- x
Piranha Business II Tab 7-9-9.7-10.1 İnceleme,Destek,Aksesuar Forumu(ANA KONU)
296 Cevap90671 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

181 Mesaj
3 Ocak 2013; 10:19:32 

quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Boyut olarak hangisini aldınız?

merhaba,

9" modelinden aldım sorunsuz gayetguzel kılıflarıda 29TL dusmus kullanıslı ıslemcı bellek cıkısları guzel fıyatına gore acık konusayım piranhadan böyle performans beklemıyordum.

Her Başlangıcın Bir Sonu Vardır. Sonları İnsanlar Kendi Yaratır.

181 Mesaj
3 Ocak 2013; 10:20:33 

merhaba,

9" modelinden aldım sorunsuz gayetguzel kılıflarıda 29TL dusmus kullanıslı ıslemcı bellek cıkısları guzel fıyatına gore acık konusayım piranhadan böyle performans beklemıyordum.

Her Başlangıcın Bir Sonu Vardır. Sonları İnsanlar Kendi Yaratır.

23 Mesaj
4 Ocak 2013; 5:42:32 

quote:

Orijinalden alıntı: I WANT YOU

http://www.mcj.com.tr/m...nfo.htm?itemCode=100354
sipariş verdik hadi hayırlısı

Ürün elinize ulaştı mı ? Bende aynı yerden sipariş geçmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

286 Mesaj
4 Ocak 2013; 12:52:57 

quote:

Orijinalden alıntı: loftuk

Ürün elinize ulaştı mı ? Bende aynı yerden sipariş geçmeyi düşünüyorum.

ben de bu siteyi merak ediyorum...elinize ulaştı mı?

http://www.yemekyapiyorum.net

13 Mesaj
4 Ocak 2013; 13:16:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Q_mes

ben de bu siteyi merak ediyorum...elinize ulaştı mı?

daha önce buradan alışverişim olmuştu ona güvenerek 3 tane sipariş verdik kargoya daha bugün verilmiş henüz ulaşmadı

1 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:47:25 

arkadaşlar piranha tab 7 aldım, internetten e-kitap indirdim bi kaç tane .epub formatında , tablete attım ama bulup açamıyorum nasıl çalıştırabilirim yardımcı olursanız sevinirim..

4 Mesaj
4 Ocak 2013; 22:21:47 

arkadaşlar Piranha Tablet 7 aldım f klavye taktım yazıyor fakat q olarak tanımlıyor f e nasıl çevire bilirim ? yardımcı olursanız çok sevinirim.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34göksel -- 4 Ocak 2013; 22:23:30 >

286 Mesaj
5 Ocak 2013; 11:12:54 

piranha tab 2 ile tab 3 arasında ne fark var...

5 Mesaj
6 Ocak 2013; 11:29:21 

Piranha Business III Tab 9.0 aldım 1 hafta önce.
Piranha Business II Tab 9.0 arasındaki fark kapasitesi. TAB III 16 GB. TAB II 8 GB

456 Mesaj
7 Ocak 2013; 2:41:46 

amaç tv den internete girmek. 2 seçeneğim var 1.seçenek bir tablet alıp hdmi bağlantısı ile tabletteki görüntüyü tvye aktarmak 2. seçeneğim android tv box alıp
hdmi çıkışı ile yine görüntüyü tv ye aktarmak. dark evo pad in ve piranha bussines tabletin ekran çözünürlükleri 800 x 480

dark evopad in reklam caps i
0

piranha bussines tablet in reklam caps i
0

sorum şu. Bu tabletler hafızalarındaki 1080p çözünürlükteki filmleri veya kendi desktop görüntülerini 1080p olarak hdmi kablo ile aktarabiliyorlar mı
yoksa ekran çözünürlükleri 800 x 480 olduklarından dolayı 800 x 480 olan çözünürlüğü upscale edip görüntü kalitesi bozulmuş şekilde 1080p olarak mı veriyorlar?

