Şimdi Ara

HTC Desire X inceleme 'Yeni Fiyat/Performans Telefonu' video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
1
Favori
55.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin popüler telefonlarının yer aldığı Desire ailesinin yeni üyesi Desire X, sahip olduğu donanımsal özellikler ve fiyat aralığıyla firmanın en iddialı modellerinden biri olma özelliği taşıyor. Bu videomuzda yeni lansmanı yapılan Desire X'i bütün detaylarıyla değerlendiriyoruz.

• Teşekkürler elinize sağlık

• Cihazın dengi Ace 2 ve Xperia Sola ama Sola ve Ace 2 de Mali 400 GPU varken kimse bu cihazın yüzüne bakmaz Ace 2 de 800mhz çift çekirdek Cortex A9 var ama küçük bir yazılımsal oynama ile 1 GHz kullanabilirsiniz Ram olarak aynılar.

• teşekkürler inceleme için saolun :)

• Bizim operatörlere gün doğdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesona -- 7 Eylül 2012; 19:30:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldığı antutu benchmark scoru ile xperia u ace 2 gibi rakiplerini geride bırakabiliyor, şu an için tek eksisi 480p çekim yeteneği gibi duruyor ancak söylendiği gibi custom romlar ile bu sorun aşılabilir, eğer uygun bir fiyattan satılırsa orta segmentin tartışmasız f/p telefonu olabilir

• Xperia Neo V mi dediniz cihaz dengi için Xperia Sola ve Ace 2 mevcut ki bunlar yine alt seviyede kalıyor ...

Cihazın asıl Dengi Samsung Galaxy S Advance i9070P ki üzerinde NovaThor U8500 1 GHZ cpu var 768 Ram var Tek çekirdek Mali400MP GPU mevcut ki @HooMie zaten üsste bahsetmiş ...

Galaxy S Advance rakibi diyorum çünkü bu cihazda daha fazlası mevcut AMOLED ekran var 1.3 mp ön kamera mevcut 5 MP 720P video çekebilen kamera var i9070P modelinde NFC var kısacası varda var ve Hepsiburada fiyatı 999 liraya kadar indi ilk çıktığında rakibi olmadığı için o segmentte 1299 liradan çıktı ama rakip var ve rakip olduğu için elbet dahada fiyat kıracaklardır tamam üzerinde 2.3.6 var ama Samsung şuan hepimiz biliyoruz daha Galaxy S III // Note ve S II cihazlarına Android 4.1.1 JB vermedi kuvvetle muhtemel yıl bitmeden i9070 e güncelleme gelecektir...

Desire X e gelince bu telefondan pek umutlu değilim anca fiyatı 800 lira bandında çıkarsa bişiler yapabilir 999 Liradan çıkarsa zaten Cortex A9 tasarımlı cihazlar bol... Desire X teki işlemciye aslında CortexA8.5 demek mümkün ama Adreno 203 bende olmamış ...

Malzeme kalitesine diyecek lafım yokta cihazın muhadili daha güçlü cihazlarda piyasada mevcut olduğundan tercih edileceğini hiç düşünmüyorum doğrusu ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 7 Eylül 2012; 19:35:24 >

• baya tempolusunuz bu aralar.

• ACE 2 bencede alınabilir bir ürün 749TL den geçen gün kampanya vardı.

Hatta 420p video çekim - ramin düşük olması - ön kamera yok - HDMI yok ( - atrix + arc de bile var ) bazen bir cihaza JB 4.1 gelmesi biraz anlamsız fiyatını haketmeyecek bir ürün. bol reklam - gereksiz ürün gamı olmuş....

ZARAR ETMEK HAK SANA HTC ..... !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 7 Eylül 2012; 19:53:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

Cihazın dengi Ace 2 ve Xperia Sola ama Sola ve Ace 2 de Mali 400 GPU varken kimse bu cihazın yüzüne bakmaz Ace 2 de 800mhz çift çekirdek Cortex A9 var ama küçük bir yazılımsal oynama ile 1 GHz kullanabilirsiniz Ram olarak aynılar.

O cihazlarda kullanilan mali 400 tek cekirdekli versiyonu kullanilmis exynos soc takiler 4 cekirdekli versiyonu var ve islemciside 800mhz cift cekirdek fakat bu cihazin performansina yakin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Cihazın dengi Ace 2 ve Xperia Sola ama Sola ve Ace 2 de Mali 400 GPU varken kimse bu cihazın yüzüne bakmaz Ace 2 de 800mhz çift çekirdek Cortex A9 var ama küçük bir yazılımsal oynama ile 1 GHz kullanabilirsiniz Ram olarak aynılar.

O cihazlarda kullanilan mali 400 tek cekirdekli versiyonu kullanilmis exynos soc takiler 4 cekirdekli versiyonu var ve islemciside 800mhz cift cekirdek fakat bu cihazin performansina yakin.

Biliyorum ama tek çekirdek Mali 400 bile Adreno 203 den iyidir benim telefonum Galaxy S i9000(PowerGX 400) arkadaşımın HTC Sensation XE(Adreno 220) GPU anlamında yarışıyor ve yakın sonuç alıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Biliyorum ama tek çekirdek Mali 400 bile Adreno 203 den iyidir benim telefonum Galaxy S i9000(PowerGX 400) arkadaşımın HTC Sensation XE(Adreno 220) GPU anlamında yarışıyor ve yakın sonuç alıyor

powervr sgx540 eski olmasina ragmen guclu bir gpudur.Zaten bir cok ust seviye cihazda kullaniyor

• ön kamera olmaması büyük eksiklik bence ama genel anlamda güzel cihaz.

• Gider atrix alır keyfine bakarsın.Herşey daha iyi ve çok daha uygun.

• Eski telefonum Galaxy S'in kamera flaşı olsa bunu yerden yere vurmaya yeterdi herhalde... Ederi en fazla 700-750TL olan bir cihaz. Bu arada test edilen oyunun da grafikleri iyi denmiş ama bence kötüydü.Biraz reklam gibi, daha doğrusu ergenlere tanıtmak için olmuş gibi. Aklı başında, yaşı ve yeterince parası olan birisi zaten bu cihazı tercih etmez... Galaxy S Plus ile donanım olarak yarışabilecek bir cihaz. Fotoğraf çekimi ve ram haricinde gelecek görmüyorum bu cihazda...

• 1000 liranın altı 999 Tl olur fiyatı
  • arkadaşlar tam yerine düşüm galiba bende telefon alma çabasındayıöm samsung w,ace 2 ve xperia sola üçlüsü arasında kaldım ama ben sony nin menüsünü hiç bilmiyorum karışık gele bilir tavsiyeniz ne yönde olur .internet az buçuk oyun tarzında kullanacağım 750 tl yi geçmiyecek şekilde fotoğraf çekmesi önemli değil.tavsiyeniz ne yönde olur.benim içimden wonder geçiyor ama ace 2 daha iyiise onayöneleyim.ilgilenenlere teşekkürler.
  • açıkcası fiyatı ne olursa olsun bence fiyat performans ürünü olmaz bu telefon
  • 768 MB ram güncellemeler için yeter şart ise bakalım Desire S de alacak mı Jelly Bean güncellemesi.

Bir Desire S kullanıcısı olarak HTC'nin güncelleme politikasından çok şikayetçiyim, bu telefonun da JB den sonraki güncellemeyi alacağını düşünmüyorum.

• Desire C gibi en alt seviye bir telefon 700 tl gibi bir fiyata satılıyorsa bu ülkede bu telefonda 999 tl olur. Evet 1000 tl'nin altında yalan değil!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.