Şimdi Ara

Nikon D50 Silver/18-55 Kit+Yedek Batarya+Battery Grip+Sony LCS-SC20 Çanta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Tümüne birden 650 Türk Lirası istiyorum.

İçerik:
    *Nikon D50 Silver Edition
    *Nikon AF-S 18-55mm f/3.5-5.6G ED
    *Nikon 1500mAh ve Nikon 1400mAh batarya
    *Bağlantı Kablosu
    *Nikon MH-18a şarj aleti ve güç kablosu
    *Delta Battery Grip
    *Sony LCS-SC20 Çanta

*Analog makineyle çekim yapmaktan daha fazla zevk aldığım için, ekipmanımı elden çıkarmaya karar verdim, bu sebeple satıyorum.
    *Ürün kutusunda gönderilecektir
    *Fotoğrafçılığa yeni başlayacaklar için çok uygun bir set.
    *Yeni nesil pek çok makinede bulunmayan bir özellik olan gövdede AF motoru, bu makinede mevcut. Yani size yeni nesil kameraların sunduğundan çok daha fazla lensi AutoFocus ile kullanma imkanı sunuyor. Üzerinde AF motoru bulunmayan lensler, üzerinde AF motoru bulunan lenslere göre daha ucuz olduğundan, bu makine sayesinde çok daha az para harcayarak çok güzel bir ekipman toplayabilirsiniz.
    *Makine 15126 shutterda.
    *Gümüş renk olduğu için fiyatı siyah renklere göre biraz daha yukarıda.
    *Battery gripin markası Nikon değildir fakat Nikon D50 ile tam uyumludur. Bataryalarınız bittiğinde, grip sayesinde 6 adet AA kalem pil ile çekim yapmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca gripin sağ tarafında bulunan tuş, yatay çekim yapmayı kolaylaştırır.
    *Sony LCS-SC20 çantanın piyasa fiyatı 180 lira cıvarıdır. Çanta içeriğin içindedir. Tertemiz, hiç kullanılmamış gibi bir çantadır ve bölmelerini istediğiniz gibi düzenlemenize izin verir. Bir fotoğraf makinesi ve 4 lens alma kapasitesine sahiptir. Yan bölmeleri ve küçük bölmeleri saymıyorum bile. Tüm çantayı kaplamaya yarayan yağmurluğu mevcuttur.

*Batarya kapakçığını kaybettiğim için yanında gönderemiyorum fakat internette cüzi bir fiyata batarya kapakçığı bulabilirsiniz.
    *Lensin arka ve ön kapakları Tokina markadır. Nikonun orjinal kapaklarına sahip olmadığım için bunlarla göndereceğim. Bu herhangi bir eksik değildir.

İÇERİKLER BİRBİRİNDEN AYRI SATILMAYACAKTIR.

İçeriğe ait fotoğraflar:

Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Debaser -- 2 Şubat 2014; 22:38:06 >

• Fiyat Güncellendi.
  • Fiyat güncellendi. Biraz daha aşağıya çektim fiyatı. Ayrıca çantayı kitin içine dahil ettim, artık çantayı ayrı satmıyorum.
  • Arkadaşlar fiyatı tekrar güncelledim. Bu fiyata böyle bir kiti başka yerde bulmanıza imkan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Debaser -- 8 Aralık 2012; 17:42:05 >
  • Makine hâlâ elimde, ilan güncel.
  • 50 lira daha indim, 650 lira istiyorum.
  • 650 fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Debaser -- 2 Şubat 2014; 22:38:59 >
  • İlan güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Debaser -- 4 Temmuz 2014; 16:57:15 >
  • Güncel?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.