94 Mesaj
7 Ocak 2013; 9:44:04 

Perşembe günü aldım cumartesi günü ürün elimdeydi. Tek eksiği ekran çözünürlüğü bana göre. Ürünü satmayı düşünüyorum isteyen olursa aldığım fiyattan 230 liraya satabilirim.

insan büyüdükçe hayalleri küçülürmü?

212 Mesaj
7 Ocak 2013; 9:44:08 

Bikaç arkadaş aksesuar sorunu olduğunu söylemiş, halen devam ediyomu bu sorun yoksa mağzalarda mat ekran koruyucu, kılıf vs bulabilir miyim?

\ Zalman Z11 Plus ~ Asus P8Z77 V-LX 2400Mhz ~ Intel Core i5-3570 ~ Corsair Vengeance 4GB 1600Mhz ~ Powercolor HD 7970 PCS+ Vortex II ~ Razer Lycosa/

356 Mesaj
8 Ocak 2013; 11:09:12 

Piranha Business 9" Tablet aldım fiyat+kalite karşılaştırmasını yaparsanız gayet performanslı bir ürün... Isınma problemi kesinlikle sıkıntı oluşturmaz.

Ürüne ait kılıf vs. http://urun.gittigidiyo...t-pc-kilif-orj-69720246 heryerde bulunabiliniyior. Kesinlikle tavsiye ederim.

^Her bilgi sahibinin üstünde daha iyi bir bilen vardır. ^ (Yusuf Suresi-76-KURAN)

286 Mesaj
14 Ocak 2013; 8:30:31 

ben de mcj.com.tr den aldım. Yeni bir site. bazı ufak tefek sıkıntılar oldu ama tablet sorunsuz elime geçti.. Tablet çok fazla özellik aramayanlar için ideal. Wifi 2 yan odadan rahat çekiyor. Hızı fena değil. Harici klavye ile mükemmel oldu.

400 Mesaj
14 Ocak 2013; 15:31:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Q_mes

ben de mcj.com.tr den aldım. Yeni bir site. bazı ufak tefek sıkıntılar oldu ama tablet sorunsuz elime geçti.. Tablet çok fazla özellik aramayanlar için ideal. Wifi 2 yan odadan rahat çekiyor. Hızı fena değil. Harici klavye ile mükemmel oldu.

Business II Tab 9 tabletten HB üzerinden sipariş verdim ama ürün ellerinde yok herhalde siparişiniz tedarikçiden bekleniyor yazıyordu,forumda araştırma yaparken yazdıklarınızdan sonra mcj.com.tr sitesinde aynı ürünü daha uygun fiyata görünce telefonla fiyat ve kargo onayını alıp siteye üye olup sipariş verdim tabiki öncelikle HB siparişini iptal ettirdim
Sizden ricam Tablet Tv bağlantısını yaptıysanız performansını yazarsanız sevinirim
Tabletinizi güle güle kullanın

quando dava comida aos pobres, me chamavam de santo. quando perguntava por que os pobres nada tinham para comer, me chamavam de comunista.Yoksullara yemek verdiğimde bana aziz diyorlar,Yoksulların "niye yemeği yok" diye sorduğumda ise Komünist!!!dom helder camara (1909-1999)

286 Mesaj
16 Ocak 2013; 21:20:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Focuser

Business II Tab 9 tabletten HB üzerinden sipariş verdim ama ürün ellerinde yok herhalde siparişiniz tedarikçiden bekleniyor yazıyordu,forumda araştırma yaparken yazdıklarınızdan sonra mcj.com.tr sitesinde aynı ürünü daha uygun fiyata görünce telefonla fiyat ve kargo onayını alıp siteye üye olup sipariş verdim tabiki öncelikle HB siparişini iptal ettirdim
Sizden ricam Tablet Tv bağlantısını yaptıysanız performansını yazarsanız sevinirim
Tabletinizi güle güle kullanın

maalesef elimde mini hdmi dönüştürücü olmadığından tv ye bağlayıp deneyemedim..

3335 Mesaj
16 Ocak 2013; 23:04:30 

Ben aldım , ben yandım , eller yanmasın vermeyin paranızı böyle şeylere.

