Şimdi Ara

SWISS MADE EDOX ERKEK KOL SAATİ SON FİYAT:400TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Saati yaklaşık 4-5 ay önce yurtdışına çıkan bir arkadaşıma aldırttım.Gümrükte sorun olmaması sebebiyle kutusuz bir şekilde koluna takarak getirdi.
    7-8 kerede ben kullandım toplamda 10kez bile kola takılmadı.Gerçekten çok çok temizdir bu konuda hiç şüpheniz olmasın.
    Orijinalliğini istediğiniz saatçiye sorabilirsiniz saatime sonuna kadar kefilim.
    Resimler saate ait orijinal fotoğraflardır.
    Piyasada benzer modelleri 1200-1500Tl arasında satılıyor.Saat bana yurtdışından 780tl'ye geldi.
    Nakit almak isteyen arkadaşlar için fiyatım:650TL--->630TL--->600TL--->550TL--->500TL---->400TL SON FİYAT
    Takas olarak kafama yatan, garantili ve fiyatı şişirilmemiş cep telefonu, laptop vs ile düşünebilirim

Saatin başlıca özellikler:
    -swiss made
    -paslanmaz çelik kasa
    -saniye ve tarih göstergeli beyaz kadran
    -gerçek sapphire crystal çizilmez cam
    -siyah renk gerçek deri kordon
    -3atm su geçirmezlik

EDOX MARKASI HAKKINDA KISACA

Edox Saatin hikâyesi basit bir aşk hikayesiyle 1883 yılında başladı. Christian Rüfli-Flury son derece yetenekli bir saatçiydi. Eşi Eva-Maria ya, 25. doğum günü için tasarlanmış bir cep saati vermeye karar verdi ve hediye etti. Daha sonra da eşi Eva-Maria kocasını kendi saat şirketini kurmaya ikna etti.
    Saat şirketinin adı da EDOX'tu, EDOX eski yunanca da Saat anlamına geliyordu. Kum saati logosu da Edox'un logosu oldu.

Cep saatiyle başlayan üretim, Delfin Saat modeliyle üretime devam etti ve 200 metreye kadar suya dayanan saatler üretti. Devrimci Edox saatler artık su geçirmez saatlerde kriter bir saat markası oldu.
    Edox yenilikçiliğine 1965 yılında ürettiği 500 metreye kadar suya dayanıklı bir modelle devam etti.
    Yine ince saat denilince İlk akla gelen saat markalarından birsi EDOX saatlerdir. 1.4 MM kalınlığında ürettiği, üstelik takvimli saat motoruyla da büyük bir başarı elde etti. İnce takvimli motorlu saatleriyle kırdığı dünya rekoru henüz aşılamadı. Dünyanın en ince saatlerini EDOX saat markası üretir.
    2006 Yılında, EDOX Saat, uzay araştırmalarından üretilen, Titanyum, karbon ve seramik gibi malzemelerden, 500 metre su geçirmez saat koleksiyonunu başlattı.
    Dünya Rally Şampiyonası resmi sponsorluğuyla Otomobil yarışlarına büyük destek verdi.

Edox, saatçileri sattığına pişman eden bir saat markası. Çünkü Edox saat satın alan bir müşteri uzun süre problemsiz kullandığı için tekrar saat satın alma ihtiyacı duymaz.
    Edox saat en kaliteli malzemeleri kullanır ve kaliteden asla ödün vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobe_bryant1977 -- 1 Ekim 2013; 17:00:03 >

• takip
  • mobil sürüm kullandığınız için resimleri göremiyorsunuz sanırım
  • Resim şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatin fotoğrafları gorunmuyor dostum. Bir daha yüklemeyi dener misin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobil sürümlerde resimler gözükmüyor arkadaşlar.
    Bilgisayarınızdan girince göreceksiniz.İsteyen mail adresini verirse yollarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobe_bryant1977

mobil sürümlerde resimler gözükmüyor arkadaşlar.
    Bilgisayarınızdan girince göreceksiniz.İsteyen mail adresini verirse yollarım

pc dende gözükmüyor ama resme tıklayınca resim açılıyor yüklemede hata olmuş

takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.