Şimdi Ara

Ainol'dan Novo 7 Crystal Jelly Bean tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
5.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ainol'dan Novo 7 Crystal Jelly Bean tablet

Nexus 7'nin piyasaya çıkışının ardından Android işletim sisteminin Jelly Bean sürümünü taşıyan ilk tablet modellerini de yavaş yavaş görmeye başlıyoruz. Uygun fiyatlı Novo tablet modelleriyle tanıdığımız Çinli Ainol, seriye ilk Android Jelly Bean işletim sistemli üyeyi eklediğini duyurdu.

Novo 7 Crystal adlı modelde 2. nesil 1.5GHz hızında çalışan Cortex-A9 tabanlı çift çekirdekli Amlogic8726-M6 işlemcisine ve 4 çekirdekli Mali-400 grafik birimine yer veriliyor.

7 inçlik 1024 x 600 piksel çözünürlükteki 5 noktadan dokunmatik kapasitif ekranında ise IPS panel kullanılması görüş açısını 180 dereceye kadar çıkarıyor. 

1GB DDR3 RAM, 8GB depolama kapasitesi, 2MP ön kamera, 32GB hafıza kartı desteği, 3 eksenli yer çekimi sensörü, plastik kasa tasarımı, miniUSB, mini HDMI, 1080p oynatma desteği, WiFi, 3.5mm kulaklık girişi, 3700mAh batarya, 11.2mm kalınlık, 328gr ağırlık şeklinde özelliklerini saymak mümkün.

28 Eylül'de iki farklı renkte satışa sunulacak ürün 139$ gibi oldukça uygun bir fiyat etiketine sahip olacak.

• şu fiyata bu özelliklere sahip 5" tablet telefon melezi yapabilirlerdi. resmen israf başka birşey değil.

• anlasilan 4 cekirdekli mali400 grafik birimiyle aurora 2nin abisi geldi.ama 8 GB olmamis.allahtan kart girisi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun.
  • Daha 4 gün önce Ainol Novo 7 Fire Burning siparişi vermiştim bu haberi görünce ilk çok üzüldüm erken seçim yaptım galiba diye ama haberin detaylarını okudukça anladım iyiki Fire modelini almışım sadece android 4.0 model dezavantajı var genel itibariyle bu modelden üstün. Arkada 5 mp flashlı kamera ve metal kasaya sahip ve firede de 4 çekirdekli Mali Grafik kartı mevcut üstelik 32 gb kendi hafızası var. Ainol Jelly Bean olsun da gerisini boşver demiş resmen.

• Fiyat oldukça güzel ama yeterli olmayan hafızası arttırılabilir ama ekran çözünürlüğü hd olsa daha iyi olacakmış :/

• Şu ainol tabletlerine birde gps koysa tamam olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut294

Daha 4 gün önce Ainol Novo 7 Fire Burning siparişi vermiştim bu haberi görünce ilk çok üzüldüm erken seçim yaptım galiba diye ama haberin detaylarını okudukça anladım iyiki Fire modelini almışım sadece android 4.0 model dezavantajı var genel itibariyle bu modelden üstün. Arkada 5 mp flashlı kamera ve metal kasaya sahip ve firede de 4 çekirdekli Mali Grafik kartı mevcut üstelik 32 gb kendi hafızası var. Ainol Jelly Bean olsun da gerisini boşver demiş resmen.

hocam fire 16 GB

• ulan bunlar da varolan tabletlere yeni firmware çıkaracağına yeni tablet çıkarıyorlar..
  • quote:

Daha 4 gün önce Ainol Novo 7 Fire Burning siparişi vermiştim bu haberi görünce ilk çok üzüldüm erken seçim yaptım galiba diye ama haberin detaylarını okudukça anladım iyiki Fire modelini almışım sadece android 4.0 model dezavantajı var genel itibariyle bu modelden üstün. Arkada 5 mp flashlı kamera ve metal kasaya sahip ve firede de 4 çekirdekli Mali Grafik kartı mevcut üstelik 32 gb kendi hafızası var. Ainol Jelly Bean olsun da gerisini boşver demiş resmen.

Ben de Fire siparişi verdim ve iyi ki de vermişim bu modeli görünce. Fire bu cihazdan her açıdan üstün. Jelly Bean'e yükseltiriz zaten.
  • bu 4 çekirdekli grafik işlemciye sahip. bence flame den daha kuvvetli bir cihaz ama çözünürlüğü düşük. 7" de bence bu ekran ideal bir ekran

• Bendede Ainol elf2 var ancak bu modelleri görünce insanın cani çekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz4565

Bendede Ainol elf2 var ancak bu modelleri görünce insanın cani çekiyor

@cengiz4565 inanın sonu gelmiyor arzuların. En azından sahip olduğunuz bir tabletiniz var, araştırmaktan gına geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Orijinalden alıntı: cengiz4565

Bendede Ainol elf2 var ancak bu modelleri görünce insanın cani çekiyor

@cengiz4565 inanın sonu gelmiyor arzuların. En azından sahip olduğunuz bir tabletiniz var, araştırmaktan gına geldi.

