Şimdi Ara

Casio, Bluetooth uyumlu yeni G-Shock serisini satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Casio, Bluetooth uyumlu yeni G-Shock serisini satışa sunuyor

Haziran ayında Japonya'daki belirli Android cihazlarla uyumlu G-Shock Bluetooth GB–6900 saat modelini satışa sunan Casio, yeni ürünlerle kapsama alanını genişletmeyi planlıyor.

Yeni tanıtılan iki seri GB–6900AA ve GB-5600AA, Bluetooth 4.0 bağlantı standardını kullanıyor ve şimdilik sadece iPhone 4S ile uyumlu olarak çalışıyor.

Satışa sunulduğu aynı dönemde uygulama mağazasında yerini alacak G-Shock+ uygulaması ile saat ve telefon arasındaki etkileşim sağlanıyor. Gelen arama ve yeni email bildirimi, iPhone titreşim ve alarm özelliklerini saatten aktive edebilme, saati telefona göre ayarlayabilme, telefondan uzaklaşınca titreşim verme, hareket sensörü ile telefona yaklaştığında otomatik bağlanma işlemleri bu uygulama vasıtasıyla yapılabiliyor.

GB-6900AA modelleri Ekim ayında, GB-5600AA modelleri ise Kasım ayında 230$ fiyat etiketiyle Japonya'da piyasaya sürülecek. Global satış planı ise bilinmiyor.

• Büyük ekranlı telefon kullananlar ve sık sık ceketinin cebinden çıkarmak istemeyenler için birebir

• Bence tasarımlarının artık daha ciddi yapılması lazım. Çoğu bana hala 10 sene öncesini anımsatıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımlar ciddiyetsiz görünüyor.
  • telefondan uzaklaşınca uyarı vermesi güzel bir özellik.telefonu biryerde unutma , cepten düşürme ya da çalinma olaylarinda işe yarar diye düşünüyorum.

• Görünüm daha güzel olsaydı iyiydi
  • Kimse bu saatleri tasarımına bakıp almıyor zaten...
  • Sonucta bir aksesuar ve daha iyi tasarlanmalıydı bence
  • adamlar hala eski tasarımdan devam
  • 230 dolar etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Bence tasarımlarının artık daha ciddi yapılması lazım. Çoğu bana hala 10 sene öncesini anımsatıyor.

Bencede eski çocuk saatlerinden farksız.

• tasarımları çok dandikk

• quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Bence tasarımlarının artık daha ciddi yapılması lazım. Çoğu bana hala 10 sene öncesini anımsatıyor.

Ciddi derken? Neye göre, kime göre? Outdoor kategorisindeki bir ürün için fazlasıyla şık ürünler bence. Bence diyorum, çünkü bu işin bir kıstası yok. Bence şık, sence ciddi değil.

Bu saati alan adam her şeyden önce işlevine bakar, tipine değil.
  • Sadece İphone ile uyumlu olması kötü olmuş
  • mühi olan işlev 150 tl lık casıonun yaptığı işi 800 tl lık seıko yapmıyor bılgınıze !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.