Harici modem için PPP Widget kullanıyorsunuz . kendi tarayıcısı yok playden indiriyorsunuz . bi sayfaya tıklıyorum kapatayım mı bekliyeyim mi diye soruyor .
Şarjı Allah var 10 saat gidiyor . Zaten 10 saat prizsiz bir yerde durmuyorum ben. Business Tab II 9" var bende.

Çok yavaş , o parayı biriktirin gidin kaliteli birşey alın . Ben gece yatakta yorganın altından film izlemek için kullanıyorum (youtube programıyla youtubeden video izliyorum )

Nette dolaşayım falan derseniz ölüm . ben heves olarak aldım bin pişman oldum . havaya çar çur etsem daha iyiydi.

36 Mesaj
17 Ocak 2013; 11:09:30 

quote:

Orijinalden alıntı: cekmece

amaç tv den internete girmek. 2 seçeneğim var 1.seçenek bir tablet alıp hdmi bağlantısı ile tabletteki görüntüyü tvye aktarmak 2. seçeneğim android tv box alıp
hdmi çıkışı ile yine görüntüyü tv ye aktarmak. dark evo pad in ve piranha bussines tabletin ekran çözünürlükleri 800 x 480

0

0

sorum şu. Bu tabletler hafızalarındaki 1080p çözünürlükteki filmleri veya kendi desktop görüntülerini 1080p olarak hdmi kablo ile aktarabiliyorlar mı
yoksa ekran çözünürlükleri 800 x 480 olduklarından dolayı 800 x 480 olan çözünürlüğü upscale edip görüntü kalitesi bozulmuş şekilde 1080p olarak mı veriyorlar?

Business tab 10.1 tv deki goruntusu gayet basarili digerlerini bilemem

32 Mesaj
18 Ocak 2013; 14:15:26 

quote:

Orijinalden alıntı: HarryBlade

Harici modem için PPP Widget kullanıyorsunuz . kendi tarayıcısı yok playden indiriyorsunuz . bi sayfaya tıklıyorum kapatayım mı bekliyeyim mi diye soruyor .
Şarjı Allah var 10 saat gidiyor . Zaten 10 saat prizsiz bir yerde durmuyorum ben. Business Tab II 9" var bende.

Çok yavaş , o parayı biriktirin gidin kaliteli birşey alın . Ben gece yatakta yorganın altından film izlemek için kullanıyorum (youtube programıyla youtubeden video izliyorum )

Nette dolaşayım falan derseniz ölüm . ben heves olarak aldım bin pişman oldum . havaya çar çur etsem daha iyiydi.

bu arkadaşa katılıyorum
bende ucuz diye aldım internette bi sayfayı açması eziyet gibi
sadece ufak tefek oyunları oynamak için kullanabilirsiniz
bende tab 2 9' olan urun var
kesinlikle almayın derim

1595 Mesaj
18 Ocak 2013; 23:45:27 

quote:

Orijinalden alıntı: bashkan

bu arkadaşa katılıyorum
bende ucuz diye aldım internette bi sayfayı açması eziyet gibi
sadece ufak tefek oyunları oynamak için kullanabilirsiniz
bende tab 2 9' olan urun var
kesinlikle almayın derim

opera gayet hızlı

Burda, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor.. Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş.. Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz.. Bizle...r Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık... Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bir Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız.. Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olucağımıza inandık.. Ama Olamayacağız.. Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız..

104 Mesaj
19 Ocak 2013; 2:15:21 

selamlar bu gün piranha bus 2 9inc tablet aldim fakat bu android çok skti artik. Sizce bu tablete windows 8 mobile kurabilir miyiz merak ettim

3335 Mesaj
19 Ocak 2013; 18:00:09 

parçayı yok benimkinin dokunmatiği kendiliğinden çatladı oynarken , ne telefon numaralarıyla ulabiliyorsunuz nede başka birşey almayın !

3335 Mesaj
19 Ocak 2013; 20:15:12 

quote:

Orijinalden alıntı: decibelshock

selamlar bu gün piranha bus 2 9inc tablet aldim fakat bu android çok skti artik. Sizce bu tablete windows 8 mobile kurabilir miyiz merak ettim

kurabilirsiniz sanal olarak.

