Şimdi Ara

Killzone Trilogy Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Eğer Killzone Trilogy'yi bir yerlerden hatırlıyorsanız söyleyeyim, daha önce Amazon Fransa Killzone Trilogy'yi listelemiş ve biz de sizlere iletmiştik.

Amazon Fransa'nın listelemesiyle söylentiler başlamıştı ancak ortada net bir bilgi yoktu. Şimdi ise Sony tarafından yapılan resmi bir açıklama var. Killzone, Killzone 2, Killzone 3 ve son iki oyun için çıkmış tüm indirilebilir içerikleri içerisinde barındıran Killzone Trilogy duyuruldu.

24 Kasım'da Avrupa'da olacak olan üçleme paketinin fiyatı ise 49.99€.

• ayrıca ilk killzone oyununun trophy destekli hd versiyonu da tek başına psn' e gelecek. habere onu da eklerseniz daha güzel olur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Killzone 1, HD'ye uyarlanmış olacak o zaman. Remake olsaydı güzel olurdu ama pek başarılı bir oyun olmadığı için uğraşmaları pek normal olmazdı.
  • Hayatımda oynadıgım en muhtesem FPS oyunlarından birisi. Killzone 1 'i yarım yamak oynamıstım ama 2 ve 3 tam anlamıyla şaheser. 1 psn de cıkarsa kesin alacagım=)

• Yardım edermisiniz oy veremiyorum ben tıklıyorum hiç tepki vermiyor

• Fiyat fazla geldi bana.GoW'ın koleksiyon fiyatı $40 idi.

• Fazla

• klasik sony önce tek tek satar sonra beraber satar sonra ayrı bir gold vs bişe yapar satar sonra sandık özel paket vs yapar satar. satarda satar

• quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

klasik sony önce tek tek satar sonra beraber satar sonra ayrı bir gold vs bişe yapar satar sonra sandık özel paket vs yapar satar. satarda satar

Sen bir de Microsoft'u gör. Mesela zamanında Halo: Combat Evolved'dan zaten parayı götürmüştü, ilk oyun 6,5 milyon satmıştı. Geçen sene CE Anniversary'yle yeniden aynı oyunun HD Remake'ini sürdü piyasaya, 2 milyon daha sattı. Sony yine ikişer üçer satıyor MC tek tek satıyor eski oyunları.

Ama CE Anniversary'de acayip emek vardı, grafikleri ciddi ciddi elden geçirmişlerdi, hakkını vermek lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.