Şimdi Ara

Görüntü ve Ses Sistemleri Fuarı ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Bu Cuma ve Cumartesi Lütfi Kırdar Longre Merkezinde Görüntü ve ses sistemleri fuarı var Satış da uygun butce ıle yapılacakmıs belkı amphlımı falan oradan tedarık edıcegım ... Ayrıca tum goruntu ve ses sıstemcılerın zıyaret etmesı gereken bı fuar olsa gerek detaylı bılgı verebılen varmı banada bı arkım dedı herneyse muzık sıstemlerı dj sıstemlerı hifi ler AV lar Işık ve görüntü lazer sis ışıklandırma sistemleri ve dahası birsuru sey olucakmıs

Hadı hayırlısı

• cuma günü ordayım hiç kaçırırmıyım yaa hatta cumartesi pazar bile gidebilirim
  • giriş bileti nekadar nerden temin ederiz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fredoom

giriş bileti nekadar nerden temin ederiz?

guzel soru cumartesı ugrayacagız artık gırdık gırdık ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

Orjinalden alıntı: fredoom

giriş bileti nekadar nerden temin ederiz?

guzel soru cumartesı ugrayacagız artık gırdık gırdık ...

Walla hiçbir yerde bulamıyorsanız gidin Cuma günü Metan a .Esra Hanım size bilet temin eder.
  • quote:

Orjinalden alıntı: figy

maili esra@metan.com

Tesekkurler Dostum yeni katıldın heralde sımdıden basarılarda bu metan neresi esra hanım kim ... bı bılgı werebılırsen ona gore ıstıyelım boyle damdan duser gıbı olmasın saol
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: figy

maili esra@metan.com

Tesekkurler Dostum yeni katıldın heralde sımdıden basarılarda bu metan neresi esra hanım kim ... bı bılgı werebılırsen ona gore ıstıyelım boyle damdan duser gıbı olmasın saol

Metan Sennheiser kulaklıkların Türkiye düstribütörü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soqo -- 7 Ağustos 2006; 12:23:54 >
  • O fuar yüzünden ertekin 2 aydır wharfları gümrükten çekemiyor.Olsa bitsede şu fuar bizde wharflarımıza kavuşsak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

O fuar yüzünden ertekin 2 aydır wharfları gümrükten çekemiyor.Olsa bitsede şu fuar bizde wharflarımıza kavuşsak.

senin wharf ların model ne bakayım orda incelerim ..

Ayrıca Kimin Adını Verelim Davetiye için ..
  • yaaa gittik fuara 20:30 da eve geldim ama beklediğimi alamadım yaa yani 2yıl önce hatta ondan önceki yıl okadar güzeldiki fuar coşmuştuk yaa ama şimdi pek beğenmedim, kimse coşmadı millet sesi 5-10 saniyeliğine açıyor hemen kısıyor nedense!! sanki rahatsız olacak birileri var annamadım gitti yaa.. biz evde sesi açamıyoruz diye ses sistemleri fuarına gidelim adamlar sesi açmasın olurmu yaa neyse bir tek sevindiğim şey şu oldu daha önce hiç orada görmemiştim onları sennheıser den bahsediyorum ilk defa geldiler heralde o fuara ve oradaki bütün kulaklıkları dinledim süperdi yaa birini çıkarıp ötekini takıyorum.. alamadık bir kulaklık ama en azından hangisi bize göredir diye fikir sahibi olduk neyse belki yarın veya pazar günü çoşan olur yine gidecem heralde

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

O fuar yüzünden ertekin 2 aydır wharfları gümrükten çekemiyor.Olsa bitsede şu fuar bizde wharflarımıza kavuşsak.

senin wharf ların model ne bakayım orda incelerim ..

Ayrıca Kimin Adını Verelim Davetiye için ..

Wharfedale Diamond 9.6

Ertekinin standında varsa vardır.
  • acaba hangi firmalar katılıyor?bilgilendirirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.