Şimdi Ara

GR: Future Soldier'da 'Double XP' Zamanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Arctic Strike'tan sonra Ghost Recon: Future Soldier'ın ikinci indirilebilir içeriği olma niteliği taşıyan Raven Strike şerefine, indirilebilir içerik çıkana kadar kazandığınız deneyim puanlarınızın 2 katına sahip olacağınız duyuruldu.

Ghost Recon'ın resmi Twitter hesabı aracılığıyla duyurulan bu etkinlik 11 Eylül'e kadar devam edecek. Eğer oyunun multiplayer kısmını aktif bir şekilde oynuyorsanız, bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

• Bu iyi oldu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 05/09/2012de basladi dbxp siz nerdesiniZ sevgili editor vs takimi OOOOOOOOOOO
  • çok fazla hatalı bir mp.. single guzeldı ılk çıktıgı zaman oynamıştım.. gördugum en berbat mp dı hatalar açısından hatalar yuzunden bıraktım

• oyun güzel ama mp si berbat ghost recon online daha iyi future soldier in mp sinden. verdigim paranın kurusuna bile acıyorum!!

• Multisi dehşet güzel. Tabi yetenkli ellerde geçerli bu söylediğim. Tek kelimeyle mükemmel yemin ederim. MW3 ve BF3'ün multilerini bıraktım hergün saatlerce hiç sıkılmadan ghost recon future soldier multisi oynuyorum...
  • konsollarda en iyi 3,göz multiplayer bence en önemlisi takım çalışması var diğerleri gibi koş babam koş yada topuğundan bir mermi ile ölmek yok tecrübe kazandıkça çok daha zevkli oynuyorsun haritalar güzel çatışmalar güzel sadece server skıntısı var oda yeni bir patch ile düzeltilir ........
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.