Şimdi Ara

Oppo, 5 inç büyüklüğünde yeni bir model hazırlıyor olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oppo, 5 inç büyüklüğünde yeni bir model hazırlıyor olabilir

Dünyanın en ince akıllı telefonu sloganı ile Oppo Finder modelini piyasaya süren Çinli Oppo, dedikodulara göre dünyanın en ince 4 çekirdekli akıllı telefonunu Oppo Find5 X990'ü de yakında piyasaya sürecek. Ancak görünüşe göre bununla da yetinmeyen firma, 5 inçlik telefon-tablet melezi segmentine giriş yapmaya hazırlanıyor.

Cnmo sitesinin elde ettiği bilgilere göre Oppo Find5 şeklinde adlandırılacak olan modelde 5 inçlik Full HD bir ekran kullanılacak. Ppi değerinin 441'e çıktığı modelde işlemci Oppo Finder5 X990'da olduğu gibi 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064. Grafik tarafında Adreno 320 kullanılıyor.

İşletim sistemi olarak Jelly Bean kullanacak modelin ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor.

• Turkiye ye gelmedikten sonra isterse 100 inc cikarsinlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 441 ppi :O çinliler yapıyor usta
  • degerli arkadaslar cin de yasiyorum buradaki tum yabancilar icin bu yil
    telefon bayrami yili gibi hangi telefonu alacagimizi sasirdir. bu yil
    cin telefon firmalari gercekten cosmus durumda oppo.Xiaomi.zte. ve doger
    firmalar. buyukbir yaris icindeler dunyanin enbuyuk telefon pazari olmayolunda ilerleyen cinde ureticiler arasinda kiran kirana rekabet var bu da biz
    tuketicilere yariyor..oppo finder ilk ciktiginda oppo ofisinde incelemistim urunu gercekten tasarim ve incelik olarak cok iyi bir telefondu bu yeni
    cikacak telefonlari sabirsizlikla bekliyorum. eger baska bir cinfirmasi
    yeni cilgin bir tasarim ve ozellik sunmazsa alacagim telefon Oppo Find5
    serisi olacak

Oppo Find5 serisi cikar cikmaz donanimhaber de resim video ve detaylari
    paylasmayi dusunuyorum...

• vay canınaaaaa görüyo çançinçonları.

• degerli arkadaslar cin de yasiyorum buradaki tum yabancilar icin bu yil
    firmalar. buyukbir yaris icindeler dunyanin enbuyuk telefon pazari olmayolunda ilerleyen cinde ureticiler arasinda kiran kirana rekabet var bu da biz
    tuketicilere yariyor..oppo finder ilk ciktiginda oppo ofisinde incelemistim urunu gercekten tasarim ve incelik olarak cok iyi bir telefondu bu yeni
    serisi olacak

• incelemeni bekliyoruz malzeme kalitesi ve sağlamlığından da bahsedersen seviniriz.

• arada bir oppo'dur almis gidiyor.gsmarena'da konu bile edilmiyor...

• op op op oppo gangham style!

• quote:

Orijinalden alıntı: Reddemon35

incelemeni bekliyoruz malzeme kalitesi ve sağlamlığından da bahsedersen seviniriz.

sağlamlık ve malzeme testimi demiştin.

buyur dostum...
    http://www.youtube.com/watch?v=-CnKbphRfK4

• quote:

Orijinalden alıntı: mangdasire

441 ppi :O çinliler yapıyor usta

O ekran buyuk olasilikla lg nin.Htc ninde boyle bir ekranli telefon cikaracagi iddialari var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 8 Eylül 2012; 17:33:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük firmalar istese anında bu özelliklerde bir cihaz yapabilirler, ama ellerindeki teknolojiyi sırayla ve kademe kademe satarak ekstra kar elde etme çabasındalar.
    Bu çinli firma ise piyasada en üst hangi donanımlar varsa tek cihaza doldurup marka değerinden değil cihazın donanımı ile satış yapmayı planlıyor.
    Çünkü sıradan donanımlar kullansa kimsenin tercih etme sebebi olmayacak.
  • Bencede

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Büyük firmalar istese anında bu özelliklerde bir cihaz yapabilirler, ama ellerindeki teknolojiyi sırayla ve kademe kademe satarak ekstra kar elde etme çabasındalar.
    Bu çinli firma ise piyasada en üst hangi donanımlar varsa tek cihaza doldurup marka değerinden değil cihazın donanımı ile satış yapmayı planlıyor.
    Çünkü sıradan donanımlar kullansa kimsenin tercih etme sebebi olmayacak.

+1
  • çinli üreticiler dünya markalarını şu an bence rezil etmiş durumdalar ... bizim millet uyanamadı hala ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

degerli arkadaslar cin de yasiyorum buradaki tum yabancilar icin bu yil telefon bayrami yili gibi hangi telefonu alacagimizi sasirdir. bu yilcin telefon firmalari gercekten cosmus durumda oppo.Xiaomi.zte. ve dogerfirmalar. buyukbir yaris icindeler dunyanin enbuyuk telefon pazari olmayolunda ilerleyen cinde ureticiler arasinda kiran kirana rekabet var bu da biztuketicilere yariyor..oppo finder ilk ciktiginda oppo ofisinde incelemistim urunu gercekten tasarim ve incelik olarak cok iyi bir telefondu bu yeni cikacak telefonlari sabirsizlikla bekliyorum. eger baska bir cinfirmasiyeni cilgin bir tasarim ve ozellik sunmazsa alacagim telefon Oppo Find5 serisi olacakOppo Find5 serisi cikar cikmaz donanimhaber de resim video ve detaylaripaylasmayi dusunuyorum...

Abi biz burda telefon sefilliği çekiyoruz ya alıycam ehe ehe orta segmen bile kazık :S

• Adamlar ucuza kaliteli ürünler satıyorda. Getiren adam gibi ithalatçı firma yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

degerli arkadaslar cin de yasiyorum buradaki tum yabancilar icin bu yil
    serisi olacak

Oppo Find 5 çıktığında türkiyeden nerden ve kaça alacağız,türk operatörleriyle sıkıntısız kullanmak kaydıyla tabiki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.