlı al'dan 100 liraya aldım ki bu bile adamların kart ettiği bir fiyattı ha şimdi 138 oldu çekle 118 e geliyor o bile yine gg den ucuz.

Zamanında kaç liraya aldığınızın önemi yok, bugünden bahsediyoruz.

Ayrıca hesabı nasıl yaptınız bilmiyorum.
    Hızlıal'da çek kazanımı bildiğim kadarı ile bitti
    Varsa bile Hızlıal: 138-20 = 118 TL. GG: 129 x 0.9 = 116 TL.

Bir de Hızlıal'da 350'lik Aminomax'ı bulursanız buyrun alın.

• Arkadaslar: vucudumda hala 9 kilo yag mevcut. Body buildinge baslayali 1 ay oldu. Su siralar L Carnitin aliyorum. Baska bir takviye tavsiye edermisiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

quote:

Zamanında kaç liraya aldığınızın önemi yok, bugünden bahsediyoruz.

Ayrıca hesabı nasıl yaptınız bilmiyorum.
    Hızlıal'da çek kazanımı bildiğim kadarı ile bitti
    Varsa bile Hızlıal: 138-20 = 118 TL. GG: 129 x 0.9 = 116 TL.

Bir de Hızlıal'da 350'lik Aminomax'ı bulursanız buyrun alın.

Siz nası hesap yapıyorsunuz anlamıyorum x 0.9 nedir?
    Daha gecen haftalardan bahsediyoruz indirim yeni bitti alan aldı ve 120 liraydı çekle 100 e geldi sonraları 138 çekle 118 oldu, araştırın biraz.
    120 verdikten sonra başka alternatiflerde çıkar bsn sytnha 6 mesela.

• Açık ve net yazmassanız bi tek ben değil kimse anlamaz.
    Gg'den alış veriş yapılmasının ucuz olmadığını söylüyorum siz ise sıcak diyorsunuz Hernangi bişey gg de ucuzsa bir yerlerde daha ucuzdur.
    İşin sırrı beklemek.
    100 liraya myofusion aldıktan sonra bunun geliş fiyatının 90 lira civarında(belkide daha altına)olduğunu anlamak zor bişey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TokerCraft -- 23 Ekim 2012; 16:27:21 >
  • Hızlıal'dan Gaspari'yi tam alacakken zam gelmiş Başka bi önerisi olan var mı şöyle güzel bi kampanyalı fiyat varsa yazın lütfen
  • Şu anda avantajlı gördüğüm bsn sytntha 6, indirimi devam ediyor 2300 gr ve yanında shaker hediye.
    Shakerlarında 20-30 liradan başladığını varsayarsak komplex bir proteini bsn kalitesinde 100 lira civarlarında almak en doğru seçim diyebilirim, myofusion almış olmasaydım yada whey proteinim olmuş olsaydı yanına kesin bu karma protein tozunuda eklerdim yad abu fiyata 2300 gr kazeinde (gece proteini) alınabilirdi fakat kazeinleri bu fiyat aralığında görmek zor oluyor.

http://www.provitaminadana.com/index.php?route=product/product&product_id=63

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TokerCraft -- 24 Ekim 2012; 11:52:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serdardarser

http://vitaminciniz.com/index.php?option=com_k2&view=item&id=54:delicious-whey-protein-complex&Itemid=3

buradaki ürünü alacağım 175cm 62 kilo var 70 kilo olmak istiyom işe yararmı? yardım... bu arada gecen sene yine whey protein kullandım bendede sivilce yaptı ama 2 kilo almıştım burakın ca tekrar gitti kilollar..

Wheyin içindeki tatlandırıcılardan, katkı maddelerinden dolayı sivilce yapabiliyor. Çok fazla kullanıncada sivilce yapabilir. Mesela tek seferde 80-90 gram whey alıp bir gün sonra sivilceleri sayabilirsin :D

• hızlı al artık 100 uzeri alısveris icin 20 tl indirim vermiyormu?
  • Konuyla ilgilenen kalmadı sanırım.

Ben bir iki fırsat paylaşayım. Neosante ve Besinmarkette indirimli ve kampanyalı bazı ürünler var bir göz atın derim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.