Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
31
Favori
150.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • brickten kurtmarma yöntemi var mı acaba? tabletim hiç açılmıyor.
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben de Teknosadan aldığım Polypad 7208 HD tabletimi satmak istiyorum. Bütün kabloları adaptörü herşeyi temiz durumda.Garantisi de devam ediyor. İlgilenen olursa özel mesaj ile bana ulaşsın.
  • 7200HD tableti pil hemen bittiği için servise gönderdim. Pil değişmiş, ancak cihazı şu anda kullanamıyorum. Çünkü daha oyun vs.. açmadan bile cayır cayır yanıyor. Tabletin sıcaklığı dışardan elimi yakıyor. Sürekli reset atıyor. Çöp oldu cihaz.

Isınma olayı sanki yazılım güncelledikten sonra oldu gibi geliyor bana. İlk orijinal yazılımı yükleyebilsem yine de ısınır mı acaba? Yazılımdan dolayı ısınma olur mu? Bir çok defa resetledim cihazı ama yine de çok ısınıyor ve sürekli kapanıp açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0NADAM -- 9 Eylül 2014; 2:14:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

7200HD tableti pil hemen bittiği için servise gönderdim. Pil değişmiş, ancak cihazı şu anda kullanamıyorum. Çünkü daha oyun vs.. açmadan bile cayır cayır yanıyor. Tabletin sıcaklığı dışardan elimi yakıyor. Sürekli reset atıyor. Çöp oldu cihaz.

Bende de ekran problemleri başladı,beyaz yerlerde bulutlanma felan baya farkediliyor.Zaten sadece kitap okumak için kullanıyorum.Zamanında baba bir cihazdı,ama artık son zamanları.
  • Arkadaşlar elinde 4.1 romu olan var mı yada bildiği link felen herpanın sitesindeki 4.0 olmuş güncellemeyi silmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonoyuncu

Arkadaşlar elinde 4.1 romu olan var mı yada bildiği link felen herpanın sitesindeki 4.0 olmuş güncellemeyi silmişler.

aslında bu cihazın çin modelini bilsek 4.4 bile buluruz da konuda yazmışlardı 40 sayfa kim okuyacak :D
  • Çin versiyonu "Ramos W17 PRO" diye adlandırılmış and. 4.2 rom var ama ben sevmedim. Tekrar 4.1 dönmek istediğimde Herpanın sitesinde 4.1 silmişler.

Not:@Mr.Kertenkele Üst mesajda yanlışlıkla alıntılamışım kusura bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonoyuncu -- 10 Eylül 2014; 10:44:55 >
  • Vay bee bi ara ne coştururduk :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hounter

Vay bee bi ara ne coştururduk :D

Aynen,hala dolabımın içinde duruyor.Ara sıra rom atarken diğer telefona yardımcı oluyordu.Ekranı biraz mallaştı,ama hala kullanılabilecek düzeyde.
  • Yine bi' vay be arkadaş.
    Hala çalışıyor,ekran biraz moklaştı ama olsun,iş görür.
    Kullanan var mı hala?
  • Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    hocam ben en son geçen ay telefonum garantideyken whatsapp kullanıyordum normaldi yani ama su an cekmecede duruyor :D bir zamanlar cidden efsaneydi ya nedense hüzünlendim şimdi
  • Ben kullanıyorum arada telefon ekranı küçük gelince

• Geçen yıl rom yüklerken rahmetli oldu benimki
  • Beninkise brick olmuştu ama servise verdim hallettiler son 1 ayiydi garantinin

• Benimkide mefta ugrassam cozerim ama ugrasmasi zor geliyor :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöpe giden paralar
    oğluma almıştım oyun oynasın diye
    açılmıyor bir türlü
    polypad yazan beyaz ekranda takılıyor ve kalıyor
    var mıdır bir çaresi

7208hd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dega48 -- 5 Ağustos 2015; 17:01:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dega48

çöpe giden paralar
    açılmıyor bir türlü
    var mıdır bir çaresi

7208hd

Herhangi bir ROM flashlasaniz düzelir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

quote:

Orijinalden alıntı: dega48

çöpe giden paralar
    açılmıyor bir türlü
    var mıdır bir çaresi

7208hd

Herhangi bir ROM flashlasaniz düzelir bence

Hocam ROM Flashlayacak da rom'u nereden bulucaz

• Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    Valla bende vardı 1 ay öncesine kadar PC çökünce kaybettim

Edit:buldum sitede duruyormus hala (http://destek.herpa.com/index.php?/Knowledgebase/Article/View/55/0/polypad-7208-hd-yazilim-guncellemesi) buda link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equexks -- 5 Ağustos 2015; 21:19:33 >
  • teşekkür ederim hepinize
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.