104 Mesaj
19 Ocak 2013; 21:40:44 

quote:

kurabilirsiniz sanal olarak.

nasil olucak bilgilendirir misiniz veya yapan varsa bi link gosterir misiniz bulamadim ben saygilar

50 Mesaj
19 Ocak 2013; 22:26:15 

Arkadaşlar merhaba,

10.1 için ilk şarj süresi nedir acaba? 6 saat oldu kapalı halde hala kırmızı ışık yanıyor!

Teşekkürler

3335 Mesaj
20 Ocak 2013; 0:47:10 

google yazarsaniz bulabilirsiniz ama coooook yavas oluyor.

3335 Mesaj
20 Ocak 2013; 0:52:04 

pilinizin ah degeri bolü sarj cihanizin a degeri size sonucu verir.

2202 Mesaj
20 Ocak 2013; 11:11:50 

dun 10.1 aldim fakat ekranin ust kenari ekranin tamamina gore daha parlak. bu sorun neden olur? gidip degistireyim mi?

Resim ters cikmis olabilir. Cizgiyi gorursunuz zaten
0

602 Mesaj
20 Ocak 2013; 12:46:12 

quote:

Orijinalden alıntı: I WANT YOU

http://www.mcj.com.tr/m...nfo.htm?itemCode=100354
sipariş verdik hadi hayırlısı

nasıl kardeş ?

13 Mesaj
20 Ocak 2013; 12:50:31 

quote:

Orijinalden alıntı: blueice32

nasıl kardeş ?

performans olarak beklediğimden iyi açıkcası

30 Mesaj
20 Ocak 2013; 17:38:04 

quote:

Orijinalden alıntı: cekmece

0

0

1080p olarak hdmi kablo ile görüntü bozulmadan aktarıyor.

30 Mesaj
20 Ocak 2013; 17:49:47 

quote:

Sana katılmıyorum. Cihaz fiyatına göre iyi. İnternette gayet rahat ve hızlı dolaşabiliyorum. bende Piranha Business II Tab 7.0" var.

3335 Mesaj
20 Ocak 2013; 17:58:05 

internet mi hizli ? igrenc her uygulama hata veriyor. hayatinizda hic tablet kllanmadiysaniz tabi.

400 Mesaj
20 Ocak 2013; 19:32:44 

Arkadaslar Merhaba
mcj.com.tr den siparisini verdigim Piranha Tab ll 9 cihazim 2 gundur elimden dusmeden kullanimda,zaten bu mesajida tabletten yaziyorum gordugum seyleri
belirteyim
Cihaz guzel duruyor
Pil dayanikli
Ekran cozunurlugu dusuk ama rahatsiz etmiyor
Ustundeki tarayici yaramaz marketten OPERA indirin
Hem normal hem mini USB girisi olmasi guzel
Ses ne yetersiz ne bangir bangir
Oyun yukledim Angry birds space,Temple run,Bowling,gibi sorunsuz takilmasiz oynatiyor
Gelelim yumusak karnina. Wifi olayi biraz oncesine kadar beni ve hanimi cihazdan sogutmustu Laptoplarimizin sorunsuz baglandigi aga zor baglanip aninda dusuyordu,tableti alip kayinpedere gittim cunku onlarda Turkcell Superonline kullaniyorlar birde ne goreyim bizde nazlanan tablet orda show yapiyor, fark ne derseniz bizdeki modem Huawei kayinpederdeki modem Tilgin
marka antenli modem ,eve gelip Superonline arayip olayi anlatip modem degisikligi istedim,bana modeme uzaktan baglanip guncelleme yapalim sorun devam ederse degisim yapariz dediler ,tamam dedim guncelleme sonrasi baglanma olayi cok daha iyi oldu kopma yasamadim.Yarinda İstanbul Besyoldaki Piranha merkezine gidip tablete en guncel Android versiyonunu yukletmeyi planliyorum forumda gordugum kadariyla guncelleme dosyalari cikmis kendim yapmaya calisip hata yapmak istemiyorum
Wifi sorunu yasayan Arkadaslara tavsiyem tabletlerini farkli yerlerdede denemeleri olacak
Herkese tabletiyle sorunsuz gunler dilerim

quando dava comida aos pobres, me chamavam de santo. quando perguntava por que os pobres nada tinham para comer, me chamavam de comunista.Yoksullara yemek verdiğimde bana aziz diyorlar,Yoksulların "niye yemeği yok" diye sorduğumda ise Komünist!!!dom helder camara (1909-1999)