Tablet arıyorsanız Nexus almak en mantiklisi. Uzunca bir süre yazılım desteği alinirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysroguz

bu 4 çekirdekli grafik işlemciye sahip. bence flame den daha kuvvetli bir cihaz ama çözünürlüğü düşük. 7 de bence bu ekran ideal bir ekran

4 çekirdekli Mali-400 grafik birimine Flame/Fire modeli de sahip ben bir ek avantaj göremedim jelly Bean dışında? Cpu aynı dual core A9 Cortex zaten. Ekran çözünürlüğü bile bundan iyi Fire modelinin.

@PHI Bencede hocam ama ben Jelly Beana yükseltmek istemiyorum açıkcası 4.0 Sanki daha tabletlere uygun bir sürüm gibime geliyor Jelly Bean da telefon izlenimi veriyor sanki tablet.

@ALTINBAŞAK haklısın 16 Gb mış ama bu haliyle bile üstün :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysroguz

bu 4 çekirdekli grafik işlemciye sahip. bence flame den daha kuvvetli bir cihaz ama çözünürlüğü düşük. 7 de bence bu ekran ideal bir ekran

4 çekirdekli Mali-400 grafik birimine Flame/Fire modeli de sahip ben bir ek avantaj göremedim jelly Bean dışında? Cpu aynı dual core A9 Cortex zaten. Ekran çözünürlüğü bile bundan iyi Fire modelinin.

@PHI Bencede hocam ama ben Jelly Beana yükseltmek istemiyorum açıkcası 4.0 Sanki daha tabletlere uygun bir sürüm gibime geliyor Jelly Bean da telefon izlenimi veriyor sanki tablet.

@ALTINBAŞAK haklısın 16 Gb mış ama bu haliyle bile üstün :)

Hocam flame/fire modeli'nin gpu'su 2 çekirdekli değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 41mustafa41

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysroguzbu 4 çekirdekli grafik işlemciye sahip. bence flame den daha kuvvetli bir cihaz ama çözünürlüğü düşük. 7 de bence bu ekran ideal bir ekran
    4 çekirdekli Mali-400 grafik birimine Flame/Fire modeli de sahip ben bir ek avantaj göremedim jelly Bean dışında? Cpu aynı dual core A9 Cortex zaten. Ekran çözünürlüğü bile bundan iyi Fire modelinin. @PHI Bencede hocam ama ben Jelly Beana yükseltmek istemiyorum açıkcası 4.0 Sanki daha tabletlere uygun bir sürüm gibime geliyor Jelly Bean da telefon izlenimi veriyor sanki tablet.@ALTINBAŞAK haklısın 16 Gb mış ama bu haliyle bile üstün :)
    Hocam flame/fire modelinin gpusu 2 çekirdekli değil mi ?

Çift çekirdek Mali400 mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysroguzbu 4 çekirdekli grafik işlemciye sahip. bence flame den daha kuvvetli bir cihaz ama çözünürlüğü düşük. 7 de bence bu ekran ideal bir ekran
    4 çekirdekli Mali-400 grafik birimine Flame/Fire modeli de sahip ben bir ek avantaj göremedim jelly Bean dışında? Cpu aynı dual core A9 Cortex zaten. Ekran çözünürlüğü bile bundan iyi Fire modelinin. @PHI Bencede hocam ama ben Jelly Beana yükseltmek istemiyorum açıkcası 4.0 Sanki daha tabletlere uygun bir sürüm gibime geliyor Jelly Bean da telefon izlenimi veriyor sanki tablet.@ALTINBAŞAK haklısın 16 Gb mış ama bu haliyle bile üstün :)

Link varmi kardes bende 4 çekirdek diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.donanımx5 -- 9 Eylül 2012; 15:19:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: f.donanımx5

quote:

quote:

quote:

quote:

Link varmi kardes bende 2 çekirdek diye biliyorum
    Aurora2 ile fire nin ekran çekirdeği aynı değilmi?

http://www.ainol-novo.com/ainol-novo-7-flame-dual-core-1-5ghz-7-inch-1280-800-ips-screen-android-tablet.html
    Aurora 2 ile arasında ekran çözünürlüğü, arka kamera kasa farkı var genel olarak, onun haricinde benzer ürünler.

Fire modeli gümrükte takılıyor mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f.donanımx5

quote:

quote:

quote:

quote:

Link varmi kardes bende 2 çekirdek diye biliyorum
    Aurora2 ile fire nin ekran çekirdeği aynı değilmi?

http://www.ainol-novo.com/ainol-novo-7-flame-dual-core-1-5ghz-7-inch-1280-800-ips-screen-android-tablet.html
    Aurora 2 ile arasında ekran çözünürlüğü, arka kamera kasa farkı var genel olarak, onun haricinde benzer ürünler.

Fire modeli gümrükte takılıyor mu?

Kardes aurora 2 ile arasında su farklar var. Arka kamera
    Kasa farki
    Bluetooth
    Wifi gücü vs vs

Kargo gumrukte takılıyormu sorusuna alacağınız kargolanınca şirketine bağlı önerim ozel kargo sirketlerinden almayın.. %90 takılıyor şunlardan al ama gece gelir.. China post. Hong Kong post vs

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.