Şimdi Ara

MGS: Ground Zeroes'in Videosu Yayından Kalkıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•    Birkaç gün önce çok etkileyici bir videoyla oyuncuları selamlayan ve hayranlarını sevince boğan MGS: Ground Zeroes'in tanıtım videosu sitelerden kaldırılmaya başlandı.

Verilen bilgilere göre oyunun videolarını bulunduran sitelere ulaşan Konami, bu videoların sitelerinden kaldırılmasını rica ediyor. Bunun asıl nedeni ise videoda kullanan bir müziğin lisansının alınmamış olması. Bahsi geçen müziğin hangisi olduğu veya yeni bir video yayımlanıp yayımlanmayacağı ile ilgili kesin bir bilgi ortaya çıkmış değil. Yakın zamanda konuyla ilgili bir açıklama yapılması bekleniyor.

• Ennio Morricone & Joan Baez - Here's to You

Videodan sonra şarkıyı hemen telefonuma yüklemiştim, gerçekten etkileyici.
  • GoldPunch

MGS4 credits bölümünde çalıyor zaten bu şarkının değişik bir versiyonu. Yeni değil yani. Bu şarkı olmayabilir...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • güzel Jazz ve bu tip şarkıları dinlemeyi severim ama bunun tadı çok farklı bende şimdi youtube'den dinliyorum.Paylaşmak isterim

http://www.youtube.com/watch?v=6TXaafRnGOg

• Evet puppet53'ün de dediği gibi bu şarkı mgs4'te de kullanılmıştı. Bunun lisansıyla ilgili bir sorun olmaz bence. Ama bunun dışında başka bir parça da çalmıyor adam akıllı. Çalanlar da soundtrack zaten. Nasıl iş anlamadım.

• Wagner - RIDE OF THE VALKYRIES
  • benide arasın hideo abimiz faceme attım videoyu ararsa kaldırırım :))

• full hd indirdim bile igndeki extra uzunluktaki 14 dakikalık videosunu ^^

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.