50 Mesaj
20 Ocak 2013; 23:26:33 

Teşekkür ederim, kendiliğinden gitti kırmızı ışık. (Yaklaşık altı saatin sonunda)

Arkadaşlar bir kaç sorum olacak müsadenizle:

1. Piranhanın sitesinde verilen Business Tab 10.1 Android 4.1 Yazılım (ROM) Dosyası nı kurmalımıyım?

2. Cihazın altında en başta sağda bulunan tuş ne işe yarıyor?

3. Cihazı kapatma düğmesine basarak mı kapatıyoruz? (Windows'taki gibi kapat tuşu yok mu?)

Teşekkürler

3335 Mesaj
21 Ocak 2013; 0:17:56 

Burdaki arkadaşlarin hic android telefonu olmamiş sanirim :(

901 Mesaj
21 Ocak 2013; 4:21:15 

quote:

kendi tarayıcısı yoksa (ki aslında benim tablette var sende niye yok bilmiyorum) alttarafı playe girip indirceksin bu kadar basit bunun sorunu ne anlamadım
ayrıca opera en iyi tarayıcı ve hiç bi tablette yüklü olarak gelmiyo yine sen indiriyosun

uygulamaları açında evt bazen takılıyo ama yapman gereken şey çok basit "bekle" tuşuna basmak abartısız söylüyorum en geç 5 saniye sonra açılıyo

çok yavaştan kastın internet hızıysa bence hiçte yavaş değil ama wifi çekim alanı çok az

ayrıca ben anlamıyorum hiç bişe yapma sadece e-book olarak kullan yine verdiğin paraya değer yada yine hiç bişe yapma çerçeve olarak kullan yine verdiğin paraya değer yada sadece oyun oynamak için kullan

bazıları yetkili servis sorun demiş, benim hiç servise gidecek bi sorunum olmadı ama 5 yıl garanti var ve 7 iş günü içnde yapılmazsa ürün değişimi oluyo, evden alıp eve teslim ediyolar gibi şeyler var, bence kendilerine güvenmeseler bu kadar şey diyemezler
ben sadece 1 kere akşam 4.1 güncelleme ile ilgili mail atmıştım (nasıl yapıldığı ile ilgili falan), sabah hemen maille geri döndüler

bence fiyat/performans olarak çok iyi, ben bunu alırken mağza görevlisi 1000 TL lik başka bi tablet alın dedi , baktım farkı ne diye 1.0 ghz çift çekirdek işlemci, 3mp kamera
tek farkları bu onun dığında farkı yok ve 3 kat fazla para veriyosun hemde yanlış hatrlamıyosam android 3.1 işletim sistemi vardı

36 Mesaj
21 Ocak 2013; 5:22:50 

Canta içinde masanin ustunden halı uzerine düstü iç ekran kırıldı bir düşürmelik canı var alırken birdaha düşünün paranızı cöpe atmayın

3335 Mesaj
21 Ocak 2013; 10:35:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

kendi tarayıcısı yoksa (ki aslında benim tablette var sende niye yok bilmiyorum) alttarafı playe girip indirceksin bu kadar basit bunun sorunu ne anlamadım
ayrıca opera en iyi tarayıcı ve hiç bi tablette yüklü olarak gelmiyo yine sen indiriyosun

uygulamaları açında evt bazen takılıyo ama yapman gereken şey çok basit "bekle" tuşuna basmak abartısız söylüyorum en geç 5 saniye sonra açılıyo

