Şimdi Ara

HTC Accord ile ilgili yeni bir görsel yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC Accord ile ilgili yeni bir görsel yayınlandı

HTC'nin Windows Phone 8 platformuna sunacağı orta seviye model olması beklenen Accord kod adlı akıllı telefon ile ilgili bir Xda üyesi tarafından yeni bir görsel paylaşıldı.

Görselde yeni modelin Windows Phone 8X şeklinde adlandırıldığı görülüyor. İşlemci tarafında 1.2GHz hızında çift çekirdekli bir model işaret edilmiş. Bu işlemcinin Qualcomm Snapdragon S4 MSM8260A olduğu sanılıyor. Ancak bazı kaynaklar  Droid Incredible 4G LTE modelindeki Qualcomm MSM8960 işlemcinin kullanıldığını belirtiyor. 

Ekran ise 4.3 inç. Yine önceki iddialara göre bu ekran Super LCD2 panel ve 720p çözünürlük sunuyor.

1GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, 8MP f/2.0 diyafram açıklığına sahip LED flaşlı arka kamera, geniş açılı ön kamera, her iki kamerada 1080p video kaydı imkanı, microSIM, NFC, microUSB, Bluetooth, WiFi, GPS, Beats Audio teknolojisi şeklinde modelin özellikleri listelenmiş.

HTC'nin Windows Phone 8 modellerinde One serisindeki ImageChip yongalı kamera teknolojisine yer verip vermeyeceği belirsiz. Modelde her iki kamerada 1080p kayıt imkanı olması da dikkat çekici bir gelişme.

Windows Phone ekosisteminde ana ekrana müdahale mümkün olmadığı için HTC, Sense arayüzünden bazı esintileri de modele aktarmış. Örneğin saat ve hava durumu bilgisi HTC Hub adındaki bir canlı karo ile ana ekranda yerini alıyor. 

Görsel ne kadar gerçek bilinmiyor ancak Windows Phone 8 işletim sistemi ile heyecan uyandırıcı modeller göreceğimiz bir gerçek.

• Nokia'nın gerisinde bir model gibi duruyor.

• 820 vs Accord :D :D

• WP8'li telefonda NOKIA'dan başkasını düşünmem bile!

• Haberde okuyunca dikkatimi çekti, WP8de ana ekran bütün ceplerde aynı olacak.

• Ana ekran çok karışıl, huzur yok sadelik yok, itici

• 4.3 inç Windows Phone 8 için küçük kalacağını düşünüyorum, umarım öyle olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ana ekran çok karışıl, huzur yok sadelik yok, itici

Ekrana alisinca cok sade oldugunu goreceksin tabi alirsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows Android'i tahtından edeceğe benziyor.Türkiye'ye gelse de incelesek canlı canlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

Windows Android'i tahtından edeceğe benziyor.Türkiye'ye gelse de incelesek canlı canlı.

Dünyaca ünlü analistlerin bile böyle bir öngörüsü yok. Aksine WP8'in sunulmasının iphone kullanıcı kitlesini daha çok etkileyeceği, 3-4 yıllık bir kullanım sonucunda da %20-30 pazar payı seviyelerine gelebileceği, android'in yine%50-60 sevilerinde bir kullanım oranında bulunacağı belirtiliyor. Kaldı ki bu iyimser WP8 tahmini. WM7-7.5 düzeyinde kalıp çakılması da ihtimal dahilinde. Bu nedenle beklemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekorender -- 7 Eylül 2012; 22:35:54 >
  • Nokia'nın altında ezilir htc...

• quote:

Orijinalden alıntı: ekorender

quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

Windows Android'i tahtından edeceğe benziyor.Türkiye'ye gelse de incelesek canlı canlı.

Dünyaca ünlü analistlerin bile böyle bir öngörüsü yok. Aksine WP8'in sunulmasının iphone kullanıcı kitlesini daha çok etkileyeceği, 3-4 yıllık bir kullanım sonucunda da %20-30 pazar payı seviyelerine gelebileceği, android'in yine%50-60 sevilerinde bir kullanım oranında bulunacağı belirtiliyor. Kaldı ki bu iyimser WP8 tahmini. WM7-7.5 düzeyinde kalıp çakılması da ihtimal dahilinde. Bu nedenle beklemekte fayda var.

Wm 7x Nokia batırdı bari sıvamasın diye çıkarıldı.O konuda bi iddaları yoktu.Benim tek derdim şu Android'deki gibi cebimde şarj aleti taşımak istemiyorum.Ama bakalım Türkiye'ye bi gelsinde.

• WP7.5 kullanıcısı olarak yeni nesil WP8 leri heyecanla bekliyorum. Arkadaşlar Wp nin menüsü gayet sade merak etmeyin 3-4 günde alışıyorsunuz şu anda diğer işletim sistemleri bana zulum gibi geliyor. Wp8 de nokia dışında bişi almak mantıksız gibi geliyor banada çünkü HTC ve Samsung yazılım olara çok zayıf kalıyor. nokia maps tek başına nokia almak için bir neden, birde polikarbon tasarımı eklemek lazım

• Honda'dan dava yolda beyler söylemedi demeyin

• bugune kadar tanitilan (veya gorseli paylasilan) samsung ativ s- nokia 820/920 - htc accord ......3 u de ayni donanimi paylasiyor.tum firmalarin ilk seri telefonlari bu sekilde cikacak herhalde....

Qualcomm MSM8960 ciftcekirdek islemci - adreno 225 gpu standarta bindi...bakalim huawei nasil birsey tanitacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlıktaki "HTC Accord" ibaresini görünce aklına "Honda Accord" gelen sadece ben miyim
  • incelemelerin hepsıne bakın WP8 in sadece ana ekranında gezıyorlar daha WP8 in ana menusunu gosteren bır video goremedım butun resımlerde vıdeolarda retro arayuzle karsılasıyoruz

• wp8 platformunda umarım tüm markalar rekabetci olur.Htcden ümitliyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Başlıktaki HTC Accord ibaresini görünce aklına Honda Accord gelen sadece ben miyim

Evet sensin

• Windows Phone'un arayüzü müthiş, çok farklı ve o animasyonlar geçişler sanat eseri. Ayrıca çok stabil sırf Windows Phone için bile alırım ama hele bi tanıtılsın Nokia Lumia 920'nin üzerinde bişey çıkması lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.