Şimdi Ara

Çift SIM girişli Galaxy Note II ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çift SIM girişli Galaxy Note II ortaya çıktı

Kısa süre önce IFA 2012 fuarında tanıtılan ve ayrıntılı ön incelemesini yayınladığımız Galaxy Note II modelinin tek  SIM kart girişi taşıdığı belirtilmişti. Ancak bugün bir sitede ortaya çıkan görseller modelin çift SIM girişli bir varyantının daha olduğunu ortaya koydu.

Mydrivers sitesi tarafından elde edilen görsellerin Çinli Unicom operatörünün pazara sunmaya hazırlandığı Galaxy Note II modeline ait olduğu iddia ediliyor. Görselde dikkati çeken iki farklı SIM girişinin bulunması.

Girişlerin bir tanesi standart SIM kart içinken diğer ise microSIM kart için. Site modelin WCDMA+GSM çift bandı ile çalışacağını aktarıyor.

Modelin özellikleri ise uluslararası versiyondan farklı değil : 5.5 inçlik 720p ekran, 1.6GHz hızında çalışan Exynos 4412 dört çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 8MP arka kamera, 16GB/32GB/64GB depolama kapasitesi, hafıza kartı girişi ve Android 4.1 işletim sistemi.

Modelin China Unicom tarafından Ekim ayı sonunda Çin pazarına sunulacağı belirtiliyor.

Çift SIM girişli Galaxy Note II ortaya çıktı

• 64GB modeline bide 64SD tak tadından yenmez

• fazla sim girişi göz çıkartmaz.

• Şu malzemeyi biraz kaliteli yapsa kopya çekmeyi bıraksa samsung sınıfı geçecek.

• Samsung diger firmalar gibi bir özelliği bi modele,bir özelliği başka modele koyup farklı modeller satma uğruna kullanıcıyı tercih karmaşasına

sokmadan tüm özellikleri tek modelde buluşturmuş.tebrikler samsung..

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

Şu malzemeyi biraz kaliteli yapsa kopya çekmeyi bıraksa samsung sınıfı geçecek.

malzeme kalitesine katılıyorum, evet kaliteli değil ama samsung telefonların bir çoğu yüksekten düşünce kırılıp parçalanmıyor, ayrıca hafifler. bunun getirisi de bu. kopyaya ise hiç katılmıyorum tasarım anlamında. bu boyuttaki bir telefonu nasıl dizayn edebilirsin ki? sony değişik şeyler deniyor evet ama telefonları kalın oluyor. note 2 ve s3'e baktığımızda dümdüz telefonlar, tasarımları çok sade, dümdüzler ve kopya olduğunu düşünmüyorum.
  • iste bu sefer tam iş telefonu olmus. zengin is adamlarinin gonlunu feth edecektir...

• bu firmalar iyi telefon yapıyor ama eksikleri neler söyleyeyim çin malı telefonlardaki gibi tv yok + fm radio var ama kulaklıksız dinlenmiyor ve nokia ile kıyaslandığında ses mikrofon ve kamera performansı çok düşük bunların eklendiği ve çift hafıza kartı girişi ile sınırsız kart desteği olsa muhteşem olur + telefon açıkken kart çıkarıp takabilsek daha iyi olur.
    http://hakansalihoglu.kimdir.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bu firmalar iyi telefon yapıyor ama eksikleri neler söyleyeyim çin malı telefonlardaki gibi tv yok + fm radio var ama kulaklıksız dinlenmiyor ve nokia ile kıyaslandığında ses mikrofon ve kamera performansı çok düşük bunların eklendiği ve çift hafıza kartı girişi ile sınırsız kart desteği olsa muhteşem olur + telefon açıkken kart çıkarıp takabilsek daha iyi olur.

http://hakansalihoglu.kimdir.com/

bunu alan adam televizyon izlemez. bunu alan adam telefondan reklamsız izler tv'yi veya widweg olarak var istediğin kanal. bunu alan adamda şarkı orjinaldir ve istediği şarkı vardır. şahane bir telefon.

• Sanrim bu cihaz piyasayi supurecek. . Fiyati hakkinda hicbirsey soylenmemis ya da Ben gormedim. Merakla bekliyoruz bakalim Turkiye ye ne zaman gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung harika bir iş yaapmış olur,güçlü cihaz ve çift sim ;)

• 2 Sim girişi var ancak birisi micro diğeri normal sim yani burada şu ihtimalde öne çıkıyor: "Sim girişlerinden birisini seçmemiz ve tek başına kullanmamız gerekiyor olabilir"

• Cift simli telefonlar donanimi dusuk oldugu icin elestiriliyordu.

Samsungta vuruyum derken oldurmus:D

• şimdi biri çıkar der ıphone5te çift sim kart var ondan çalmışlar der hahaha adamın dibisin samsung
  • 64+64 2 SIM Jelly Bean birleşimi mükemmel gözüküyor :)

• Bildigin galaxy s3'ün büyümüş hali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evandro42

Sanrim bu cihaz piyasayi supurecek. . Fiyati hakkinda hicbirsey soylenmemis ya da Ben gormedim. Merakla bekliyoruz bakalim Turkiye ye ne zaman gelecek.

Emin ol bu cihaz Türkiye'ye gelmez

• Fiyatinin 890 $ Olacağını Gördüm Yabancı Bir Sitede Yani Orjinal Fiyatından Birazdaha Fazla Galiba...

• quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

Şu malzemeyi biraz kaliteli yapsa kopya çekmeyi bıraksa samsung sınıfı geçecek.

malzeme kalitesine katılıyorum, evet kaliteli değil ama samsung telefonların bir çoğu yüksekten düşünce kırılıp parçalanmıyor, ayrıca hafifler. bunun getirisi de bu. kopyaya ise hiç katılmıyorum tasarım anlamında. bu boyuttaki bir telefonu nasıl dizayn edebilirsin ki? sony değişik şeyler deniyor evet ama telefonları kalın oluyor. note 2 ve s3'e baktığımızda dümdüz telefonlar, tasarımları çok sade, dümdüzler ve kopya olduğunu düşünmüyorum.

Galaxy nexus kullanıyorum ve kasası çok sağlam geliyor.Arka taraf çok sert alt ve üstü ise kapaktan da sağlam.Sanırım Google'ın işi.Ama kötü bir yanı var telefonu birkaç kere 1.80metreden düşürdüm düşünce zarar gelmiyor ama kapağı ve bataryası fırlıyor.Sertlikten dolayı sanırım.
    Son olarak:arka tarafı biraz daha janjanlı olabilirdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.