çok yavaştan kastın internet hızıysa bence hiçte yavaş değil ama wifi çekim alanı çok az

ayrıca ben anlamıyorum hiç bişe yapma sadece e-book olarak kullan yine verdiğin paraya değer yada yine hiç bişe yapma çerçeve olarak kullan yine verdiğin paraya değer yada sadece oyun oynamak için kullan

bazıları yetkili servis sorun demiş, benim hiç servise gidecek bi sorunum olmadı ama 5 yıl garanti var ve 7 iş günü içnde yapılmazsa ürün değişimi oluyo, evden alıp eve teslim ediyolar gibi şeyler var, bence kendilerine güvenmeseler bu kadar şey diyemezler
ben sadece 1 kere akşam 4.1 güncelleme ile ilgili mail atmıştım (nasıl yapıldığı ile ilgili falan), sabah hemen maille geri döndüler

bence fiyat/performans olarak çok iyi, ben bunu alırken mağza görevlisi 1000 TL lik başka bi tablet alın dedi , baktım farkı ne diye 1.0 ghz çift çekirdek işlemci, 3mp kamera
tek farkları bu onun dığında farkı yok ve 3 kat fazla para veriyosun hemde yanlış hatrlamıyosam android 3.1 işletim sistemi vardı

Paranızın boşa gitmediğini düşünmek için avutun böyle kendinizi bende almıştım .

Tablet yavaş net konusunda olsun grafikleri saglam oyun olsun.
Tablet hata veriyor bazen format atiyor bir gece sarja bıraktım hic bir program yok ve 3 5 programı aynı anda açın hata aliyorsunuz.
Yedek parca yetkili servis. sitede tabletin parca fiyati yok ve yetkili servis musteri hizmetleri telefona bakmiyor. Siz bilirsiniz :)

25 Mesaj
21 Ocak 2013; 12:00:34 

Merhaba,
Yaklasik 10 gundur Business 9 II'yi kullaniyorum.
Geldiginde uzerinde 4.0.4 ICS vardi. Ustundeki browser problemli, ne bileyim baglanti problemi ve donma/bekleme olayları oldukca fazlaydi. Browser olarak chrome kurdgumda da yazilim acilamiyor kapaniyordu.

Ayrica ilgincitr.. Backgrounda koydugumuz fotografi kafasina gore kirpiyor. Istedigimiz gibi yerlestirmemize izin vermiyordu.

Standbydan geri actigimizda da wifiye tekrar baglanmasi 30-35 sn kadar suruyordu. Hizlandirmak icin elle wifiyi kapatip acinca daha hizlaniyordu bu sure.

Neyse. Dun sitesinde yayinlanan 4.1.1 JellyBean'i kurdum.
Ustte yazdigim tum sorunlar yok oldu diyeiblirim.
Bu fiyata gayet alinaiblir bir urun. Sarj etme suresi biraz uzun ve cozunurlugu dusuk ama ne kadar para o kadar kofte..

Wifi ile iligli de.. Mustakil evde oturuyorum. 3 kat alttaki wifi cihazima (Linksys WRT54GL-DDWRT calismakta) %20-30 sinyal gucuyle baglanabiliyor.

295 Mesaj
21 Ocak 2013; 12:12:59 

quote:

Paranızın boşa gitmediğini düşünmek için avutun böyle kendinizi bende almıştım .

Tablet hata veriyor bazen format atiyor bir gece sarja bıraktım hic bir program yok ve 3 5 programı aynı anda açın hata aliyorsunuz.
Yedek parca yetkili servis. sitede tabletin parca fiyati yok ve yetkili servis musteri hizmetleri telefona bakmiyor. Siz bilirsiniz :)

Tablet yavaşta neye göre yavaş arkadaşlar? Bi bilgilendirseniz, ortaya lafı atıyorsunuz sonra bırakıp gidiyorsunuz.
Şimdi bunu okuyan adam belki sadace film izlemek, e kitap okumak için alıcak "haa yavaşmış lan" deyip vazgeçicek.
Sorunlarınızı açıklayıcı bir dille ifade etmiyorsunuz.

50 Mesaj
21 Ocak 2013; 15:38:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Merhaba,

Bende sitenin destek bölümündeki android 4.1 dosyasını indirdim ancak winrar ile açarken crc hatası, bozuk dosya ikazı alıyorum. Sizde böyle bir sorun yaşadınız mı acaba? Birde kurulumla ilgili gelen mesajı burada paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler

3335 Mesaj
21 Ocak 2013; 20:41:07 

E kitap ve film izlemek ićin tablet mi alinir.

400 Mesaj
22 Ocak 2013; 20:45:51 

Bugün Piranhanın İstanbul Beşyoldaki merkezine gidip tabletime en son sürüm Android attırdım,elemanlar oldukça yardımcı oldular,işlem oldukça kısa sürdü
Güncelleme sonrası cihaz daha hızlı gibi geldi bana,ancak şunuda belirteyim cihazınız işlem sonrası tamamen sıfırlandıgı için herşey siliniyor aman diyeyim önemli şeylerinizin yedeğini almadan güncelleme yapmayın

242 Mesaj
22 Ocak 2013; 21:27:56 

Bugün 5. sınıftaki kardeşime aldık bussnies II 9 olanından sadece kamera kötü biraz okadar oda o fiyata norma bence android 4.0 var üzerinde android manyagıyım i9003 var bence üzerinde 4.1.2 var bakalım bunda yükselme durmu fln varmı ilk sarja taktık arkadaş açılmıyor alet deli oldum bir baktımki kulaklık girişi yerine takmışım şarjı

3-5 gün sonra izlenimlerimi açıklarım arkadaşlar

242 Mesaj
22 Ocak 2013; 21:29:41 

Bu arada tableti NT mağazalarından nakit 260TL'ye aldık

50 Mesaj
22 Ocak 2013; 21:33:18 

quote:

Orijinalden alıntı: kenanuysaler

Merhaba,

Bende sitenin destek bölümündeki android 4.1 dosyasını indirdim ancak winrar ile açarken crc hatası, bozuk dosya ikazı alıyorum. Sizde böyle bir sorun yaşadınız mı acaba? Birde kurulumla ilgili gelen mesajı burada paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler

Selam,

İlginçtir, kendi sitelerinde verdikleri dosya arızalı ancak aşağıdaki linkten indirdim ve sıkıntısız bir şekilde winrar la açabildim.

http://forum.donanimhaber.com/m_70329031/tm.htm#

Ancak kurulum yapmadım. 4.0 ve 4.1 arasında çok fark var mı diye tereddüt ettiğim için yüklemek istemedim. Bir sebepte yukarıdaki linkte koydukları video biraz karışık geldi.

901 Mesaj
23 Ocak 2013; 18:23:17 

quote:

beni dusundugunuz icin cok tesekkur ederim ama bu tablet benim ihtiyaclarimi fazlasiyla karsiliyo
zaten tableti oyun, yada video icn falan almadim. bizim genelde kitaplarimiz yok, ders notlari ve problemler pdf veya sunum dosyasi olarak veriliyo
kingsoftun beles programi gayet guzel calisiyo, finallerde cok yardimci oldu
zaten bana en iyi tableti versen almam netbook alirdim ama fiyat goz onune aldiginda bu fiyattaki tablet netbooktan daha iyi benim icin
onun disinda 2 oyun oynuyorum (hill climp ve kelime oyunu) mx playerda filme bakiyorum bazen (avi aciyo istedigin altyaziyi ekleyebiliyosun), karnaval.com'dan muzik dinliyorum ve internette dolasiyorum ve haberlere falan bakiyorum bide maillere bakiyorum tabi
bence ayni anda 5 programi acmanin da bi mantigi yok, en fazla 3 program olur fazlasi tamamen gereksiz tek yapman gereken gereksizleri kapamak
ayrica program acilmiyo diyede bise yok eger hata oldursa "bekle"ye basarsan 3-5 saniye sonra aciliyo
ayrica ben bu tur aletlere cok fazla para verenleri hic anlamiyorum
benim kuzen htc desire c aldi 600 tlye. bence gaye basarili.
parmagini surdan suraya goturebildigin bi alete 2500 tl verenler icin bnce internete girmek film seyretme yada oyun oynamak gibi sadece eglence amaci disinda biseyler daha saglamasi lazimki verdigin paraya degsin ki kullananlarin %90inin gereksiz yere aldigini dusunuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3335 Mesaj
23 Ocak 2013; 19:32:27 

internette gezinme kavramlarimiz farkli arkadasim :)

12 Mesaj
24 Ocak 2013; 16:34:10 

PIRANHA Business Tab 10.1 Beyaz ARM CORTEX A10 1.4 GHZ-1GB DDR3-8GB-10.1''-ANDROİD 4

DÜN VATAN BİLGİSAYARDAN ALDIK

3G İLE İŞLEM VAR YAZIYOR...

Avea Jet modem(MF190 modeli) Fakat işlem yapamadık... Takıyoruz Görmüyor..

OOOFFFF NE YAPABİLİRİM

Ne hevesle aldım LÜTFEN YARDIMMM !!!

90 Mesaj
24 Ocak 2013; 21:48:35 

Arkadaşlar radyosu varmı bu tabletin yani fm bandı internetsiz radyo dinlenebiliniyormu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3335 Mesaj
25 Ocak 2013; 11:59:52 

quote:

Orijinalden alıntı: ca_ca

PIRANHA Business Tab 10.1 Beyaz ARM CORTEX A10 1.4 GHZ-1GB DDR3-8GB-10.1''-ANDROİD 4

DÜN VATAN BİLGİSAYARDAN ALDIK

3G İLE İŞLEM VAR YAZIYOR...

Avea Jet modem(MF190 modeli) Fakat işlem yapamadık... Takıyoruz Görmüyor..

OOOFFFF NE YAPABİLİRİM

Ne hevesle aldım LÜTFEN YARDIMMM !!!

PPP Widget kur.

3335 Mesaj
25 Ocak 2013; 12:06:20 

quote:

Orijinalden alıntı: yaso1975

Arkadaşlar radyosu varmı bu tabletin yani fm bandı internetsiz radyo dinlenebiliniyormu

yok maalesef

37 Mesaj
25 Ocak 2013; 13:03:03 

http://www.daybuyday.co...-Hdm%C4%B1---3G-Wifi%29

Arkadaşlar fiyat nasıl ? Tavsıye edermısınız?

290 Mesaj
25 Ocak 2013; 13:10:38 

quote:

Orijinalden alıntı: kenanuysaler

Selam,

İlginçtir, kendi sitelerinde verdikleri dosya arızalı ancak aşağıdaki linkten indirdim ve sıkıntısız bir şekilde winrar la açabildim.

http://forum.donanimhaber.com/m_70329031/tm.htm#

Ancak kurulum yapmadım. 4.0 ve 4.1 arasında çok fark var mı diye tereddüt ettiğim için yüklemek istemedim. Bir sebepte yukarıdaki linkte koydukları video biraz karışık geldi.

Aynen winrar dosyası bozuk.

işin yoksa yeniden indir

| DH Mekatronik Kulübü |
Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar, Bir kibrit bir milyon ağaç yakar...
| Samsung Galaxy Note 2/3 LG G2 | LG46LA LED TV Series |

31 Mesaj
25 Ocak 2013; 14:10:09 

arkadaşlar piranha tabletler için 4.1 jellybean yuklemenızı tavsiye etmem . play marketde ki uygulamaların %90'ı uyumlu değil . ayrıca uyumlu olanların %90'ı da çalışmıyor . bende business tab II 10.1 için şu anda yana yana android 4.0 ice cream ı arıyorum . illa da 4.1 istiyorum diyen arkadaşlar var ise bana msj atın internete upload edeyım oradan ındırın ve ezıyet çekmeye başlayın :D

bu arada elinde business tab II 10.1 için android 4.0 olan varsa bana gondersın lutfen

Hicbirse Yoksa Birşeylere Gayret Etmiyorsundur!!!

242 Mesaj
25 Ocak 2013; 23:23:28